Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byly bierze ślub ale pisze ze mną czy uważacoie że daje mi znaki co sądzicie o takim zachowaniu

Polecane posty

Gość gość

Rozstaliśmy się 3 lata temu. Jakiś rok temu napisałam co u niego. Odpisał że ok i że kupił mieszkanie. Proponowałam spotkanie ale napisał że ma dużo obowiazków właśnie z kupieniem tego mieszkania. Potem złozyłam mu zyczenia urodzinowe - podziękował .Tak samo imieninowe, na święta i na nowy rok. Teraz wiem że bierze ślub a jak napisałam co u niego, to napisał ze tęskni za urlpem bo ma masę pracy.

Zrozumiałam to tak, że wolałby być na urlopie ze mną niż w pracy - nie sądzicie że on daje mi podświadomie takie małe znaki że chce być razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z tego co zrozumiałam to ty do niego pierwsza wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę,że ty piszesz do niego, a on odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Piszę, że ma masę pracy, żebyś przestała do niego pisać.

Jest uprzejmy, mógłby Cię spławić inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahahaha. Prowo jak nic. No nie ma aż takich głupich bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej nie, to Ty dajesz znaki że jesteś nadal chętna . On może w napływie gorszych dni odpisał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doszukujesz się czegoś czego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale napisał a ma narzeczoną i NIBY slub. Ale pisze do mnie. Nie sądzicie że on chce czegoś więcej?I to kupno mieszkania i powiedział mi o tym - tak jakby chciał abym zareagowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest kulturalnym człowiekiem i pisze ci delikatnie żebyś się o d p i e r d o l i ł a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D :D :D
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale napisał a ma narzeczoną i NIBY slub. Ale pisze do mnie. Nie sądzicie że on chce czegoś więcej?I to kupno mieszkania i powiedział mi o tym - tak jakby chciał abym zareagowała. 

No to co pakuj się i wprowadzaj, wszystkiego dobrego.

Faaajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale ja mam faceta, hola, kto napisał że jestem chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ale napisał a ma narzeczoną i NIBY slub. Ale pisze do mnie. Nie sądzicie że on chce czegoś więcej?I to kupno mieszkania i powiedział mi o tym - tak jakby chciał abym zareagowała. 

Nie chce nic więcej od Ciebie. Piszesz, to on odpisuje. Zajmij się sobą. Nie narzucaj się człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj nazwę

Haha... fajne! 4/10 ☺ no i w końcu nie o teściowej , bratowej czy kochance męża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie chce nic więcej od Ciebie. Piszesz, to on odpisuje. Zajmij się sobą. Nie narzucaj się człowiekowi.

Ale ja się nie narzucam. A on odpisuje. Ale jakoś ślub to ukrywał - przypadek? Może woli abym miała z nim przyszłość? Napisze do niego i zobaczymy czy i co odpisze znowu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ale ja się nie narzucam. A on odpisuje. Ale jakoś ślub to ukrywał - przypadek? Może woli abym miała z nim przyszłość? Napisze do niego i zobaczymy czy i co odpisze znowu. 

Przestań faceta prześladować, poprostu jest uprzejmy i nie wie jak Cię spławić. Jakby mój były wypisywał do mnie wiadomości to napisałabym żeby się odpiera// dolił.

Czy on chociaż raz napisał do Ciebie pierwszy, jak nie to masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
13 minut temu, Gość gość napisał:

Ale ja się nie narzucam. A on odpisuje. Ale jakoś ślub to ukrywał - przypadek? Może woli abym miała z nim przyszłość? Napisze do niego i zobaczymy czy i co odpisze znowu. 

Bożeeee, jaki dzban pysty jest z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsc
36 minut temu, Gość gość napisał:

Ale ja mam faceta, hola, kto napisał że jestem chętna?

Przecież już ci po głowie chodzi że tęskni, wspomina  i cholera wie co jeszcze, stworzyłaś ładną iluzję. Jeszcze rozumiem, gdyby facet cię podpuszczał ale on po prostu pisze jak z każdym znajomym człowiekiem i jeszcze daje sygnały na NIE a ty już wymyślasz bajki. Co to znaczy kupno mieszkania, parę formalności a życie normalnie płynie dalej, spokojnie można w to wpleść spotkanie towarzyskie. Oczywiście jeśli ktoś chce. Bo jak nie chce to wszystko stoi na przeszkodzie, każdy z nas to robi.

Czizaz kobieto. Ale spoko, myśl sobie dalej jaka to z ciebie rozchwytywana femme fatale o której faceci nie mogą zapomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahaha  "piszę do niego a on odpisuje, czy to przypadek, ewidentnie czegoś ode mnie chce"

Plują jej w twarz itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale dlaczego wg was w takim razie nie pisał do mnie tyle??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Moim zdaniem źle go zrozumiałaś. Wyglada to tak jak by Ci z grzeczności odpisywał ale nie robi zupełnie żadnego kroku w Twoim kierunku . Ma dużo pracy wiec chciałby mieć urlop ale nie wiem skąd sobie wzięłaś to,ze ten urlop to z Tobą. Pewnie przed ślubem ma masę pracy a potem z nową żoną już mają zaplanowane jakieś wakacje lub podróż poślubna i nie może się tego doczekać . Tez tak miałam przed swoim ślubem brałam dużo zmian i nie mogłam się doczekać urlopu . To raczej Ty się zachowujesz jak byś coś od niego chciała . Po cholerę do niego piszesz pierwsza skoro jesteś zajęta i jeszcze ciekawska co odpisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×