Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara9111

czy mogłam zrobic test za wcześnie?

Polecane posty

Gość Klara9111

Cześć Dziewczyny. 

Ostatnio po owulacji miałam bardzo mocne bóle brzucha - nasilały się i słabły natomiast trwają już kilka dni. Piersi stały się bolesne i nabrzmiałe.

Zastanawiam się czy nie jestem w ciąży, nigdy tak się nie czułam. Zrobiłam test na którym było napisane, że wykrywa ciążę po 7 dniach od zapłodnienia. 

Czy mogę być pewna, że nie jestem w ciąży czy to było za wcześnie by robić test? Będę wdzięczna. Kiedy najszybciej mogę iść do ginekologa?

Bardzo mi zależy żeby dowiedzieć się jak najwcześniej. Jak się domyśliłam - nigdy wcześniej nie byłam w ciąży 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfff

Pewnie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli Ci zalezy żeby wiedzieć to zrób betę z krwi, da pewną odpowiedź już teraz. A test sikany.. producenci obiecują różne czułości, ale prawda jest taka, że dopiero kilka dni po dacie spodziewanej miesiączki taki negatyw zaczyna być wiarygodny. Więc jeżeli zostaniesz przy takich testach, to jeszcze poczekaj. A do ginekologa to nie wcześniej niż 6 tydzień, lepiej 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

. A do ginekologa to nie wcześniej niż 6 tydzień, lepiej 7.

20 od razu 😂😂 

ginekolog rozpozna ciąże już w 4-5 tyg jej trwania, do 7 tyg połowa ciąż się konczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

20 od razu 😂😂 

ginekolog rozpozna ciąże już w 4-5 tyg jej trwania, do 7 tyg połowa ciąż się konczy 

To po co iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

20 od razu 😂😂 

ginekolog rozpozna ciąże już w 4-5 tyg jej trwania, do 7 tyg połowa ciąż się konczy 

Jeden pozna, drugi nie pozna, zarodka nie zobaczysz, nie mówiąc o biciu serca. Tylko się człowiek potem zastanawia i martwi. Nie ma sensu lecieć do lekarza od razu po pozytywnym teście, jeżeli nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Testy sa wiarygodne dopiero w terminie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mnie wyszedł dopiero 9 dni po spodziewanej miesiączce i to słaba druga kreska.... Także w Twoim przypadku nie sugerowałabym się wynikiem,  tylko powtórzyła test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta w 2 ciąży :)

dobra autorko odpowiem Ci na serio bo się martwisz. 

po 1. nie wierzymy w teksty typu 7 dni po zapłodnieniu. Test ciążowy robi się w momencie spodziewanej miesiączki jeżeli się ona spóźnia!! nie wczesniej. a i tak, nei zawsze wychodzą od razu 2 kreski, jesli jestes w ciązy to test i tak za szybko zrobilas.

po 2. czy masz podstawy by sądzić, że jesteś w ciąży? staracie się? wbrew pozorom nie tak od razu zawsze się zachodzi...

po 3. nie wkręcaj sobie, serio jak czytam, że laski w 2 DNIU po seksie mają mdłości i zyłki na piersiach to mnie pusty śmiech ogarnia. Błagam...

po 4. TAK. do ginekologa możesz iść zaraz jak okres się spóźnia ale po co? powie Ci tylko że macica rozpulchiona co może oznaczac spozniający się okres lub wczesną ciąże. Nic więcej raczej nie powie bo nie ma jeszcze zarodka a czasami nawet pęcherzyka. Najlepiej iść w 6 tyg okolo to bedzie już pęcherzyk lub czasami zarodek. w 8 tygodniu zwykle już jest bijące serduszko. Nie ma co pędzić od razu choć ciężko się powstrzymac.

 

pozdrawiam, powodzenia i nie wkręcaj sobie objawów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×