Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmm

Całe życie z jednym facetem. Czy to błąd?

Polecane posty

Gość hmmm

Całe życie siedzę z jednym facetem. To moja pierwsza miłość od studiów. On przede mną miał inne dziewczyny. Dziś mam 30 lat i czuję, że popełniłam błąd. O ile kiedyś to było dla mnie romantyczne, to dziś już natrętnie mam ochotę spróbować czegoś innego. Nie chodzi o to, że mi źle z mężem, że się znudziło czy coś. Po prostu chciałabym zobaczyć jak to jest być z innym. To jak jeść przez tyle lat chipsy o tym samym smaku. On był zawsze zaborczy i nie pozwalał mi na kontakty z innymi facetami. A mnie nakręca sama myśl, że dotykałby mnie ktoś inny. Jednak kocham męża i nie chcę go skrzywdzić, ale nie wiem jak się pozbyć tych myśli. I czuję trochę niesprawiedliwość, że on się wyszalał, a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Dziwne masz pomysły. Po prostu nie myśl o tym 😄 Znajdź sobie zajęcie, hobby 🙂 Piszesz, że zaborczy? Pokaż mi takiego, który nie jest😂 Zgaduję, że nie macie dzieci, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Dziwne masz pomysły. Po prostu nie myśl o tym 😄 Znajdź sobie zajęcie, hobby 🙂 Piszesz, że zaborczy? Pokaż mi takiego, który nie jest😂 Zgaduję, że nie macie dzieci, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris

Dziwne masz pomysły. Po prostu nie myśl o tym 😄 Znajdź sobie zajęcie, hobby 🙂 Piszesz, że zaborczy? Pokaż mi takiego, który nie jest😂 Zgaduję, że nie macie dzieci, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Zamiast się cieszyć że wam razem dobrze to ty szukasz dziury w całym. Gdyby ludzie tak jak Pan Bóg nakazuje czekali z seksem do ślubu, to nie byłoby biadolenia że jeden się wyszumiał a drugi nie. Jesteś człowiekiem rozumnym czy samicą która szuka zaspokojenia jakichś instynktów? Skończ te swoje żale bo w końcu zdradzisz a potem będzie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Zamiast się cieszyć że wam razem dobrze to ty szukasz dziury w całym. Gdyby ludzie tak jak Pan Bóg nakazuje czekali z seksem do ślubu, to nie byłoby biadolenia że jeden się wyszumiał a drugi nie. Jesteś człowiekiem rozumnym czy samicą która szuka zaspokojenia jakichś instynktów? Skończ te swoje żale bo w końcu zdradzisz a potem będzie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre kobiety tak już mają, że je całe życie swędzi i muszą się wycierać z byle kim. Nic z tym autorko nie zrobisz, taki już twój charakter. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostańcie swingersami i będziecie mieli oboje zabawy z kimś innym wreszcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość hmmm napisał:

Całe życie siedzę z jednym facetem. To moja pierwsza miłość od studiów. On przede mną miał inne dziewczyny. Dziś mam 30 lat i czuję, że popełniłam błąd. O ile kiedyś to było dla mnie romantyczne, to dziś już natrętnie mam ochotę spróbować czegoś innego. Nie chodzi o to, że mi źle z mężem, że się znudziło czy coś. Po prostu chciałabym zobaczyć jak to jest być z innym. To jak jeść przez tyle lat chipsy o tym samym smaku. On był zawsze zaborczy i nie pozwalał mi na kontakty z innymi facetami. A mnie nakręca sama myśl, że dotykałby mnie ktoś inny. Jednak kocham męża i nie chcę go skrzywdzić, ale nie wiem jak się pozbyć tych myśli. I czuję trochę niesprawiedliwość, że on się wyszalał, a ja nie.

Mam podobnie, tyle że mnie nie kusi by być z innym. Raczej żałuję, że nie byłam z nikim poza nim. Tylko, że przed nim nie chciałam fizycznie być z żadnym facetem, nikt mnie tak nie pociągal, dopiero on. Więc koło się zamyka. Ale i tak żałuję 😂 i też mówiłam mu to nie raz, na co on że i tak nie ma czego żałować. On swoje wcześniejsze "partnerki sexualne" traktuje jakby ich nie było. Yhyyyyy.....ale i tak były 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyno, Ty sie ciesz ze masz meza, ktorego kochasz, a on kocha Ciebie! Bylabys szczesliwsza, gdybyś wczesniej kilku zaliczyla? Raczej nie, a takie mysli mialabys pewnie nadal. Ja swojego obecnego meza poznalam jak mialam 17 lat, jestem starsza od Ciebie i nawet nie mysle o innych facetach w ten sposob. Po prostu ciesze sie z tego co mam, meza ktory mnie kocha i szanuje, wspanialego brzdaca. Mam cudowna rodzine, a uwierz takie mysli jak Ty masz będą wywolywaly u Ciebie frustracje. Niepotrzebnie zaczniesz odczuwac niedosyt i w koncu zrobisz coś glupiego. Tylko czy wtedy będziesz umiala spojrzec w oczy mezowi, przytulic go wieczorem jakgdyby nic sie nie stalo? Wyszalec mozesz sie z mezem, na pewno sa rzeczy, ktorych nie sprobowaliscie, zorganizuj coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja zaliczylam innych i sie ciesze, ze mam doswiadczenie. Bo wiem, ze nie ma czego zalowac. Wiekszosc facetow, zwlaszcza mlodych, jest beznadziejna w lozku. Tak naprawde to najlepiej jest z kims, kogo sie dobrze zna i z ktorym mozna sie komunikowac w kazdym temacie, w tym tez.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak spróbujesz to stwierdzisz, że to wszystko to i tak jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie masz wplywu na przeszlosc meza i jej nie zmienisz wiec po co roztrzasasz i masz mu za zle ze ma doswiadczenie? Podjal taka decyzje kiedys a Tymchcesz gonzdradzic TERAZ. Wiesz, ze mozesz stracic swojego meza i zostac sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×