Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość wiki

jak czesto myja sie wasi faceci?

Polecane posty

Gość gość wiki

Tylko szczerze. Nie mam faceta ale w pracy do nie ktorych strach podejsc. Wlosy tluste o zapachu nie wspomne. Oni sa w zwiazkach. Czy wtedy ludzie sie tak zaniedbuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja ostatnio w markecie mijalam jakas młodą dziewczyne, taka na oko 25 letnia. jak ja minełam, to az sie obejrzałam, bo zaniosło potem i brudem. A na oko laska zadbana, włosy zaplecione, makijaż, bizuteria, na brudna tez nie wygladała.

Odpowiadajac, to oczywiscie,ze moj maz kąpie sie codziennie, włosy tez myje mniej wiecej co drugi dzien,a czasem codziennie. Jest kucharzem i po calym dniu w kuchni, jest juz przepocony i przesiąknięty zapachami. Nie wyobrazam sobie zeby sie nie mył kilka dni i cuchnął potem i Bog wie czym. Ciuchy tez zmienia codziennie, uzywa tez kosmetykow do twarzy, brody,antyperspirantu, perfum. W zeszłym tygodniu nie mielismy wody, wiec po pracy skorzystał z hotelowego prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez bedac singielka sie dziwilam, jak babki moga byc z takimi smierdzielami.To ci powiem autorko, ze o ile smrod cudzego faceta bedzie wywolywal wymioty, to do wlasnego sie przyzwyczaisz i nie bedzie ci przeszkadzal.Stopniowo, najpierw bedzie bral prysznic i myl zeby codziennie, potem co 2 dzien..co tydzien, az dojdzie do perfekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttff

Czy w polsce nadal sa takie brudasy. Mi az sie nie dobrze robi od niektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

ja sama myję się tylko co drugi dzień wieczorem i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój bierze kąpiel codziennie wieczorem a rano się odświeża. Zawsze jest czysty i pachnący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tez bedac singielka sie dziwilam, jak babki moga byc z takimi smierdzielami.To ci powiem autorko, ze o ile smrod cudzego faceta bedzie wywolywal wymioty, to do wlasnego sie przyzwyczaisz i nie bedzie ci przeszkadzal.Stopniowo, najpierw bedzie bral prysznic i myl zeby codziennie, potem co 2 dzien..co tydzien, az dojdzie do perfekcji

O matko. Wiadomo ze mi sie czasami nie chce jak siedze w domu ale do ludzi bym tak nie wyszla. Ale to prawda moj ojciec sie kapie tylo w soboty a codziennie to tylko tak nad wanna. Co mnie smieszy bo szybszy bylby krotszy prysznic. Dlaczego faceci sa tak leniwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Prysznic codziennie przed snem, lub zaraz po siłowni, zależy czy ma trening...  rano przed pracą tylko twarz i zęby. 
W weekendy gonie go na poranny prysznic. Masz racje, chłopy są na bakier z higieną.

Ja sobie nie wyobrażam nie wziąć rano prysznica a on mówi że wieczorem się kąpał i przez sen się nie wybrudził. I tak od 15lat drzemy koty 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Prysznic codziennie przed snem, lub zaraz po siłowni, zależy czy ma trening...  rano przed pracą tylko twarz i zęby. 
W weekendy gonie go na poranny prysznic. Masz racje, chłopy są na bakier z higieną.

Ja sobie nie wyobrażam nie wziąć rano prysznica a on mówi że wieczorem się kąpał i przez sen się nie wybrudził. I tak od 15lat drzemy koty 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Codziennie się myje i uzywa dezydorantu i perfum - zawsze jest pachnący . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tez bedac singielka sie dziwilam, jak babki moga byc z takimi smierdzielami.To ci powiem autorko, ze o ile smrod cudzego faceta bedzie wywolywal wymioty, to do wlasnego sie przyzwyczaisz i nie bedzie ci przeszkadzal.Stopniowo, najpierw bedzie bral prysznic i myl zeby codziennie, potem co 2 dzien..co tydzien, az dojdzie do perfekcji

Twij facet myje sye co tydzień i nie przeszkadza ci to? Fuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Prysznic codziennie 1- 2 razy, kąpać sie w wannie nie lubi. Włosy myje codziennie. Codziennie czysta bielizna, zmienia częściej jak się spoci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Prysznic codziennie 1- 2 razy, kąpać sie w wannie nie lubi. Włosy myje codziennie. Codziennie czysta bielizna, zmienia częściej jak się spoci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tez bedac singielka sie dziwilam, jak babki moga byc z takimi smierdzielami.To ci powiem autorko, ze o ile smrod cudzego faceta bedzie wywolywal wymioty, to do wlasnego sie przyzwyczaisz i nie bedzie ci przeszkadzal.Stopniowo, najpierw bedzie bral prysznic i myl zeby codziennie, potem co 2 dzien..co tydzien, az dojdzie do perfekcji

Ale masz brudasa w domu? Dajesz radę z takim iść do łóżka spać,  a seksie to już nawet nie wspomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szołpa

apaszoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Mój bierze prysznic  rano i wieczorem, w lecie czasami jeszcze przed albo po pracy( zależy którą ma zmianę).Dba o higiene bo wie że jak jest świeży i pachnący to mnie to podnieca i będzie miał seks.

Wydaje mi się że faceci, którzy mają udane życie seksualne dbają o siebie,a Ci którzy mają seks rzadko przestają się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cddc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale masz brudasa w domu? Dajesz radę z takim iść do łóżka spać,  a seksie to już nawet nie wspomnę. 

Nie spue z nim tylko jak sie umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cddc
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Mój bierze prysznic  rano i wieczorem, w lecie czasami jeszcze przed albo po pracy( zależy którą ma zmianę).Dba o higiene bo wie że jak jest świeży i pachnący to mnie to podnieca i będzie miał seks.

Wydaje mi się że faceci, którzy mają udane życie seksualne dbają o siebie,a Ci którzy mają seks rzadko przestają się starać.

Moj by mial ale sie nie myje i jest rzadko i tak woli pic piwo i grac na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość cddc napisał:

Moj by mial ale sie nie myje i jest rzadko i tak woli pic piwo i grac na kompie

No to masz słabo, mój co prawda też piwa nie odmówi sobie po pracy, ale jak idę się myć to przyłącza się do mnie.

Może poproś go czasami o umycie pleców to zmieni priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Prysznic codziennie 1- 2 razy, kąpać sie w wannie nie lubi. Włosy myje codziennie. Codziennie czysta bielizna, zmienia częściej jak się spoci. 

moj maz wrecz przeciwnie,wraca do domu z pracy,zje jesli jest głodny i idzie do wanny.Godzina z zycia wyjęta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Mój codziennie idzie pod prysznic w pracy. Gdy ma wolne to wchodzi pod prysznic tylko po pracy w warsztacie domowym. Za kawalera mył się rzadziej bo mu rodzina sķąpiła wody i grzania 😛 Teraz na swoim jest czyścioszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgdsadg

Rano i wieczorem i przed seksem jeśli wypadnie w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój wieczorem i rano. Chodzi rano na pływalnię, więc ten poranny prysznic jest raczej oczywisty. Miał kilka podejść do tego, żeby się wieczorem nie umyć bo rano i tak basen, ale go z j e b a ł a m raz i temat się skończył. Czasem mu pozwalam się nie umyć wieczorem ale to jest max 3 razy w roku i musi mieć jakiś dobry powód 😄

zęby ma podatne na psucie się, więc szoruje praktycznie po każdym posilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×