Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek23

Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość Tomek23

Witam. Postanowiłem zwrocic się do was z prośbą o pomoc. Otóż byłem z moją dziewczyną 3 lata. Między nami roznie było, raz było pieknie raz gorzej (ona pisała z innym i tego typu rzeczy). Jest bardzo ładna, lecz ma ciezki charakter. Lubi wpajać swoje zdanie komuś, musi być tak jak ona chce. Co jakis czas zmienia przyjaciółkę (z jedna przyjaźnila sie 4 lata, z inną 5 miesięcy a z obecna od wrzesnia). Od 2 miesięcy nie jestesmy razem ale ona mówi mi cały czas że ona wroci, ze chce przerwy ze nie dorosła do związku. Ale kręci z innym, na imprezie na moich oczach sie z nim obejmowała i calowała. Co mam robić? Bardzo ją kocham ale to co ona robi, robi mi papkę z mózgu. Help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Dodam ze jest bogata no i rozpieszczona przez rodziców trochę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Daj sobie spokój. Najwyraźniej nic do Ciebie nie czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co ci taka dziewczyna, wymiętolą ją inni a potem wróci. Kopnij to coś w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Czy ja wiem, mam 19 lat i to jest moja pierwsza dziewczyna, ona rownież 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Ja co prawda swego czasu nie chciałem chodzic na imprezy, wolałem zostać w domu z nia. Ona mi mowila ze ze znajomymi jej to cos sie dzieje, a tak to nudą wieje. Bylem troszkę nie do życia ale nigdy nie zdradziłem ani nie spojrzałem sie na inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyj i analizuj

Tomku

 

To, że ją kochasz to jedno. To ,że ona nie chce z Tobą być (sama mówi, że nie umie) to drugie.
Zako...esz się w niedojrzałych, trudnych kobietach - to że masz taki metaprogram - to twój problem. Nie zmienisz jej (nie licz na to) zajmij się sobą. To jedyne co mi przychodzi do głowy. Kochaj ją zdalnie.

[Facet-48L]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Rozpuszczona dziewucha. Nawet na dziewczyne sie nie nadaje, a coz dopiero w przyszlosci na zone. 

Zamiast serwowanej papki zajmij sie zdobyciem wyksztalcenia. Na panny przyjdzie jeszcze czas. Nabierzesz dystansu, madrosci, to i lepiej ulokujesz swoje uczucia. 

Tu odpusc dla swojego dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

3 lata piszesz? A masz 19 lat. Czy ty myslales ze z pierwsza miloscia sie ozenisz? I tak dlugo wytrzymaliscie w takim mlodym wieku. Teraz pora sie wyszalec a nie siedziec i trzymac sie za raczke ogladajac wspolnie film. Na to bedzie jeszcze czas. Mlodosc jest po to, zeby sie bawic, poznac roznych ludzi, poznac przy tym siebie. Jak nie masz zadnych porownan to nic o zyciu nie wiesz. Kapujesz? Przyszedl czas na nastepna dziewczyne, po prostu. Ona to juz dawno widac zalapala a ty potrzebujesz jeszcze troche czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

W przeszlosci tez byly sytuacje gdy tak robiła ale szybko wracała, a teraz... chce kontaktu ale nie chce być ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetiii

I  co ? Uważasz , że jak w pewnym momencie wróci , to się zmieni na lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yetiii

Chce kontaktu , nie chce być ze mną. ... to pokaz jej ze na takie cos sobie nie pozwolisz . A nie ze się z tobą spotyka a jednocześnie mizdrzy do innych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj innej, szkoda życia na wkurzające osoby. Czy to w koleżeństwie, czy przyjaźni, czy miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Twoim błędem autorze jest to, że jak jesteś dobry to inni też są dobrzy. Jesteś młody i niedoświadczony jeszcze, traktuj to jak lekcję. 

Ona traktuje Cie jak koło zapasowe. Plan B albo i C, beta male. Co to za gadka o tym, że ona wróci? Ona chce zobaczyć jak tak to jest z innym ale mieć u Ciebie w razie czego miękkie lądowanie. 
 

Gdybyś poznał teraz nową super laske, to twój problem przestałby istnieć. Nigdy nie daj się tak nie szanować. Miej swoje wymagania. Zachowujesz się jak ostatni desperat, mięczak. I ona to czuje więc Cie zostawiła. Nie bój się egzekwować swoich wymagań od kobiet. 
 

Nie ma czegoś takiego jak przerwy, to jest koniec i nigdy nie daj się zmanipulować, zeby do Ciebie wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Strasznie ciężko mi to przeżyć. W głowie mam cały czas obraz jak ona z nim się świetnie bawiła.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Tomek23 napisał:

Strasznie ciężko mi to przeżyć. W głowie mam cały czas obraz jak ona z nim się świetnie bawiła.. masakra

Weź się kur... w garść i nie płacz. Na siłownie dupe rusz, albo idź pobiegać. Wypoć te smuty i idź dalej w życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Zerwała z toba bo jestes miekka pipa i pokazujesz to w kazdym swoim wpisie. Laski w Polsce sa bezwzgledne i im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla ciebie.

Napisz jej dokladnie to co napisalem. „Nie ma czegos takiego jak przerwy i nie wrocicie juz do siebie.” I kropka. Zobaczysz jaka papke z mozgu bedzie ci chciala wtedy dopiero zrobic.

To jest taki typ. Powie Ci wszystko, zebys zmiekl tylko po to, zeby pozniej stwierdzic, ze jednak ma cie gdzies. Twoja pewnosc siebie runie, a ona bedzie zadowolona. Kobiety po rozstaniu nie walcza juz o Ciebie tylko o swoje ego i samopoczucie, zeby sie czuc Twoim kosztem lepiej psychicznie. Napisz jej, ze wiecej sie nie zobaczycie i badz gotowy na manipulacje z jej strony. Juz pokazala, ze jest zdolna do wszystkiego. Zaufaj mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
15 minut temu, Gość Tomek23 napisał:

Strasznie ciężko mi to przeżyć. W głowie mam cały czas obraz jak ona z nim się świetnie bawiła.. masakra

Jest mloda i glupia. W ogole tego nie analizuj. Normalny czlowiek w zyciu by czegos takiego nie odwalil.
 

Zastanow sie co ona musi miec w glowie i jak musi miec Cie gdzies, zeby na Twoich oczach migdalic sie z innym. I to wszystko perfidnie specjalnie. Jest sooka i tyle, najwyrazniej na razie slabo sie znasz na kobietach, ze dopiero teraz to wyszlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Dobrze już rozumiem. Musze być bezwzględny i przestac się mazać. Ale problem jest w tym że chodzimy do jednej szkoły i w maju ją kończymy. I będe ją widywać czasem. Co robić wy3dy bo pewnie będzie chciała manipulować mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

To zalezy od twojego stanu emocjonalnego.

1) Najlepiej byloby jakbys z usmiechem sie wital jak bedzie taka sytuacja i tyle, a wszelkie gadki ucinal z usmiechem na ustach, jakby Cie ta sytuacja nie ruszyla. Tak jakbys gadal z ekspedientka w sklepie. Ale musisz szczerze wierzyc w to, ze chocby na glowie stanela to nie bedziesz chcial do niej wrocic. Inaczej Cie podejdzie, powie cos co chcesz uslyszec, nawet moze zaproponuje spotkanie, a ty glupio sie zgodzisz i zobaczy, ze jestes slaby i nie trzymasz sie wlasnych postanowien. Pamietaj, jej nie bedzie chodilo o to, zeby to naprawic, tylko z chorej ciekawosci bedzie sprawdzac twoje jaja. 
 

2) Jak dalej ja cos do niej czujesz i nie jestes w stanie traktowac jej jak powietrze, to najlepiej traktowac ja jak powietrze, unikac i nawet slowem sie nie witac, ale to jest gorsze rozwiazanie. Bo pokazesz jej, ze Cie to bardzo wszystko ruszylo i dasz jej tylko satysfakcje. Przeciez to ona sie zachowala jak ostatnia sooka, to jej powinno byc glupio. Ja bym obstawial punkt 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Tomek23 napisał:

Strasznie ciężko mi to przeżyć. W głowie mam cały czas obraz jak ona z nim się świetnie bawiła.. masakra

Frajer. Załóż sobie konto na tinderze i poszukaj jakiejś normalnej, porządnej i wartościowej dziewczyny. A tą o której piszesz puść wolno. Jeszcze się kiedyś będziesz śmiał z tego, jaki byłeś naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Frajer. Załóż sobie konto na tinderze i poszukaj jakiejś normalnej, porządnej i wartościowej dziewczyny. A tą o której piszesz puść wolno. Jeszcze się kiedyś będziesz śmiał z tego, jaki byłeś naiwny.

Dokładnie, ale autor nie wie dlaczego tak się stało. Bo poza tym, że z Tobą zerwała to musiała być tego jakaś przyczyna. Fajnie jakbyś trochę przybliżył jak wyglądała ze szczegółami wasza znajomosc. To tez jest wazne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Frajer. Załóż sobie konto na tinderze i poszukaj jakiejś normalnej, porządnej i wartościowej dziewczyny. A tą o której piszesz puść wolno. Jeszcze się kiedyś będziesz śmiał z tego, jaki byłeś naiwny.

Dokładnie, ale autor nie wie dlaczego tak się stało. Bo poza tym, że z Tobą zerwała to musiała być tego jakaś przyczyna. Fajnie jakbyś trochę przybliżył jak wyglądała ze szczegółami wasza znajomosc. To tez jest wazne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
7 minut temu, Gość gość napisał:

Frajer. Załóż sobie konto na tinderze i poszukaj jakiejś normalnej, porządnej i wartościowej dziewczyny. A tą o której piszesz puść wolno. Jeszcze się kiedyś będziesz śmiał z tego, jaki byłeś naiwny.

Dokładnie i napisze jeszcze raz, ze jakby poznal ladniejsza to jego problemy z miejsca przestalyby istniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

W ciagu 3 lat byly rozne sytuacje. Ale teraz po kolejnej zmianie przyjaciólki, ta przyjaciółka zaczęla robic jej siano z glowy wmawiajac ze nie jestem jej wart itp... ona w to jak widac uwierzyła i kręci z innym a mi mowi że wrocimy bym przestał narzekać i się ogarnął. Ja tez popelnialem błedy, ale wydaje mi sie nie takiego kalibru. Ma dominujacy charakter, nie lubi jak ktos sie sprzeciwia, ja jej ulegałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Na imprezie tamten gośc sie do mnie przysapał, bilismy się krotko bo rozdzielili nas. Nie zapytala czy wszystko ok tylko z nim siedziała... masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Troche mi to zajmie zanim zaakceptuję nową rzeczywistośc ale dziekuke wszystkim za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

To jej sie nalezala kara. Nie rozumiem bicia z innym facetem. Przeciez on jest ofiara tak jak i Ty. Wplatuje go w swoje intrygi. 

Trzeba bylo wziac drinka i wylac na nich, albo jej na glowe. Ale mniejsza. 

Niech sie sama ogarnie jak mysli, ze do siebie wrocicie. Co za tepa sooka. 😄 Z kim ty sie spotykales w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek23

Wplatuje go bo chyba chce z nim sprobowac, bo przystojny. A kiedys sama mi mowila ze imprezowicz i nie ma szans u niej. Hipokrytka chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×