Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronikaaa

Czy naprawdę aż taka wysoka?

Polecane posty

Gość Weronikaaa

Moja córka  pod koniec lutego skończy  12 lat.

Ma 164 cm wzrostu, waży 45-46 kg. paru znajomych,a także moja mama, uważa że jest za wysoka. No ale ona nie ma 174! lecz 164. moja mama uważa, że to niemalże nienormalne. bo kuzynki syn który jest młodszy pół roku , sięga jej do czoła, a to    c h ł o p a k !! no i co z tego, się zastanawiam... ja  jestem tylko 3 cm wyższa od córki, ale mój mąż ma 192 cm! i to na pewo dlatego ona taka jest. a jej dwie koleżankk z klasy są takei same... wcale się nie wyróznia... jak tam Wasze 11 i 12-sto-latki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i co masz jej uciąć nogi w kolanach? Skoro wy jesteście wysocy to dziecko również. Dzieci mają tez skoki wzrostu i w tym wieku mniek więcej strzelają do góry. Ja mam 9 latka i ma 152. Ja mam 158. Maz 190. Syn rośnie na zmianę , bo najpierw nabierze masy, a później go wyciągnie i tak od dziecka z kluski w tyczke. W tej chwili jest 6 cm niższy ode mnie i jest przy kości więc daje mu pół roku,zeby mnie dogonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert

Jest wysoka, ale nie jest to na pewno nienormalne. dziewczynki w tym wieku szybko rosną, chłopcy id w górę kilka lat później.  mam koleżankę którą widuję 2 , czasem 3 razy na rok, ja mam syna ona córkę, między nimi jest  miesiąc różnicy. ostatnio widzieliśmy się w październiku, wszyscy, dorosli  i dzieci. jej córka jest wyższa od niej o kilka cm - a koleżanka mierzy ok 167 cm bo jest ciut wyższa ode mnie. dziewczyna ma 13 i kilka miesięcy. mój syn jest od niej niższy bo jest na równi ze mną czyli 165 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

W tej chwili jest 6 cm niższy ode mnie i jest przy kości więc daje mu pół roku,zeby mnie dogonił.

możliwe, że dogoni w pół roku, a może nawet nie za rok. to różnie bywa. mój syn, według siatek centylowych, rósł tak mając 5 do 9 lat, że sądzilam, że przerosnie mnie mając 12 - 12 i pół. teraz ma 13 -skończył we wrześniu -  i jest taki jak ja, dokladnie jak ja, czli 165 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I bardzo dobrze, ze jest wysoka! I na dodatek szczupla. Babcia juz stara, coraz nizsza, zazdrosci mlodej. Ja w tym wieku tyle samo mialam wzrostu i przybylo mi jedynie 3 centymetry. Dziewczyny rosna do okolo 20 roku zycia, a chlopcy do 25 aż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc

Normalny wzrost a ty autorko strasznie jesteś głupia i pusta skoro pytasz o takie coś na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wcale nie jest wysoka.  DZiewczynki maja ten ostatni skok wzrostu przed okresem, ktory przychodzi okolo 13 roku zycia.  Ja w wieku 12-13 lat mialam juz swoje 172 cm (dostalam okres zaraz po tym), a pozniej tylko doszly cztery centymetry.

Moja mama ma 167, tata 185.  Takze twoja corka wcale nie jest wysoka.  O ile nie skoczy w nastepnym roku to pewnie juz nie bedzie.  

Ogolnie nie rozumiem tekstu, dziecko jest za wysokie.  Moze byc za niskie i mozna podawac hormony, ale za wysokie to jakis dziwny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×