Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojl

Czy to mozliwe ze bardzo atrakcyjna kobieta w wieku 29 lat jest nadal

Polecane posty

Gość ojl

dzieiwca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy

możliwe, jak wybredna w hooj, szuka księcia lub ma kompleksy, ale traci najlepsze lata w celibacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość rudy napisał:

możliwe, jak wybredna w hooj, szuka księcia lub ma kompleksy, ale traci najlepsze lata w celibacie

Nie jesteście w stanie zrozumieć, że kobieta nie chce seksic się dla samego seksu a chce miłości,  której nie chce udawać a nie chce związku bez niej. Ludzie są różni i różną mają gradację wartości i potrzeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość rudy napisał:

możliwe, jak wybredna w hooj, szuka księcia lub ma kompleksy, ale traci najlepsze lata w celibacie

Oj Sebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A skąd takie podejrzenia i czemu je snujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripp
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jesteście w stanie zrozumieć, że kobieta nie chce seksic się dla samego seksu a chce miłości,  której nie chce udawać a nie chce związku bez niej. Ludzie są różni i różną mają gradację wartości i potrzeb. 

mase kuurew w burdelach sie seksi dla kasy nie dla miłości, setki tysięcy w samym PL a na świecie pewnie miliony kuurew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkomożliwe
27 minut temu, Gość ojl napisał:

dzieiwca???

Możliwe, być może, że nie spotkała jeszcze  tego jedynego, albo sie spóźniła.😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość tripp napisał:

mase kuurew w burdelach sie seksi dla kasy nie dla miłości, setki tysięcy w samym PL a na świecie pewnie miliony kuurew

To jest ta właśnie różnica w gradacji  wartości, zakładając, że nie są do tego seksu przymuszane, bo takich też jest dużo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

Ja teraz spotykam się z dziewczyną/kobietą, lat 30 w tym roku skonczy - z wyglądu mocne 8/10, bardzo ladne ciało, zadbana, w żadnym stałym związku z nie była nigdy, tylko jakieś chwilowe znajomości które skonczyly sie niczym. Zastanawiające to jest.

Aha i jest cholernie ciasna co ostatnio odkryłem.

Wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izz

Też tak mam, ale ja pracuję na roksie więc to trochę inna sytuacja życiowa 😁 ale wolę to niż bym miała siedzieć z jakąś niedojdą ze średnią krajową. Co mi taki facet może dać? Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojl
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A skąd takie podejrzenia i czemu je snujesz? 

powiedziala mi ze przedemna nie bylo nikogo, ze z nikim sie nie spotykala bo ci ktorzy do niej pobijali rzekomo ja odpychali i nie chciala wogole z nimi sie zaznajamiac

ogolnie nie wiem....bo od razu przeszlo mi przez glowe ze pewnie miala tysiace jednorazowych przygod gdzies na imprezach itd bo na imprezy cohdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UANL

Na bank się puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

Ja to bym wolał ruszaną 29 latke. Nie ma nic złego w 29 letnich dziewcach, jednak istnieje większe ryzyko że jest piierdolnięta w jakiś sposób.

Normalny takiego wniosku nie wyciągnąłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalny takiego wniosku nie wyciągnąłby

Każdy by taki wniosek wyciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I słusznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Ja to bym wolał ruszaną 29 latke.

no tobie tylko takie k***** zostały to co tu w ogole o swoich preferencjach piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 26 lat,dziewica, ładna tzn zawsze miałam powodzenie, ale bez miłości nie mam ochoty, mam depresję i próbę samobójcza za sobą, biorę leki także libido mam zerowe, czy jestem ...nieta i nikogo nie poznam? Ja bym mogła z 50 letnim mężczyzna bo tacy mi się podobają, są dzentelmenami i maja podobny popęd seksualny do mnie. Chyba szansy nie mam a zresztą i tak zdechne zanim koty mnie zezra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Każdy by taki wniosek wyciągnął.

Tylko patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko patola

Niestety patole to ponad 50% ludzi w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko patola

Widac ze zyjesz w swoim świecie albo jesteś starym praviczkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie jesteście w stanie zrozumieć, że kobieta chce miłości, której nie chce udawać a nie chce związku bez niej.

Skoro chce miłości, to dlaczego odrzuca tych facetów, którzy chcą jej tę miłość dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Skoro chce miłości, to dlaczego odrzuca tych facetów, którzy chcą jej tę miłość dać?

Bo to że ktoś daje nie znaczy że trzeba brać? Myślisz zyebie genetyczny że człowieka da się zmusić do zwykłej sympatii a co dopiero do miłości? Na coś takiego tylko desperat się nabierze ale i to do czasu. Naprawdę jesteś upośledzony jeśli podstaw nie pojmujesz i wciąż piērdolisz to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie jesteście w stanie zrozumieć, że kobieta nie chce seksic się dla samego seksu a chce miłości,  której nie chce udawać a nie chce związku bez niej. Ludzie są różni i różną mają gradację wartości i potrzeb. 

No ja też nie chcę samego seksu, tylko miłości i związku uczuciowego, ale niestety żadna nie chce być przeze mnie kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość gosc napisał:

no tobie tylko takie k***** zostały to co tu w ogole o swoich preferencjach piszesz

A co jest złego w moich preferencjach? Zresztą co to za myślenie, że albo jest świętoyebliwa dziewica, albo qrwa?

 

44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko patola

Skoro ja łapie się do patoli to chyba nie jest z nią tak źle😉

A takie myślenie jest normalne,  nie skreślasz takiej osoby ale podchodzisz ostrożnie bo mogą być różne powody dziewctwa w tym wieku. i często okazuje się że takie osoby mają mnóstwo problemów ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

no tobie tylko takie k***** zostały to co tu w ogole o swoich preferencjach piszesz

Poza tym zresocjalizowane qrwy to świetne żony, jak CI się taka trafi to będziesz miał farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×