Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Okruszek

Czy jest szansa że zarodek się pojawi

Polecane posty

Gość Okruszek

Witam 🙂 Ostatnia miesiączke miałam 10listopada (długość cyklu 31/32dni) 20 grudnia lekarz stwierdził ciążę pęcherzyk niecały 1 cm lekarz powiedział że to 5 tydzień. Beta hcg  wtedy 3200 po dwóch dniach 5981. Powiedział że na następnej wizycie powinniśmy zobaczyć płód z akcją serduszka. W dniu 10 stycznia miałam wizytę lekarz powiedział że jest sam pęcherzyk że urósł ale nie widać zarodka gdzie  jak na 8 tydzien to powinno coś widać. Nie powiem podcieło mi to skrzydła bo byłam nastawiona że usłyszę serduszko. Następna wizyta za tydzień 17 stycznia. Jutro robię bete hcg i po dwóch dniach powtorke. Czy jest szansa że ciąża może być młodsza? Że za tydzień na usg zobaczę zarodek? Czy mialyscie podobne sytuacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochana, szansa jest, ale powiem szczerze, że u mnie nic z tego nie wyszło. Niemniej jednak trzymam kciuki, beta powinna wyjaśnić sprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciąza msze byc młodsza, oczywiscie ze tak..  ale o ile? Rozumiem że Oczekujesz tych dwóch tygodni które straciłaś teraz czekając na zarodek i serduszko... sama policz, wtedy musiałabys bete robic zaraz po stosunku... to raz... dwa, nawet jeśli tak to wyglądało, niemożliwe że była tak wysoka kilka dni po zapłodnieniu. 
bardziej liczyłabym na błąd laboratorium lub leciwy wiek usg niż na młodszą ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okruszek

Dobry tydzień po ostatnim stosunku  zrobiłam test ciążowy płytowy wyszła słaba ledwo widoczna kreska dlatego na drugi dzień zrobiłam bete hcg (10 grudnia) wyszła 77. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się ucieszyłam na wieść o ciąży. Dlatego cały czas mam nadzieję że zarodek się pojawi 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Okruszek napisał:

Dobry tydzień po ostatnim stosunku  zrobiłam test ciążowy płytowy wyszła słaba ledwo widoczna kreska dlatego na drugi dzień zrobiłam bete hcg (10 grudnia) wyszła 77. Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo się ucieszyłam na wieść o ciąży. Dlatego cały czas mam nadzieję że zarodek się pojawi 😕

To tymbardziej uważam ze ciąża była starsza, ( w 5 tyg 3200??!!) zarodek potrzebuje tygodnia minimum na implantację. Dopiero w momencie implantacji zaczyna wydzielać gonadotropine która zabarwia testy. 
powtórzysz i zobaczysz 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Mialam bardzo podobna sytuacje do ciebie u mnie bylo tak miesiaczke mialam 22 lipca w sierpniu nie mialam ale ze cykle mam nieregularne czekalam cierpliwie koniec sierpnia mdlosci poczatek wrzesnia test pozytywny poszlam do ginekologa byly dwa pęcherzyki odrazu mowil ze ciaza jest mlodsza niz z terminu miesiaczki ale kazal przyjsc za dwa tygodnie jesxcze sie łudzilam ze nieregularne cykle ze ciaza sie rozwinie po dwoch tygodniach to samo pecherzyki scianki zaczely sie zapadac a zapomilam dodac ze po pierwszej wizycie wystapily plamienia wiec spowrotem do gina dal brałam duphaston lekaz kazal odstawic duphaston i czekac na samoistne poronienie mialam na to dwa tygodnie jesli by nie wystapilo szpital zabieg ale obylo sie bez szpitala poronilam 6 pazdzietnika zaczelo sie trwalo to okolo dwoch tygodni bylam dwa razy na kontroli czy wszystko sie oczyscilo i na szczescie tak bylo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okruszek
12 minut temu, Gość Xyz napisał:

Mialam bardzo podobna sytuacje do ciebie u mnie bylo tak miesiaczke mialam 22 lipca w sierpniu nie mialam ale ze cykle mam nieregularne czekalam cierpliwie koniec sierpnia mdlosci poczatek wrzesnia test pozytywny poszlam do ginekologa byly dwa pęcherzyki odrazu mowil ze ciaza jest mlodsza niz z terminu miesiaczki ale kazal przyjsc za dwa tygodnie jesxcze sie łudzilam ze nieregularne cykle ze ciaza sie rozwinie po dwoch tygodniach to samo pecherzyki scianki zaczely sie zapadac a zapomilam dodac ze po pierwszej wizycie wystapily plamienia wiec spowrotem do gina dal brałam duphaston lekaz kazal odstawic duphaston i czekac na samoistne poronienie mialam na to dwa tygodnie jesli by nie wystapilo szpital zabieg ale obylo sie bez szpitala poronilam 6 pazdzietnika zaczelo sie trwalo to okolo dwoch tygodni bylam dwa razy na kontroli czy wszystko sie oczyscilo i na szczescie tak bylo 

Współczuję. Jak to przeszłaś? Bo mnie na samą myśl łzy cisną sie do oczu 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak młodsza przy takiej becie...?Ja bym się nie nastawiała na tą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie podobnie, a potem beta bardzo powoli rosła, coś tam się niby pojawiło na usg, ale niestety okazało się, że ciąża pozamaciczna 😞 Nie chcę cię dołować, trzymaj się dobrej myśli i czekaj co powie gin na następnym badaniu, ale lepiej nie poddawaj się euforii jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Okruszek napisał:

Witam 🙂 Ostatnia miesiączke miałam 10listopada (długość cyklu 31/32dni) 20 grudnia lekarz stwierdził ciążę pęcherzyk niecały 1 cm lekarz powiedział że to 5 tydzień. Beta hcg  wtedy 3200 po dwóch dniach 5981. Powiedział że na następnej wizycie powinniśmy zobaczyć płód z akcją serduszka. W dniu 10 stycznia miałam wizytę lekarz powiedział że jest sam pęcherzyk że urósł ale nie widać zarodka gdzie  jak na 8 tydzien to powinno coś widać. Nie powiem podcieło mi to skrzydła bo byłam nastawiona że usłyszę serduszko. Następna wizyta za tydzień 17 stycznia. Jutro robię bete hcg i po dwóch dniach powtorke. Czy jest szansa że ciąża może być młodsza? Że za tydzień na usg zobaczę zarodek? Czy mialyscie podobne sytuacje ?

Ja juz kiedys opisywałam moj przypadek tutaj na forum. Miesiaczka 12.06, ok 20 lipca testy pozytywne, beta 19000, u lekarza wizyta na poczatku sierpnia i tez widzial zaledwie pecherzyk, wychodzil jakis 8 tydz z tego co pamietam. Jeszcze mi nie wierzyl, ze taka beta wyszla, bo twierdzil, ze juz powinien byc spory zarodek. Dwa dni po wizycie powtorzylam bete wyszlo ok 65000, to mniw troche uspokoilo. Wizyta powtorna po 2 tyg pokazala juz zarodka. I caly czas usg pokazuje mi ok 2 tyg roznicy miedzy ostatnia miesiaczka a wymiarami z usg. Zycze Ci wszystkiego dobrego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Raczej nie nastawiaj się pozytywnie na ta ciąże... ja zobaczyłam zarodek z bijącym sercem pod koniec 6 tygodnia ciąży( badanie było 10 stycznia- potwierdzenie ciazy) .. ostatni okres miałam 29.11 takze moja ciaza jest młodsza od twojej 

skoro u ciebie nie widać nic w 8 tygodniu to może byc pusty pechezyk ciążowy... przykro mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
16 godzin temu, Gość Okruszek napisał:

Współczuję. Jak to przeszłaś? Bo mnie na samą myśl łzy cisną sie do oczu 😣

No ciężko nie wiedzialam ze poronienie tak boli  ale lekarz mowil ze czasem tak sie zdarza po prostu dwa puste pecherzyki ciazowe teraz po trzech miesiacach bedziemy probowac znowu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Frania

Autorko ja miałam ostatnią miesiączkę 7.11 więc różnica 3 dni u nas. Kurcze, byłam 8 stycznia to widziałam już 2cm dzidzie z serduszkiem. (wczesniej tez nie widzialam tylko ciągle pęcherzyk był).  Daj znac ile Ci dziś beta wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okruszek
Dnia 13.01.2020 o 16:26, Gość Xyz napisał:
4 godziny temu, Gość Ania Frania napisał:

Autorko ja miałam ostatnią miesiączkę 7.11 więc różnica 3 dni u nas. Kurcze, byłam 8 stycznia to widziałam już 2cm dzidzie z serduszkiem. (wczesniej tez nie widzialam tylko ciągle pęcherzyk był).  Daj znac ile Ci dziś beta wyszla.

 

Dziś beta wyszła 26312.0. W czwartek powtórzę mam nadzieję że będzie rosnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Beta moze rosnac, bo pecherzyk rosnie. U mnie beta doszla do 56000 i dopiero potem doszlo do poronienia, w prawie 9tym tyg, a zarodka jak nie bylo, tak nie bylo 😞 Ludzilam sie, ze moze ciaza mlodsza czy cos, ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feefgh

Ja okres mialam22 czerwca, 26 lipca test i dopiero 28 sierpnia na badaniu bylo widac serce, to byl 8tc. Takze mysle, ze jest szansa, skoro okres 10 listopada a dzis mamy 14 stycznia i nie widac serca jeszcze. Moja ciaza z usg byla 2 tyg mlodsza niz z om. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×