Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaska

Czy to dziecko jest normalne??

Polecane posty

Gość Klaska

Witajcie. Czy zachowanie siostrzenicy mojego męża jest normalne? Otóż od pewnego czasu kiedy do nas przyjeżdżają robi to samo. Korzysta sama z toalety, przy tym mówiąc mamie, żeby jej nie podgladala, oczywiście ona zamyka drzwi i tyle. A kiedy skorzysta z toalety to wychodzi gola i krzyczy wujek, wujek... Kiedy mojego męża nie ma w domu nie ma tak7e sytuację nie mają miejsca, wystarczy że on jest to ona zawsze rozebrana wyjdzie z tej toalety i chce zwracać na siebie uwagę. Dziecko ma 4 lata... Powinno się wstydzić... I wstydzi się, ale tylko kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co jej rodzice na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rozbieranie sie tylko dla wujka nie jest normalne.  Natomiast bieganie na golasa malych dzieci we wlasnym domu jest normalne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokładnie-we własnym domu, a mowa o rozbieraniu się u kogos w domu, w dodatku tylko wtedy kiedy jest mężczyzna w domu. Może te dziecko jest tak wychowywane? Nie spotkałam się nigdy z takim zachowaniem. Owszem, może się rozbieraja, ale nie próbują przy tym zwrócić uwagi wujka czy dziadka czy innego mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

Jezuuu moja do 5 r z uwielbiała na golasa latać. Ja wspominam to jako koszmar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Przecież napisał:

Jezuuu moja do 5 r z uwielbiała na golasa latać. Ja wspominam to jako koszmar. 

I krzyczała do wujka lub innego mężczyzny aby na nią patrzył? 😄 o jezzuu dobrze ze nie mam dzieci 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A może to "kompleks hedery"? Tylko, że nie w stronę ojca, a wujka? Może ona się w nim "zakochała". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fegiaa

Normalne to zachowanie nie jest. Dziwne że matka nie reaguje, ja na Twoim miejscu bym reagowała. Nie życzyła bym sobie, żeby przy każdej wizycie latało mi dziecko po domu z gołą piczką. Są pewne granice. Rozumiem jak raz się zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfaw
19 minut temu, Gość gość napisał:

A może to "kompleks hedery"? Tylko, że nie w stronę ojca, a wujka? Może ona się w nim "zakochała". 

Kompleks Edypa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Sfaw napisał:

Kompleks Edypa!

Kompleks Edypa dotyczy chłopców. A elektry dziewczynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

I krzyczała do wujka lub innego mężczyzny aby na nią patrzył? 😄 o jezzuu dobrze ze nie mam dzieci 😄

Nie ale latała nago. Najgorsze było lato, wchodzimy do dziadków a ona od razu się rozbierała i bieganina po ogrodzie. Ile awantur było, koszmar 😂 w domu też, po przyjściu z przedszkola w biegu jeszcze zrzucała ciuchy. Nie to, że zawsze ale często. Przeszło, na szczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Przecież napisał:

Nie ale latała nago. Najgorsze było lato, wchodzimy do dziadków a ona od razu się rozbierała i bieganina po ogrodzie. Ile awantur było, koszmar 😂 w domu też, po przyjściu z przedszkola w biegu jeszcze zrzucała ciuchy. Nie to, że zawsze ale często. Przeszło, na szczęście 

To jest normalne i czescio tego procesu jest naturalne zaprzestanie tego zachowania po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie
8 minut temu, Gość Przecież napisał:

 

Wg mnie to nie jest normalne. I taka malolata by mnie w...iala niemiłosiernie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czej... Co?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena  Niedowieżalska

Kompleks gołej ciipyy po prostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aerta

Powinna dostać mocno na tyłek za takie zachowanie, chociaż jestem ostro przeciwna biciu. To nie jest normalne!! Wujkowi swoją małą picze pokazywać!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeaa

Powinni ją do psychologa zaprowadzić. Może jest molestowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Eweeaa napisał:

Powinni ją do psychologa zaprowadzić. Może jest molestowana?

Prawda, tak moze objawiac sie taka trauma.Jedna mala afrykanska dziewczynka jak trafila do domu dziecka od starego meza-zboka to rysowala rozne swinstwa i zaczepiala facetow z podtekstem, mimo ze nienawidzila tego co jej maz jej robil i preferowala towarzystwo kobiet jako mile i bezpieczne

Dziecko lat 4 jest male, ktos ja musial nauczyc takiego zachowania.Chyba trzeba pogadac z rodzicami, jesli sie zdenerwuja to sprawa bedzie jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Koniecznie porozmawiaj z rodzicami. Pomysł z psychologiem nie jest zły. Słyszałam że w poradni Kolorowa Fontanna są dobrzy. Zostawiam stronę www.kolorowafontanna.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syna ma 5 lat i też potrafi wyjść z toalety ze spodniami i majtkami w okolicach kostek i tekstem "mama wytrzyj mi pupę". Zaznaczam, że potrafi to sam zrobić i za każdym razem mówię, żeby to zrobił sam, ale on i tak wychodzi. Nie uważam, że jest nienormalny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeraa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mój syna ma 5 lat i też potrafi wyjść z toalety ze spodniami i majtkami w okolicach kostek i tekstem "mama wytrzyj mi pupę". Zaznaczam, że potrafi to sam zrobić i za każdym razem mówię, żeby to zrobił sam, ale on i tak wychodzi. Nie uważam, że jest nienormalny 😄

Tak ale autorka opisała sytuacje gdzie 4 latka rozbiera sie dla Wujka to już jest chore a nie normalne. Latać z goła piczką dla wujka🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×