Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

W którym tygodniu najlepiej na usg połówkowe?

Polecane posty

Gość Gość

Czy to prawda, ze najlepiej w20 tyg?0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadnij dlaczego to usg nazywa się polówkowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

„Teoretycznie przedział czasowy na badanie USG połówkowe to od 18 do 22 tygodnia ciąży. A dokładnie 18 tyg +0 dni, a 22 tyg + 6dni. Tyle w teorii – w praktyce wygląda to nieco inaczej. Powiem Wam z doświadczenia osoby, która wykonała tysiące takich badań, że najlepszy okres jest pomiędzy skończonym 20 tygodniem (20+0), a jeszcze nie skończonym 22 tygodniem (21+6). Wynika to z kilku kwestii – jedna to wielkość dziecka, a druga to kwestia prawna.”.

👆🏻 Fragment bloga mamaginekolog.pl

Ja byłam w 20+5, badanie wyszło bardzo dobrze i mam piękne filmy oraz zdjęcia na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Mama napisał:

„Teoretycznie przedział czasowy na badanie USG połówkowe to od 18 do 22 tygodnia ciąży. A dokładnie 18 tyg +0 dni, a 22 tyg + 6dni. Tyle w teorii – w praktyce wygląda to nieco inaczej. Powiem Wam z doświadczenia osoby, która wykonała tysiące takich badań, że najlepszy okres jest pomiędzy skończonym 20 tygodniem (20+0), a jeszcze nie skończonym 22 tygodniem (21+6). Wynika to z kilku kwestii – jedna to wielkość dziecka, a druga to kwestia prawna.”.

👆🏻 Fragment bloga mamaginekolog.pl

Ja byłam w 20+5, badanie wyszło bardzo dobrze i mam piękne filmy oraz zdjęcia na pamiątkę.

Mama a czy miałaś to badanie refundowane czy lepiej umówić się prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×