Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poetka

100 000 000 złotych stuknęło dla WOŚP

Polecane posty

Gość Poetka

Ciekawe czy znowu będzie rekord. Jurek jak jest uśmiechnięty to tak z 20 lat młodziej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

Ale was łatwo wyrolować .... 100 milionów.... chyba w dopie żydowskiej jest.  owsiak nawet jakby zebrał 100 milionów to  nie pokaże tego i nie udowodni, gdyż nie wykonuje wyroków sądu, oraz nie ujawnia danych finansowych, żeby móc manipulować - WSZYSTKICH, 

1. DAUNÓW PRZED TELEWIZORAMI

2. DAUNÓW WPŁACAJĄCYCH

3. DAUNÓW RESZTY ŻYDOWSKIEJ

100 MILIONÓW NIE MA W KIESZENIACH OBYWATELI CAŁEJ POLSKI,.... WIĘC WPŁACAJĄ ŻYDZI, ŻEBY PODBUDOWYWAĆ NIEWOLĘ POLAKÓW I POLEK I CHRZEŚCIJAN.  

 

SKORO MOŻNA COFNĄĆ LICNIK KONFEDERACJI Z  Z PONAD 6 % DO OKOŁO 4.7% TO MOŻNA NAKRĘCIĆ LICZNIK WIELKIEJ ZYDOWSKIEJ ORKIESTRY DO DNIESTRY....

 

TAM SIĘ ZNAJDZIECIE CI CO WIERZĄ W ORKIESTRĘ,... NA DNIE DNIESTRU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chciałoby się mieć pewność, że akurat moje 2 złote wrzucone do puszki uratują życie jakiegoś maluszka a nie zasponsorują luksusowych wakacji rodzinie pana J., ale takiej pewności nie ma, i chociaż rozumiem, że przecież jest organizatorem i to jednak praca, tym niemniej mnie nie stać na tak wystawne życie, a mimo to wrzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
10 minut temu, Poetka napisał:

Ciekawe czy znowu będzie rekord. Jurek jak jest uśmiechnięty to tak z 20 lat młodziej 😉

Przepraszam jakbym cię uraził, ja chciałem powiedzieć o orkiestrze a nie do ciebie;

 

A to jest film o owsiakowych machinacjach: youtube.com/watch?v=2glSqwKOfIg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Przed chwilą, Poetka napisał:

Nie czuję by moje miejsce było na dnie Dniestru

Więc i nie wpłacaj następnym razem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Ja to nawet nie czytam tych wypocin przeciwników. 

Trzymam kciuki zebys WOŚP pobilo w tym roku rekord ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie lubię i nie będę sponsorować komuś wakacji. Proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szma.to z konfy
12 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Ale was łatwo wyrolować .... 100 milionów.... chyba w dopie żydowskiej jest.  owsiak nawet jakby zebrał 100 milionów to  nie pokaże tego i nie udowodni, gdyż nie wykonuje wyroków sądu, oraz nie ujawnia danych finansowych, żeby móc manipulować - WSZYSTKICH, 

1. DAUNÓW PRZED TELEWIZORAMI

2. DAUNÓW WPŁACAJĄCYCH

3. DAUNÓW RESZTY ŻYDOWSKIEJ

100 MILIONÓW NIE MA W KIESZENIACH OBYWATELI CAŁEJ POLSKI,.... WIĘC WPŁACAJĄ ŻYDZI, ŻEBY PODBUDOWYWAĆ NIEWOLĘ POLAKÓW I POLEK I CHRZEŚCIJAN.  

 

SKORO MOŻNA COFNĄĆ LICNIK KONFEDERACJI Z  Z PONAD 6 % DO OKOŁO 4.7% TO MOŻNA NAKRĘCIĆ LICZNIK WIELKIEJ ZYDOWSKIEJ ORKIESTRY DO DNIESTRY....

 

TAM SIĘ ZNAJDZIECIE CI CO WIERZĄ W ORKIESTRĘ,... NA DNIE DNIESTRU.

 

12 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Ale was łatwo wyrolować .... 100 milionów.... chyba w dopie żydowskiej jest.  owsiak nawet jakby zebrał 100 milionów to  nie pokaże tego i nie udowodni, gdyż nie wykonuje wyroków sądu, oraz nie ujawnia danych finansowych, żeby móc manipulować - WSZYSTKICH, 

1. DAUNÓW PRZED TELEWIZORAMI

2. DAUNÓW WPŁACAJĄCYCH

3. DAUNÓW RESZTY ŻYDOWSKIEJ

100 MILIONÓW NIE MA W KIESZENIACH OBYWATELI CAŁEJ POLSKI,.... WIĘC WPŁACAJĄ ŻYDZI, ŻEBY PODBUDOWYWAĆ NIEWOLĘ POLAKÓW I POLEK I CHRZEŚCIJAN.  

 

SKORO MOŻNA COFNĄĆ LICNIK KONFEDERACJI Z  Z PONAD 6 % DO OKOŁO 4.7% TO MOŻNA NAKRĘCIĆ LICZNIK WIELKIEJ ZYDOWSKIEJ ORKIESTRY DO DNIESTRY....

 

TAM SIĘ ZNAJDZIECIE CI CO WIERZĄ W ORKIESTRĘ,... NA DNIE DNIESTRU.

Ty faszystowski odpadzie i prawacka kürvo znowu plujesz? Wypi'erdalaj frustracie i korwinowski impotencie do nory z której wypełzłeś 😂

13 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Przepraszam jakbym cię uraził, ja chciałem powiedzieć o orkiestrze a nie do ciebie;

 

A to jest film o owsiakowych machinacjach: youtube.com/watch?v=2glSqwKOfIg

Wsadź sobie te filmiki dla bezmózgów w swojego zwiotczałego chüja😂 

Dla niewtajemniczonych: Ten typ jest najlepszym dowodem, że prawactwo to oznaka zaniku siusiaka😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie lubię i nie będę sponsorować komuś wakacji. Proste!

O wlasnie ten argument mnie najbardziej bawi. Nawet jakby brał to co z tego? Przy tym co robi dla innych po 1. to mu sie nalezy, po 2. z takiej kwoty jak zbierają niech wezmie sobie ze 2 mln to nikt tego nie odczuje

To zaden argument, wazne że pomaga. Ktos tam wyżej skamlał ze nie wiadomo ile tak naprawde jest tych pieniędzy. Ale w sumie da sie to sprawdzić, pojedz do kazdego szpitala w polsce i sprawdz ile rzeczy jest z serduszkiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
5 minut temu, Gość Lili napisał:

Ja to nawet nie czytam tych wypocin przeciwników. 

Trzymam kciuki zebys WOŚP pobilo w tym roku rekord ♥️

z rekordu wośpu nie będziesz miała lepiej w życiu, tylko gorzej.

jesteś kolejnym dowodem na to, że uczą was dauna w szkole.

Każdy twój dzień w szkole to jeden daunian więcej.

Czyli na koniec szkoły przeciętny uczeń 4 letniej szkoły ma około 800 daunianów..

ciężko potem wypowiadać się na forum publicznym.

poproś panią o wpisanie jedynki z WOS-u i z zajęć wychowawczych.

A co do podpisu to wpiszcie małe k.  Nie jesteście towarzysze godni napisu konfederacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
3 minuty temu, Gość Szma.to z konfy napisał:

 

Ty faszystowski odpadzie i prawacka kürvo znowu plujesz? Wypi'erdalaj frustracie i korwinowski impotencie do nory z której wypełzłeś 😂

Wsadź sobie te filmiki dla bezmózgów w swojego zwiotczałego chüja😂 

Dla niewtajemniczonych: Ten typ jest najlepszym dowodem, że prawactwo to oznaka zaniku siusiaka😂

o żesz kuorwa, ....c o za prawda życiowa.  wpełznij do biblioteki szkolnej i dopisz do cytatów, pawła ciuelio tą swoją maksymę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

z rekordu wośpu nie będziesz miała lepiej w życiu, tylko gorzej.

jesteś kolejnym dowodem na to, że uczą was dauna w szkole.

Każdy twój dzień w szkole to jeden daunian więcej.

Czyli na koniec szkoły przeciętny uczeń 4 letniej szkoły ma około 800 daunianów..

ciężko potem wypowiadać się na forum publicznym.

poproś panią o wpisanie jedynki z WOS-u i z zajęć wychowawczych.

A co do podpisu to wpiszcie małe k.  Nie jesteście towarzysze godni napisu konfederacja.

...alaj niedo'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autor piszący pod pseudonimem Konfederacja. W.i N. dobrze pisze, lubię czytać jego posty są bardzo rzeczowe, na temat, nigdy nie przeklina w swoich wypowiedziach, nie używa wulgaryzmów, zawsze ściera się na twarde argumenty, widać znajomość tematu, elokwencję i dobry styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

o żesz kuorwa, ....c o za prawda życiowa.  wpełznij do biblioteki szkolnej i dopisz do cytatów, pawła ciuelio tą swoją maksymę.

 

Nie martw się, następnym razem będą zbierać na operację twojej glizdy która nie bryka. Po wszystkim dalej będziesz poyebem, ale już nieco mniej sfrustrowanym😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Lili napisał:

O wlasnie ten argument mnie najbardziej bawi. Nawet jakby brał to co z tego? Przy tym co robi dla innych po 1. to mu sie nalezy, po 2. z takiej kwoty jak zbierają niech wezmie sobie ze 2 mln to nikt tego nie odczuje

To zaden argument, wazne że pomaga. Ktos tam wyżej skamlał ze nie wiadomo ile tak naprawde jest tych pieniędzy. Ale w sumie da sie to sprawdzić, pojedz do kazdego szpitala w polsce i sprawdz ile rzeczy jest z serduszkiem 😉

U mnie jest od paru lat serduszko WOŚP na moich drzwiach, to znaczy, że Jurek też mi drzwi kupił? Bo też je mam 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

 

6 minut temu, Gość Lili napisał:

O wlasnie ten argument mnie najbardziej bawi. Nawet jakby brał to co z tego? Przy tym co robi dla innych po 1. to mu sie nalezy, po 2. z takiej kwoty jak zbierają niech wezmie sobie ze 2 mln to nikt tego nie odczuje

To zaden argument, wazne że pomaga. Ktos tam wyżej skamlał ze nie wiadomo ile tak naprawde jest tych pieniędzy. Ale w sumie da sie to sprawdzić, pojedz do kazdego szpitala w polsce i sprawdz ile rzeczy jest z serduszkiem 😉

ależ lewactwo.

jako pracę dyplomową napisz dlaczego właśnie piszesz jako lewak.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
5 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

A co do podpisu to wpiszcie małe k.  Nie jesteście towarzysze godni napisu konfederacja.

Heh, już mialam pytac dlaczego pisiorskie katole wchodzą na ten wątek, ale przeczytałam podpis i wszystko jasne. 

Poglądy mozesz miec jakie chcesz, ale wstydzila bym sie przyznać do tego na forum ze jestem za poj***nym starcem, i szerze jego poglądy 😅 swoją drogą dowaliles tym gimnazjum, ale rozumiem ze w waszym kręgu wszyscy w tym wieku. 

Tak czy siak nawet anonimowo, wstyd takie rzeczy pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyklejone na sprzęt serduszka o niczym nie świadczą barany 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

U mnie jest od paru lat serduszko WOŚP na moich drzwiach, to znaczy, że Jurek też mi drzwi kupił? Bo też je mam 😁😁

Napisałam żeby pojeździć po szpitalach nie po domach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
6 minut temu, Gość gość napisał:

autor piszący pod pseudonimem Konfederacja. W.i N. dobrze pisze, lubię czytać jego posty są bardzo rzeczowe, na temat, nigdy nie przeklina w swoich wypowiedziach, nie używa wulgaryzmów, zawsze ściera się na twarde argumenty, widać znajomość tematu, elokwencję i dobry styl

Dziękuję. Miło mi. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

autor piszący pod pseudonimem Konfederacja. W.i N. dobrze pisze, lubię czytać jego posty są bardzo rzeczowe, na temat, nigdy nie przeklina w swoich wypowiedziach, nie używa wulgaryzmów, zawsze ściera się na twarde argumenty, widać znajomość tematu, elokwencję i dobry styl

To poyeb, parszywy frustrat antysemita i faszysta. Ciągle wyzywa ludzi o innych poglądach, przykład wyżej. Tępić to faszystowskie chamidło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Lili napisał:

Napisałam żeby pojeździć po szpitalach nie po domach 🙂

Przykleić serduszko na sprzęt nie jest trudno, prawda? A ja napisałam, że naklejone serduszko nie świadczy o kupnie danej rzeczy, ja mam naklejkę nawet na swoich drzwiach 😋 a kupiłam je sama, nie Juruś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
9 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

 

ależ lewactwo.

jako pracę dyplomową napisz dlaczego właśnie piszesz jako lewak.    

Chory łeb. Typ się uaktywnił bo go gniecie pomaganie innym i kolejny rekord Orkiestry. Wyjątkowa menda. Nie dyskutujcie z tym zaburzonym trollem, bo to straszny wykolejeniec. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość Gość napisał:

Chory łeb. Typ się uaktywnił bo go gniecie pomaganie innym i kolejny rekord Orkiestry. Wyjątkowa menda. Nie dyskutujcie z tym zaburzonym trollem, bo to straszny wykolejeniec. Tyle w temacie.

dokładnie, w dodatku sam sobie pisze komentarze poparcia 😂 żałosny i obrzydliwy naziolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przykleić serduszko na sprzęt nie jest trudno, prawda? A ja napisałam, że naklejone serduszko nie świadczy o kupnie danej rzeczy, ja mam naklejkę nawet na swoich drzwiach 😋 a kupiłam je sama, nie Juruś!

Tylko ze na sprzęcie serduszko nie jest naklejone 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chúj wie tak naprawdę o co w tym wszystkim chodzi. Cała orkiestra też może być iluzją jak większość rzeczy w które ludzie wierzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak nie wiadomo o co chodzi.... to nie wiadomo 😄 wypowiedzi pana J w tym oczernianie, podbijanie hejtu na siebie i swoją fundacje oraz silne zaangażowanie polityczne, zwijanie kota ogonem raczej nie wystawia mu najlepszej laurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Daję ma Caritas. Jakieś uwagi???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kiedy wszyscy dostaniemy po te obiecane 100 milionów? Rozumiem że na jednego obywatela już jest. A reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooox
59 minut temu, Gość Heh napisał:

Tylko ze na sprzęcie serduszko nie jest naklejone 😉

Jest naklejone 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×