Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 32tc

Kłótnia o kawę...

Polecane posty

Gość 32tc

Mąż zrobił mi wykład z powodu kawy... Wrzuciłam wczoraj na insta zdjęcie z kubkiem kawy, gdy zobaczył od razu był telefon. Jaka to kawa niezdrowa w ciąży, ze nie powinnam. Zrobił aferę jakby to był kubek wódki. Czasami już mam serdecznie dosyć jego nadopiekuńczości do tego stopnia, ze odechciewa się mieć kolejne dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są dwa wyjścia: albo przetlumaczysz mu że jedna kawa dziennie to nie patologia, albo kupisz Inkę (przetlumaczysz, ze nawet koło kawy nie leżała, bo przecież dla faceta kawa to kawa) i powiesz w takiej sytuacji, że  na zdjęciu była Inka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedz mu żeby się ogarnął i doinformował, bo z paranoikiem nerwy cię wykończą a to bardziej szkodliwe niż kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jepnij mu w tył głowy i ucieknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kawa w ciąży w rozsądnych ilościach jest dozwolona. Bardziej dziecku zaszkodzi stres z powodu mężowych awantur. Serio musisz się chwalić w Internecie, że kawę piłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co wrzucać foto kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co wrzucas, takie bzdety? Może mąż jest zmęczony tym że wszystko upubliczniasz, pokazujesz? Ja bym poważnie była poirytowana, że moja żona wstawia takie pierdoły bo to jest po prostu głupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Mój tez tak mial na samym początku ciąży ale wyluzował nie wiem może coś sobie w necie poczytał ale wie,ze rano zawsze sobie pije kawkę i potem już nie wiec się staram tą jedną dziennie którą sam z rana mi zawsze robi jesli oboje mamy wolny dzień i pijemy kawę razem. Jeśli zdąży się pojechać nam w gości to czasem jeszcze wtedy mam drugą kawkę ale to bardzo rzadko i ja zazwyczaj pije słabe kawy bardziej typ cappuccino , late . Dużo mleka wiec wyluzował 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Mój tez tak mial na samym początku ciąży ale wyluzował nie wiem może coś sobie w necie poczytał ale wie,ze rano zawsze sobie pije kawkę i potem już nie wiec się staram tą jedną dziennie którą sam z rana mi zawsze robi jesli oboje mamy wolny dzień i pijemy kawę razem. Jeśli zdąży się pojechać nam w gości to czasem jeszcze wtedy mam drugą kawkę ale to bardzo rzadko i ja zazwyczaj pije słabe kawy bardziej typ cappuccino , late . Dużo mleka wiec wyluzował 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Mój tez tak mial na samym początku ciąży ale wyluzował nie wiem może coś sobie w necie poczytał ale wie,ze rano zawsze sobie pije kawkę i potem już nie wiec się staram tą jedną dziennie którą sam z rana mi zawsze robi jesli oboje mamy wolny dzień i pijemy kawę razem. Jeśli zdąży się pojechać nam w gości to czasem jeszcze wtedy mam drugą kawkę ale to bardzo rzadko i ja zazwyczaj pije słabe kawy bardziej typ cappuccino , late . Dużo mleka wiec wyluzował 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to obecne pokolenie nie jest w stanie wypić kawy bez oznajmiania tego faktu połowie świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nadzieje,ze po porodzie nie będziesz uwieczniac WSZYSTKIEGO co dotyczy dziecka? 😉Jedna kawe mozesz bez problemu wypic.. a jesli naprawde chodzi tylko o nia to Znajdz w necie ile dokładnie mg kofeiny mozesz spozyc w ciagu dnia i pokaz mu 🙂

ps. on tez juz na etapie staran powinien był ja ograniczyc

Wie o tym?😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Mój mąż na początku ciąży świrował, pobrał z internetu poradniki żywienia kobiet ciężarnych, kupował prawie wszystko BIO i EKO, owoców i warzyw mieliśmy tyle w domu, że nie nadążaliśmy z jedzeniem, więc gniło. Pilnował mnie z piciem wody i to żadnej innej, tylko źródlanej, bo naczytał się, że mineralna w ciąży niewskazana. Wszelkie słodycze i moje chęci na niezdrowe jedzenie były u nas powodem kłótni, bo robię krzywdę dziecku i nie docierały do niego logiczne argumenty. Spytałam jego siostrę przy nim czy też miała taki terror, to się oburzył i uznał, że zachowuję się jak patologia, w ogóle nie zależy mi na naszym dziecku, nie dojrzałam do bycia mamą, skoro nie dbam o dzidziusia! 🤣 Siostra popukała się w głowę i powiedziała, że jadła i piła wszystko na co miała ochotę (oprócz naprawdę zakazanych rzeczy). Odpuścił trochę, ale i tak wypomina mi jak jem pizzę albo napiję się czegoś gazowanego...  Coca-Colę miałam długo zabronioną, bo syf. Cukier, kofeina i strach wiedzieć co, przecież ludzie tym czyszczą fugi między płytkami, a ja to serwuję dziecku. Nie odzywał się do mnie cały dzień, bo zamówiłam szklankę tego napoju w restauracji... 😂 Wiem, że robi to z troski, ale nie znałam go od tej strony, a jesteśmy razem ponad 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

W ciazy spokojnie mozna pic kawe, oczywiscie jesli ma sie na to ochote, czesto ta ochota odchodzi w niebyt. Ja w pierwszej ciazy nie moglam nawet zniesc zapachu kawy, a w drugiej pilam ja przez cala ciaze. Zmniejszylam ilosc, ale jedna wypijalam codziennie. 

Moze to najwyzszy czas by zaczac wrzuc mniej zdjec do internetu i przestac zyc zyciem wirtualnym. Maz nie bedzie mial powodu sie czepiac cokolwiek Autorko nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Wlasnie dlatego na mam fejsa. Jak patrze jakie glupoty ludzie wrzucaja to szok. Doniczka na parapecie, nowe buty, kawa wlasnie, przeciez to zenujace. Kazdy pije rano kawe, herbate, robi potrzeby w toalecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×