Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania35

3,5 miesiąca ciąży i minus 2 kg wagi

Polecane posty

Gość Hania35

Jak wyżej. Ciąża od 27.09 

Ostatnia miesiączka. Skończyłam 3,5 miesiąca ciąży. I nic nie tyje. 

Waga -2kg. Czy to normalne??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytyka

Tak. Ja schudłam w ciąży 6 kilogramów, bo mnie mdliło od rana do wieczora i wymiotowałam. Zaczęłam tyć koło 20 tygodnia w ciążę skończyłam na wadze startowej (czyli przytyłam te 6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja tez chudłam zamiast tyć, niemam pojęcia jak... mimo że miałam dobry apetyt I nigdy nie wymiotowałam to spadała pupa, uda... dopiero niedawno wyrosl mi brzuch.. zaczynam 7miesiąc i mam ledwo kilogram na plusie ale to w okolicy brzuszka bo gacie mam 2 rozmiary mniejsze. nawet na buzi schudłam. Wszystko idzie w brzuch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Tak to normalne, ja też byłam na minusie całe 6 miesięcy, dopiero od 7 zaczęła waga iść w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania35

Dzięki dziewczyny bo już zaczęłam się martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz czym sie martwic, w pierwszej ciazy po porodzie bylam lzejsza o 12 kg niz przed ciaza, synek zdrowy, teraz jestem w 31 tyg i schudlam ok 5 kg, najpierw wymioty mdlosci, a poza tym bardzo staram sie jesc zdrowo, zero slodyczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz czym sie martwic, w pierwszej ciazy po porodzie bylam lzejsza o 12 kg niz przed ciaza, synek zdrowy, teraz jestem w 31 tyg i schudlam ok 5 kg, najpierw wymioty mdlosci, a poza tym bardzo staram sie jesc zdrowo, zero slodyczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×