Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruez

Ambitne kobiety z wysokimi dochodami zostają samotne

Polecane posty

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też kilku rzeczy na świecie nienawidzę ale nie mam potrzeby mówienia o tym zawsze i wszędzie. Te kobiety są sfrustrowane i tyle. 

Prawdopodobnie caly czas ktos im o to dupe truje. Ja dzieci nie znosze i mialam okres, ze glosno o tym mowilam. Frustracja brala sie z tego, zrekazdy, nawet kolezanki z pracy, komentowaly "jak bedziesz miala dzieci to...", "jeszcze ci sie zmieni", "ale dlaczego nie masz dzieci?!"...

Ciebie tez by to denerwowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta39
36 minut temu, Gość Pani napisał:

Gamon, wsrod dobrze zarabiajacych i ambitnych kobiet sa i rzemieslniczki. Mozna np piec ciasta i dobrze na tym zarabiac, a gdy ktos rozwija swoj warsztat nie mozna zarzuci mu braku ambicji. Troche sie zafiksowales z tym, ze kobieta sukcesu musi obowiazkowo siedziec w biurze. Druga rzecz, ze nie kazda kupuje ciuchy w vitkacu. Osobiscie wole polskie firmy, nie zalezy mi na metkach. Czesc rzeczy mam robione na zamowienie, u zaprzyjaznionej krawcowej (spokojnie, mama mnie nauczyla, jak wszyc zamek, doszyc guzik itd). Uwazam, ze ludziom nalezy sie uczciwe wynagrodzenie za uczciwa prace. Ale my tu nie o tym rozmawiamy. Uzywasz sloganow, by umniejszyc wartosc kobietom, ktore biora zycie we wlasne rece. Maja odwage i jaja, by nie siedziec na du*pie w chalupie. Co nie oznacza, ze nie potrafia sie tym domem zajac. To wlasnie ta niezaleznosc was tak martwi- nie musimy liczyc na wasza laske czy nielaske. Same jestesmy w stanie wspomoc mezczyzne w kwestii utrzymania rodziny. To Cie tak boli? Wolisz niewolnice, zalezny od Ciebie byt, ktory ma stac przy garach i prac tylko Twoje brudne gacie, zamiast byc partnerem, kims rownym Tobie?

W punkt. Szczegolnie zdanie ta niezaleznosc was boli mezczyzn bo wtedy kobiety nie sa zdane na wasza laske i nielaske. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Incelu nie zakładaj już tematów i nie przynoś nam facetom wstydu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie kobiety są po prostu męskie, mają jaja jak to się mówi. Dla heteroseksualnego faceta to nic pociagajacego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Nie rozumiem, jak babka ma 10k/mies to może sobie wziąć faceta który zarabia 15k. Chyba w Polsce nie żyją sami faceci którzy kopią doły albo siedzą w fabryce za 3k. Ja przy moich zarobkach w życiu bym nie wziął kobiety która zarabia 2k, bo to są niziny społeczne i dla nich dobrym kandydatem jest facet ze średnia krajowa. Moja partnerka zarabia 8k, ja 11k i jest dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torrel
1 godzinę temu, Gość gamoń napisał:

Bez obrazy ale kobieta z jajami to facet

bo one tą role przejmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Kobieta39 napisał:

nie sa zdane na wasza laske i nielaske. 

To prawda. Baba która zarabia 10 k może ciągać prawie każdą laskę.albo lizać nie-laskę.

TFU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem szefem zespołu w którym jest wiele ambitnych kobiet, żadnej z niej nie chciałbym na dłużej.  Na krótko tak, są zadbane, seksowne, niezbyt trudne. Jako pracownicy częściej lepsi niż mężczyźni aczkolwiek w pewnych kwestiach, na pewnych stanowiskach mężczyźni są lepsi.  Łatwo je motywować pozafinansowo, co u mężczyzn jest trudne.  Na pokaz są szczęśliwe, ładnie ubrane, w super mieszkaniach.  Ale jednocześnie dużo wśród nich alkoholiczek, takich które nie wiadomo dlaczego nienawidzą dzieci (chociaż chyba wiadomo), nienawidzą rodzin.  Wiele można by jeszcze o nich pisać. 

nienawidzą tego czego nie mogą mieć, czyli zgorzkniałe wewnątrz a jedynie udające szczęśliwe, same siebie zniszczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makum
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem szefem zespołu w którym jest wiele ambitnych kobiet, żadnej z niej nie chciałbym na dłużej.  Na krótko tak, są zadbane, seksowne, niezbyt trudne. Jako pracownicy częściej lepsi niż mężczyźni aczkolwiek w pewnych kwestiach, na pewnych stanowiskach mężczyźni są lepsi.  Łatwo je motywować pozafinansowo, co u mężczyzn jest trudne.  Na pokaz są szczęśliwe, ładnie ubrane, w super mieszkaniach.  Ale jednocześnie dużo wśród nich alkoholiczek, takich które nie wiadomo dlaczego nienawidzą dzieci (chociaż chyba wiadomo), nienawidzą rodzin.  Wiele można by jeszcze o nich pisać. 

nic więcej dodać, takie panny NIE nadają się do związków, zostały za to idealnymi zombies które orają na ten chory system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskis
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja też kilku rzeczy na świecie nienawidzę ale nie mam potrzeby mówienia o tym zawsze i wszędzie. Te kobiety są sfrustrowane i tyle. 

Frustraktki bo przegrały życie, sprzedały się za papierki i materialne gòwno, zero prawdziwej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbym slyszala niektore osoby w mojen rodzinie 🙂 duzo myslalo, ze nie moge miec dzieci. Temat ucielam jak powiedzialam, ze po aborcji zaplacilam za podwiazanie jajowodow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beloiq
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dobra i miła kobieta NIGDY nie zarabia dużo pieniędzy.

Pieniądze zarabiają zimne, cfane, podłe, mściwe i wyrachowane soooki.

A mężczyźnie też mają instynkt samozachowawczy.

I to cały sekret....

100% prawda, a sooki nigdy nie będą szczęśliwe nawet z górą złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor papierów
22 minuty temu, Gość ....... napisał:

Nie rozumiem, jak babka ma 10k/mies to może sobie wziąć faceta który zarabia 15k. Chyba w Polsce nie żyją sami faceci którzy kopią doły albo siedzą w fabryce za 3k. Ja przy moich zarobkach w życiu bym nie wziął kobiety która zarabia 2k, bo to są niziny społeczne i dla nich dobrym kandydatem jest facet ze średnia krajowa. Moja partnerka zarabia 8k, ja 11k i jest dobrze. 

jakby ona zarabiała 11K a ty 8K to byłby problem i byś dla niej był niedojdą i poniżany, bo takie są baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani

Tak wyszlo, ze wy jestescie coraz slabsi, a my musimy byc coraz silniejsze. Chcecie, zebysmy nosily spodnice? Musicie byc silniejsi od nas. Jesli mezczyzna nie gwarantuje kobiecie bezpieczenstwa- ta musi sama zadbac o to bezpieczenstwo. Zreszta sami piszecie, ze jestesmy tylko do 40-tki intetesujace (i to nie wszystkie). Czyli co, my poswiecimy swoja mlodosc, zdrowie, ambicje dla samca, ktory po 40 wymieni na mlodsza? Albo spojrz w ten sposob: pracujesz ciezko, Twoje zdrowie sie sypie (nie kazdy z was ma lekka i dobrze platna prace) i nie mozesz pracowac, albo poprostu chcesz zmienic prace, bo dotychczasowej masz dosyc. O ile latwiej Ci z mysla, ze jest ktos, kto wspomoze, pociagnie ten wozek dalej. Albo wywalaja Cie z pracy/ firma plajtuje/inwestycje okazuja sie nietrafione i tracisz na dlugo stabilnosc finansowa. Wtedy nagle Twoja zona z idealu staje sie nierobem. Nagle to nie ma znaczenia, ze ostatnie lata poswiecila Tobie i waszym dzieciom. Gdy komornik zapuka sam wyslesz ja do roboty- chocby kopania rowow. Z zycia wziete. Nie musicie zaklinac rzeczywistosci, ze wy nigdy byscie tak nie zrobili (bo tego nie wiecie). Jakie czasy sa kazdy widzi- jedni sie łudza nadzieja, a drudzy rownaja krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Pani napisał:

Musicie byc silniejsi od nas.

 My jesteśmy silniejsi i mądrzejsi od was OD ZAWSZE!!!

Wy natomiast jesteście OD ZAWSZE głupsze, podlejsze, cfańsze, wyrachowane i bardziej podstępne od nas. Tyle że nadszedł czas dla głupszych, cfańszych, podłych.....

Ale to chwilowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Pani napisał:

Tak wyszlo, ze wy jestescie coraz slabsi, a my musimy byc coraz silniejsze. Chcecie, zebysmy nosily spodnice? Musicie byc silniejsi od nas. Jesli mezczyzna nie gwarantuje kobiecie bezpieczenstwa- ta musi sama zadbac o to bezpieczenstwo. Zreszta sami piszecie, ze jestesmy tylko do 40-tki intetesujace (i to nie wszystkie). Czyli co, my poswiecimy swoja mlodosc, zdrowie, ambicje dla samca, ktory po 40 wymieni na mlodsza? Albo spojrz w ten sposob: pracujesz ciezko, Twoje zdrowie sie sypie (nie kazdy z was ma lekka i dobrze platna prace) i nie mozesz pracowac, albo poprostu chcesz zmienic prace, bo dotychczasowej masz dosyc. O ile latwiej Ci z mysla, ze jest ktos, kto wspomoze, pociagnie ten wozek dalej. Albo wywalaja Cie z pracy/ firma plajtuje/inwestycje okazuja sie nietrafione i tracisz na dlugo stabilnosc finansowa. Wtedy nagle Twoja zona z idealu staje sie nierobem. Nagle to nie ma znaczenia, ze ostatnie lata poswiecila Tobie i waszym dzieciom. Gdy komornik zapuka sam wyslesz ja do roboty- chocby kopania rowow. Z zycia wziete. Nie musicie zaklinac rzeczywistosci, ze wy nigdy byscie tak nie zrobili (bo tego nie wiecie). Jakie czasy sa kazdy widzi- jedni sie łudza nadzieja, a drudzy rownaja krok.

To tak jakby narkoman powiedział że musisz cpac więcej niż on to będziesz ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Mnie akurat wasza niezależność nie boli bo jestem singlem i tez jestem niezalezny - nawet od pieniedzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Mnie akurat wasza niezależność nie boli bo jestem singlem i tez jestem niezalezny - nawet od pieniedzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu jakiś zakompleksiony koniotrzep założył temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No dobrze, powiedzmy nawet , ze ambitne kobiety zostaną same, ale w końcu ile jest tych ambitnych ludzi w społeczeństwie, a szczególnie na tym forum. ilu tu jest bardzo ambitnych facetów. większość ludzi jest przeciętna, albo marzy o tym zeby sie nie narobić, albo zadowala się - z frustracją lub bez  mocno średnimi dochodami. Czy nie prościej szukać sobie zatem baby w tych kręgach i dać ambitnym frustrować sie   ich problemami w spokoju? W sumie jakbym miała wybór - brać faceta takiego jak przeciętny tu piszący, a brać kasę , to wolę kasę. Z ...ą i tak się nic fajnego nie stworzy, a jeszcze dojdzie bieda i pretensje o wszystko. A  pieniądze przynajmniej się nie awanturują. a samotność...samotnym mozna być i w związku, zwłaszcza kiepskim, a dzieki kasie to i in vitro mozna sobie zrobić jak ktoś chce dziecko, można sobie znaleźć utrzymanka, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×