Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jakie sa korzysci z posiadania tylko przystojnego faceta?

Polecane posty

Gość Gość

Chyba takie że może posłużyć za manekina przed rodziną i znajomymi. Innych nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiuhu

Byłam z takim co był tylko przystojny (i super w łóżku). Ale był leniwy, często bezrobotny (w ciągu 2.5 roku razem zmieniał pracę przynajmniej 10razy). Miał cały harem ex z całego świata (do teraz nie wiem jakim cudem nie załapałam od niego syfu) 😄 i pod koniec naszej wiadomości strasznie śmierdział 😄 i co mi z jego twarzy i ciała jak umysł miał jak śmietnik? Teraz już zbrzydł, więc nic kompletnie bym z niego nie miała haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
5 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Można się chwalić przed koleżankami i wzbudzać ich zazdrość.

Taa a potem nie dziwcie się ze taki bedzie zdradzal, a okazji będzie miał sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Hehe napisał:

Taa a potem nie dziwcie się ze taki bedzie zdradzal, a okazji będzie miał sporo. 

Czyli nie zdradzają jedynie brzydcy ludzie. Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Hehe napisał:

Taa a potem nie dziwcie się ze taki bedzie zdradzal, a okazji będzie miał sporo. 

No tak, nie kupuj dobrego auta bo ukradną, weź grubą żonę to nikt ci jej nie odbije, mieszkanie wynajmij, a nie kupuj bo co jak sąsiad pół bloku spali. Nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

A brzydcy są pełni  kompleksów i złości, dlatego w ich komentarzach pełno agresji do wszystkich. 

A jak mają nie mieć kompleksów i złości, skoro są ciągle odrzucani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 godzin temu, Gość Hehe napisał:

Taa a potem nie dziwcie się ze taki bedzie zdradzal, a okazji będzie miał sporo. 

No dokładnie, ale one tego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllll
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No dokładnie, ale one tego nie rozumieją.

Kazda kiedys zrozumie. I bedzie niesamowicie zalowac jak np odrzucila kiedys kogos tylko przez wyglad a tym bardziej jak charakter sie podobal. Wtedy to bedzie nieopisana tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Llllll napisał:

Kazda kiedys zrozumie. I bedzie niesamowicie zalowac jak np odrzucila kiedys kogos tylko przez wyglad a tym bardziej jak charakter sie podobal. Wtedy to bedzie nieopisana tragedia.

Takim scenariuszem osladzasz sobie swój przegryw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale, ze co, ze przystojny, ale glupi i zly? To nie ma pozytku. Moze jedynie milo popatrzec, ale z drugiej strony jak ktos jest beznadziejny to nawet patrzec sie na iego nie chce. 

Natomiast chlopak moze byc przystojny i jeszcze fajny z charakteru, wtedy wyglad jest jedynie milym dodatkiem, ale tak naprawde nie tak znaczacym. Zreszta uroda rzecz nabyta, najwazniejszy tak naprawde jest charakter, jakkolwiek by to nie brzmialo naiwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djkfdfkjhg
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Takim scenariuszem osladzasz sobie swój przegryw?

Prawda boli tepaka ktory polecial tylko na wyglad? I kto tu jest przegrywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maakum
10 godzin temu, Gość Juleczka napisał:

JA straciłem wiarę w człowieczeństwo. Mam  niby chłopaka. przystojny. Ale wczoraj zatkał mi się kible. Próbowałam odetkać lejąc gorącą wodę z wiadra. No i jego kupa pływała . Zauważyłam zawartość tej kupy i jej strukturę. Obrzydlistwo. I tak okropnie to śmierdziało. Straciłam wiarę w człowieczeństwo

Uciekaj do Afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem zapytaj tępaka lecącego tylko na wygląd. Ja bynajmniej do nich nie należę. Polecam ci zwalić konia dla oslody bo chyba boli cie krzyż a i grúcha już pełna co widać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wielu mezczyzn leci glownie na twarz, dupe i cycki takze rownowaga jest i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem zapytaj tępaka lecącego tylko na wygląd. Ja bynajmniej do nich nie należę. Polecam ci zwalić konia dla oslody bo chyba boli cie krzyż a i grúcha już pełna co widać z daleka.

To było do mnie?

Jak tak to po czym widać że taki wyposzczony jestem? byłbym wdzięczny za szczerą odpowiedź. Będe lepiej wiedział jak się kryć.

a i nie prawda z tym wyglądem, dla mnie charakter też ma znaczenie i nie chodzi tu tylko o DAmy i NIEDAmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, 5% o urodzie modela napisał:

To było do mnie?

Jak tak to po czym widać że taki wyposzczony jestem? byłbym wdzięczny za szczerą odpowiedź. Będe lepiej wiedział jak się kryć.

a i nie prawda z tym wyglądem, dla mnie charakter też ma znaczenie i nie chodzi tu tylko o DAmy i NIEDAmy

Nie to nie było do ciebie choć bardzo byś chciał. Twoja stajnia mnie nie obchodzi bo jestem niedostępna. Wolę arabskie konie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie to nie było do ciebie choć bardzo byś chciał. Twoja stajnia mnie nie obchodzi bo jestem niedostępna. Wolę arabskie konie. 

A pełnej krwi fryz to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fryz wsadź se w zgryz a zgryz w koński cyc. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fryz wsadź se w zgryz a zgryz w koński cyc. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie same korzyści jak z posiadania ładnej kobiety (tzw lalki ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czyli nie zdradzają jedynie brzydcy ludzie. Aha.

Prawie kazdy facet zdradza jak nawinie się okazja tylko rzecz w tym kto jakie branie ma...a przystojniaki maja sporo okazji do zdrady, kobiety same pchaja im się do łóżek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
5 godzin temu, Leżaczek napisał:

Z autopsji. Ładnie wygląda na zdjęciach a w rzeczywistości wszystko zmierza do rozwodu. Akurat znam modela młodszy odemnie już po czterech rozwodach. Ale każda nowa jest zakochana. 

Buahaha no teraz skojarzylam te ich niezliczone sluby i rozwody, mowa o aktorach, jak widac nie tylko oni maja nasrane. Kto normalny laduje sie w takie problemy, i to kilka razy, sluby, rozwody itd 😄 zagadka rozwiazana - przeciez nie mozna miec wszystkiego wiec albo masz ladny ryj albo jestes madry 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Geny i ładne dzieci szczególnie córki które dziedziczą urodę po ojcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
7 godzin temu, Leżaczek napisał:

Z autopsji. Ładnie wygląda na zdjęciach a w rzeczywistości wszystko zmierza do rozwodu. Akurat znam modela młodszy odemnie już po czterech rozwodach. Ale każda nowa jest zakochana. 

No a myślisz że kobietom to przeszkadza że jest po rozwodzie? Nawet jak by był po 10 rozwodach to przecież jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
27 minut temu, Gość Dorota napisał:

Geny i ładne dzieci szczególnie córki które dziedziczą urodę po ojcach.

Faktycznie, lepiej miec ladne dzieci niz madre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×