Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laps

czy kobiety wolą bawić się z innymi kobietami czy jednak z facetami?

Polecane posty

Gość laps

bo od dluzszego czasu mam wrazenie, ze kobiety zdecydowanie w swoim gornie bawia sie lepiej, wystarczy zauwazyc w klubie, jest ich grupka i jak tylko jakis typ podchodzi to zawsze go olewaja... nawet mam wrazenie, ze kobiety dzisiaj wola juz seks ze soba niz z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może trafiasz na babski wieczór? Czasami kobiety w związkach chodzą na imprezy właśnie w damskim gronie i to jest pewien sygnał dla facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
1 godzinę temu, Gość laps napisał:

bo od dluzszego czasu mam wrazenie, ze kobiety zdecydowanie w swoim gornie bawia sie lepiej, wystarczy zauwazyc w klubie, jest ich grupka i jak tylko jakis typ podchodzi to zawsze go olewaja... nawet mam wrazenie, ze kobiety dzisiaj wola juz seks ze soba niz z facetami

Przyszły razem, by bawić się razem, to chyba dobrze o nich świadczy, że nie tracą głowy dla obcych czesto podpitych i nachalnych facetów z klubów? Co, lepiej, żeby np. każda poszła lizać się do kąta z chłopem i co gorsza któraś z nich byłaby pozostawiona sama sobie, bo koleżaneczki wbrew niepisanej towarzyskiej zasadzie wolały jakichś randomowych facecetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi
1 godzinę temu, Gość laps napisał:

bo od dluzszego czasu mam wrazenie, ze kobiety zdecydowanie w swoim gornie bawia sie lepiej, wystarczy zauwazyc w klubie, jest ich grupka i jak tylko jakis typ podchodzi to zawsze go olewaja... nawet mam wrazenie, ze kobiety dzisiaj wola juz seks ze soba niz z facetami

bo są tępaczki prymitywne, a instynkty grupowe tz stanie są z czasów jaskiniowców i ponoć dają im bezpieczeństwo, babie mózgi są w dalszym ciągu prymitywne pomimo awansu cywilizacji..... to tak jak małpe z zoo postawić w centrum np Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×