Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

W którym miesiącu w pierwszej ciąży była ona widoczna dla osób postronnych?

Polecane posty

Gość Gość

Jak to było o was ? Teraz u mnie prawie 15 tydzień i gdy mam luźniejsza bluzkę to nie widać. Kiedy wam '' wyrzuciło" brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jandhsa

Moja koleżanka w pracy, która siedzi obok mnie urodziła we wrześniu a ja zauważyłam może  w czerwcu- lipcu. Tak się ubierała że nie zauważyliśmy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

To zalezy od ludzi - kiedy kto zauwaźy. U mnei większosć ludzi niewiewdzących o ciąży zauwazało tak od końca 6. miesiąca. ale np jeden kolega męża zauwazył jak bylam w  23. tygodniu, a inny dwa tygodnie później w ogole się nie zorientowal. mialam za każdym razem na soobie ten sam luźny  jasnoszary golf. jeden znajomy nie zorientowal się, jak byłam już w 30. tygodniu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza

Z pierwszym dzieckiem w trzecim już coś było widać, a z drugim w szóstym miesiącu i to jak założyłam coś dopasowanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

Dodam, że przed ciążą nosilam rozmiar 38, niekiedy 40. ważylam przed ciążą   ok. 58 kg a mam 161 cm wzrostu. zaszlam w ciążę mając 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Jandhsa napisał:

Moja koleżanka w pracy, która siedzi obok mnie urodziła we wrześniu a ja zauważyłam może  w czerwcu- lipcu. Tak się ubierała że nie zauważyliśmy wcześniej.

To ona nikomu nawet szefowi nie powiedziała o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

U mnie nie było widać do końca ciąży rodziłam na początku stycznia i jak nosiłam zimową kurtkę nic nie było widać ,miałam mały brzuch i pod luźniejszym ubraniami nic nie było widać , w przychodni nie chcieli mnie przepuścić badanie krwi i przeszkadzało ludziom że siedzę czekając w kolejce :(. W drugiej ciąży było widać koło 7 miesiąca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Kiki napisał:

U mnie nie było widać do końca ciąży rodziłam na początku stycznia i jak nosiłam zimową kurtkę nic nie było widać ,miałam mały brzuch i pod luźniejszym ubraniami nic nie było widać , w przychodni nie chcieli mnie przepuścić badanie krwi i przeszkadzało ludziom że siedzę czekając w kolejce :(. W drugiej ciąży było widać koło 7 miesiąca 

Mogłaś sie pokazać pielęgniarce, ze jestes w ciąży aby cię szybciej poprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshfhs
50 minut temu, Gość Gość napisał:

To ona nikomu nawet szefowi nie powiedziała o ciąży?

Szefowej powiedziała, ale ta kazała jej to trzymać w tajemnicy żebyśmy się nie upominały o zastępstwo dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Zależy dla kogo: ja zauważyłam w 13 tygodniu, że mi się ciało zmienia, bliscy w około 15, dalsi w około 20, a obcy to i w 33 nie widzą i nikt mi nie ustępuje miejsca czy nie przepuszcza w kolejce... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W obu ciazach miałam już widoczny brzuch w pierwszym trymestrze. Ale taka moja uroda, w obu miałam ogromny brzuch, mimo, że tyłam przez całe ciąże mało. Tak więc ok 12 tygodnia było bardzo widać.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie ciąża dla osób postronnych zaczęła być widoczna w 17 tc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hshfhs napisał:

Szefowej powiedziała, ale ta kazała jej to trzymać w tajemnicy żebyśmy się nie upominały o zastępstwo dla niej.

Wiesz może nie chciała wścibstwa osób postronnych. Widać, ze zależało jej na pracy skoro chodziła. Gdyby chciała rzuciłaby l4 na cała ciąże. U mnie wie tylko szef i menagerka, tez prosiłam aby nie mówili tego dalej. Nie mam ochoty codziennie wysłuchiwać pytań o ciąże, albo gapienia sie na mój brzuch. Sa osoby, które mówią o tym od pozytywnego testu, ale sa i takie które nie potrzebują sztucznego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bania

W 5 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W trzecim już miałam mały brzuszek, przy obu ciążach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

25tydz i zaczoł mi odstawać brzuszek 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dość wczesnie jak na pierwsza ciąże bo już w 4 msc. Jednak nie urósł bardzo. Malutka piłeczka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×