Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Dziewczyny czy któraś z was miała zawroty głowy podczas karmienia piersią?

Polecane posty

Gość Magda

Jestem miesiąc po porodzie, od około tygodnia mam zawroty głowy, ale wyłącznie podczas karmienia. Co to za dziwne zjawisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zadne dziwne zjawisko.Jestes w połogu, wymeczona porodem, dziecko z ciebie "ciągnie" i pewnie witamin Ci brakuje.Mozesz miec anemie. Idz do lekarza na badanie krwi i bierz sobie witaminy dla kobiet karmiacych. Ja po obu porodach miałam takie niedobory,ze np since z porodowki po zastrzykach i kroplowkach mialam przez pol roku od porodu. Zawroty głowy,wypadajace włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

To podobno jest jakieś zaburzenie na które niektóre kobiety cierpią, jest to związane z wydzielaniem hormonów podczas karmienia i może uniemożliwiać karmienie jak jest dla ciebie uciazliwe, ja tego nie miałam ale słyszałam że występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Tez tak mialam. Pij wiecej wody kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auu

ja tez tak miałam, 5-6 tyg po porodzie sa zmiany hormonalne u matki, które u dziecka kp wychodzą pod postacia trądziku niemowlecego. Ja miałam takie zawroty głowy ze aż zemdlałam 2 razy, dodatkowo mroczki przed oczami, mrowienie ust i czubka nosa plus zlewne poty. trwało to ok tygodnia i samo przeszło. Moim zdaniem to sprawa hormonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×