Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brux

Dlaczego kobieta gada ze wszystkimi tylko nie ze mną

Polecane posty

Gość Konkluzja następującą

- Wicia a co ty tam tak patrzysz?

Masz nienawidzić (...)

- oj tatko, bo jak ja się tak napatrzę, ale tak naprawdę napatrzę to ja wtedy tak nienawidzę, ale to tak nienawidzę że eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taksobiemysle
7 godzin temu, Gość Brux napisał:

Nie wiadomo co jej siedzi w głowie 

Może się zakochała a jest jakaś przeszkoda? I to nie do przeskoczenia? W takim razie gratulacje dla niej bo to uczciwa kobieta, Tobie radzę odczepić się od niej i zaakceptować fakt, ze Cię ignoruje bo to jedyny sposób żeby poradzić sobie z uczuciami do Ciebie, z cierpieniem spowodowanym zawodem miłosnym oraz tym wszystkim co się ostatnio stało, łącznie z Twoim zachowaniem. Najlepiej rób to samo, ignoruj ja tak jak ona Ciebie - będzie Ci wdzieczna. Mówię bardzo poważnie autorze. Przestań o niej myśleć, zagabywać, rozmawiać, zniknij z jej życia - to właśnie oznacza brak kontaktu z jej strony. I zrozum, że jak niechce to już tak podpadłeś, że już nie ma szans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1999

Jej zachowanie to pozycja obronna. Daje ona ci do zrozumienia, że masz się trzymać na dystans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
11 minut temu, Gość gość1999 napisał:

Jej zachowanie to pozycja obronna. Daje ona ci do zrozumienia, że masz się trzymać na dystans. 

Tez mysle, ze to niechec.

Uwazam, ze czlowiek odzywa sie do tych, ktorych lubi, a unika tych ktorych nie trawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkluzja
4 minuty temu, Gość Monika napisał:

Tez mysle, ze to niechec.

Uwazam, ze czlowiek odzywa sie do tych, ktorych lubi, a unika tych ktorych nie trawi:)

Gupiaś. Chcesz nam powiedzieć że poświęcasz swój cenny i krótki czas na to żeby w tłumie wielu lubianych osób tracić czas i humor na bardzo częste obserwowanie z bliska i z daleka- jak pisał brux  -kogoś kogo nie trawisz ? Weź się zastanów zanim coś pierniesz do internetu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekicia

Ja czasem zagaduje a czasem tylko sie przygladam i nic nie mowie. To zalezy od sytuacji. Jak widze ze on biega i zalatwia rozne sprawy i skacze jak konik polny tu i tam, jest rozrywant to wtedy nie zagaduje zeby go nie dekoncentrowac i nie utruwac tylko patrze na niego i za nim. Moze mysli ze go ignoruje a ja po prostu nie chce mu przeszkadzac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Autorze, nie słuchaj tych głupot tylko z nią pogadaj. Możliwe, że dziewczyna tak na ciebie reaguje bo jest nieśmiała a ty sie jej poprostu podobasz. Ja też nieraz czuje się skrępowana jak podrywa mnie jakiś fajny facet w moim typie?Jedno mnie tylko zastanawia czy miedzy wami istnieje jakaś przeszkoda, która  dodatkowo wzmaga w niej dystans do ciebie może jesteś zajęty albo ona, może to to ją krępuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekicia

Raz powinienes Ty zagadac, raz Ona. Wtedy jest wiadomo ze ciagnie was do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
21 minut temu, Gość Konkluzja napisał:

Gupiaś. Chcesz nam powiedzieć że poświęcasz swój cenny i krótki czas na to żeby w tłumie wielu lubianych osób tracić czas i humor na bardzo częste obserwowanie z bliska i z daleka- jak pisał brux  -kogoś kogo nie trawisz ? Weź się zastanów zanim coś pierniesz do internetu. 😉

Temat jest o rozmawianiu ze wszystkimi tylko nie z jedna osoba.

Napisalam swoje zdanie, masz prawo sie z nim nie zgodzic, a nawet uwazac inaczej:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekwencyjny
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Temat jest o rozmawianiu ze wszystkimi tylko nie z jedna osoba.

Napisalam swoje zdanie, masz prawo sie z nim nie zgodzic, a nawet uwazac inaczej:)

 

Ale też o tym że ona bardzo często na niego patrzy. Uważasz że z niechęci jak Wicia na Jadźkę Pawlakową? Chyba nigdy nie poczułaś prawdziwej chemii, która odcina dopływ krwi do  gardła 😁  Wszystko jeszcze przed Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×