Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Kochane półtoraroczne dziecko, kiedy bunt?

Polecane posty

Gość Ona

Moje dziecko aktualnie cały dzień jest grzeczne i spokojne, wiadomo czasem się rozpłaczę jak coś zabiorę albo jak chce ubrać ale to rzadkość, daje się szybko ugłaskać albo zainteresować czymś innym. Jest cały dzień wesołe i w dobrym humorze. Czy mogę liczyć że tak już zostanie, czy ten słynny bunt dwulatka zmieni mojego aniołka w diabełka? Jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Ona napisał:

Moje dziecko aktualnie cały dzień jest grzeczne i spokojne, wiadomo czasem się rozpłaczę jak coś zabiorę albo jak chce ubrać ale to rzadkość, daje się szybko ugłaskać albo zainteresować czymś innym. Jest cały dzień wesołe i w dobrym humorze. Czy mogę liczyć że tak już zostanie, czy ten słynny bunt dwulatka zmieni mojego aniołka w diabełka? Jak było u was?

starsze ma 9 lat i ciągle jest w etapie buntu 😄 a tak serio,to nie zauwazyłam u swoich dzieci tego buntu. Dzieci jak to dzieci, maja rozne fazy, dzis jesc nie chce, a jutro nie lubi jak mu sie zwraca uwage, czasem nie słucha jak mowie,ze idziemy do domu z placu, czasem nie chce isc czy jechac na hulajnodze i sie połozy na ulicy. Czy to bunt? raczej zwykle zachowanie 2-3 latka,ktory nie wszytko rozumie lub chce postawic na swoim,albo w ten sposob demonstruje ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×