Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena

Ojcostwo / brak uznania / niepłodność

Polecane posty

Gość Marzena

Witam , pisze bo jestem bezradna w pewnej sparwie a jest to temat na który z bliskimi nie mogę porozmawiać . Moj przyszły mąż z którym znamy się od 3 lat ma ( prawdopodobnie ) córkę z nieformalnego związku . Ostatnio po badaniach u lekarza które zrobiliśmy razem ponieważ satarmy. Się od roku o dziecko wyszło ze jest niepłodny . Dziewczynka ta oprócz tego nie ma jego nazwiska nie ma go również w jjej akcie urodzenia i jak również można się domyślać nie ma praw do niej .Alimenty płacimy . Ktoś może z państwa być oburzony ze się płaci i nic z tego nie ma . Ja się z tym zgadzam całkowicie jednak moj partner jest przywiązany od jej narodzin z matka jej był w związku kilka lat który głównie  polegał na wspólnym wychowaniu małoletniej tak jyakby przez siostrę z bratem . Najdziwniejsze jest to ze rodzona siostra partnera sama przyznała iż sami w rodzinnie wątpią ze to jego . Ona z kolei jest straszna małpa która niekoniecznie bratu życzy dobrze , ale ma z najbliższej rodziny tylko ja - matka i ojciec zmarli . Wyglada to na przyklepanie cudzego dziecka . Co państwo o tym sadza jest to dość zagmatwane . Oczekuje świeżego spojrzenia na ta sytuacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×