Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie

Bezdzietna lambadziara

Polecane posty

Gość Pytanie

Pytam ekspertki od macierzyństwa. Dlaczego niektóre kobiety w ciąży mają normalne ciążowe brzuchy a niektóre okropne olbrzymie bebechy jakby miały zaraz eksplodowac mimo że noworodki wagowo u kobiet są takie same? Kobiety zresztą też się nie różnią wagowo od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ojezu no, ja też się podłączam do tego pytania. W zeszłym roku na plaży widziałam babkę z tak nieestetycznym brzuchem, że wszyscy odwracali wzrok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ojezu no, ja też się podłączam do tego pytania. W zeszłym roku na plaży widziałam babkę z tak nieestetycznym brzuchem, że wszyscy odwracali wzrok. 

No to jak Cię tak to zastanawiało to trzeba było się ją zapytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka

dużo zalezy od sposobu ułozenia dziecka w brzuchu! np jak kobieta ma tyłozgiecie macicy to brzuch moze być ogromny, bo dziecko ma mniej miejca wzdłuż kręgosłupa i brzuch jest szybciej widoczny i bardziej wypukły. Albo od ciaży mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość polka napisał:

dużo zalezy od sposobu ułozenia dziecka w brzuchu! np jak kobieta ma tyłozgiecie macicy to brzuch moze być ogromny, bo dziecko ma mniej miejca wzdłuż kręgosłupa i brzuch jest szybciej widoczny i bardziej wypukły. Albo od ciaży mnogiej

Mnogiej nie miałam na myśli bo to oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość polka napisał:

dużo zalezy od sposobu ułozenia dziecka w brzuchu! np jak kobieta ma tyłozgiecie macicy to brzuch moze być ogromny, bo dziecko ma mniej miejca wzdłuż kręgosłupa i brzuch jest szybciej widoczny i bardziej wypukły. Albo od ciaży mnogiej

Mnogiej nie miałam na myśli bo to oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proxy3
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnogiej nie miałam na myśli bo to oczywiste. 

Ja mam spore tyłozgięcie i nie miałam wielkiej bani, tylko małą piłkę do 7. miesiąca, dziecko było ułożone pośladkowo. Dużo zależy od wagi i wielkości dziecka, umiejscowienia łożyska, sylwetki przed ciążą, metabolizmu. Nie zależy od wieku - często dwudziestokilkulatki wyglądają mniej estetycznie niż dwa razy starsze ciężarne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proxy3
Przed chwilą, Gość Proxy3 napisał:

Ja mam spore tyłozgięcie i nie miałam wielkiej bani, tylko małą piłkę do 7. miesiąca, dziecko było ułożone pośladkowo. Dużo zależy od wagi i wielkości dziecka, umiejscowienia łożyska, sylwetki przed ciążą, metabolizmu. Nie zależy od wieku - często dwudziestokilkulatki wyglądają mniej estetycznie niż dwa razy starsze ciężarne. 

I jeszcze od ilości wód płodowych. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×