Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Kiedy w końcu zaczęłyście się wysypiać przy dziecku?

Polecane posty

Gość Bla bla

Córka od początku pięknie spała. A całą noc od 22 do 8-9 od 3 miesiąca (z jedną pobudką na mleko, ale piła i spała znowu). Od 15 miesiąca do teraz (2 lata) śpi całą noce bez żadnych przerw. Z ręką na sercu - nie mieliśmy z nią żadnej nieprzespanej nocy. Zasypia koło 21-22, a wstaje między 7-30 a 8-30. Dziecko ideał 🙂 Teraz staramy się o drugie i boję się, że już nam się taki lajtowy egzemplarz nie trafi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona mama
2 godziny temu, Gość Bla bla napisał:

🙂 Teraz staramy się o drugie i boję się, że już nam się taki lajtowy egzemplarz nie trafi 😛

No niestety mi się nie trafił. Pierwsza córka szybko zaczęła spać ładnie. Do 7mc budziła się dwa razy, potem raz na mleko a po 7 już nie. . Spała do siódmej potem do 8. Od 20. Pamiętam jak narzekalam że się budzi o 7 😳 bo ja byłam spiochem 

Teraz mam drugą córkę. Ma 7.5mca. Ani jednej nocy nie przespanej. Budzi się wiele razy na mleko. Je bardzo małe porcje I często. Budzi się o 6-7 nie ważne czy padnie o 19 czy 21. Jestem wykończona, po 16 mam spadki mocy,, chce mi się ryczeć z niewyspania. Żałuję że wpadłam w te ciążę. Mam 38 lat w tym roku. Może stara nie jestem, ale energii nie mam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona mama
2 godziny temu, Gość Bla bla napisał:

🙂 Teraz staramy się o drugie i boję się, że już nam się taki lajtowy egzemplarz nie trafi 😛

No niestety mi się nie trafił. Pierwsza córka szybko zaczęła spać ładnie. Do 7mc budziła się dwa razy, potem raz na mleko a po 7 już nie. . Spała do siódmej potem do 8. Od 20. Pamiętam jak narzekalam że się budzi o 7 😳 bo ja byłam spiochem 

Teraz mam drugą córkę. Ma 7.5mca. Ani jednej nocy nie przespanej. Budzi się wiele razy na mleko. Je bardzo małe porcje I często. Budzi się o 6-7 nie ważne czy padnie o 19 czy 21. Jestem wykończona, po 16 mam spadki mocy,, chce mi się ryczeć z niewyspania. Żałuję że wpadłam w te ciążę. Mam 38 lat w tym roku. Może stara nie jestem, ale energii nie mam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona mama
2 godziny temu, Gość Bla bla napisał:

🙂 Teraz staramy się o drugie i boję się, że już nam się taki lajtowy egzemplarz nie trafi 😛

No niestety mi się nie trafił. Pierwsza córka szybko zaczęła spać ładnie. Do 7mc budziła się dwa razy, potem raz na mleko a po 7 już nie. . Spała do siódmej potem do 8. Od 20. Pamiętam jak narzekalam że się budzi o 7 😳 bo ja byłam spiochem 

Teraz mam drugą córkę. Ma 7.5mca. Ani jednej nocy nie przespanej. Budzi się wiele razy na mleko. Je bardzo małe porcje I często. Budzi się o 6-7 nie ważne czy padnie o 19 czy 21. Jestem wykończona, po 16 mam spadki mocy,, chce mi się ryczeć z niewyspania. Żałuję że wpadłam w te ciążę. Mam 38 lat w tym roku. Może stara nie jestem, ale energii nie mam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak miało 3 miesiące corka spała od 20 do 8. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×