Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie

Czy ktos mieszka w Hiszpanii?

Polecane posty

Gość gosc

Ja mam sporo gotowki, ale nie chodzi mi o to, zeby pojechac i ja wydac, chcialabym sie dowiedziec czy tam mozna znalezc sensowna prace i spokojnie z tego zyc. Obecnie mieszkam w Londynie i choc zarabiam dobrze to jakosc zycia jest tu kiepska. Jest straszna drozyzna jesli chodzi o kupno lub wynajem domu, albo nawet transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Praktycznie cała Hiszpania jest nastawiona na przyjezdnych, którzy chcą tutaj wydać swoje pieniądze a nie na tych, którzy chcą je zarobić. Np w Andaluzji mieszkają tysiące Anglików, Niemców czy Szwedów, którzy korzystają z dobrodziejstw Hiszpanii, ale za to sowicie płacą. Mają przepiękne rezydencje, najnowsze samochody, jachty i samoloty. Cały rynek nieruchomości opiera się właśnie na kapitale zagranicznym. Jak wydajesz swoje pieniądze to jesteś miłe widziany ale nie daj Boże żebyś sięgnął ręką po to co hiszpańskie. Jak nie masz kasy to absolutnie odradzam pobyt w tym kraju. Szybko ci to wytłumaczą jak nie spełnisz ich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorge

Sa tez obcokrajowcy, ktorzy pracuja w Hiszpani ale oni z reguly obsluguja rodakow. Np sa angielskie puby w ktorych gromadza sie Anglicy czy maklerzy, korzy posrednicza w sprzedazy nieruchomosci dla rodakow. Anglicy sprzedaja Anglikom, Szwedzi Szwedom itd.id.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×