Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Prezent - czekoladki karmello

Polecane posty

Gość Gość

Chce komuś podziękować. Myślałam o czekoladkach karmello ale sama nigdy ich nie jadalam. Wyglądają ślicznie, na necie można znaleźć różne opinie. Jedni mówią, że dobre inni, że sztuczne w smaku. Ktoś mi doradził, że zamiast tych czekoladek lepiej kupić np. Śliwki w czekoladzie za tę kwotę. To ma być część prezentu ma być coś słodkiego, coś z alkoholu, jakaś dobra kawa. Prezent jest dla osoby, która bardzo mi pomogła, ludzko się zachowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A i zapomniałam zadać pytanie. Czy któraś z was jadła te czekoladki i może się wypowiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka

Jadłam, dla mnie jak każde kolorowe praliny bez szału jesli chodzi o smak, za to wygląd fajny. Wolę nawet tansze słodycze, w których nie ma co najmniej 7 E, ale oczywiscie decyzja nalezy do CIebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie te czekoladki są obrzydliwe , owszem piekne, mąż mi kupił i już po pierwszej wiedziałam że to najgorsza czekoladą jaką jadłam. Na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wszystkim nie dogodzisz, po prostu kup to co ty uwazasz za dobre,a druga osoba niech podziekuje i cieszy sie z twojego gestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurczę, jestem zaskoczona. Faktycznie chyba lepiej będzie kupić coś sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka

karmello ogolnie robi efekt wow, jak się otworzy... ale jak się posmakuje, to niestety zachwyt mija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

wszystkim nie dogodzisz, po prostu kup to co ty uwazasz za dobre,a druga osoba niech podziekuje i cieszy sie z twojego gestu.

No tak, ale zależy mi żeby komuś smakowało to co kupie, albo przynajmniej żeby nie było niedobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska

Są takie sobie bez szału, chyba prędzej bym wolała dostać duże mercie, a z alkoholu polecam miod pitny na podziękowanie, to nie jest mocny alkohol i to tak elegancko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usujsjsisisi

Ja jadlam te z pomarancza, mnie smakowaly, ale wiadomo ze sztuczne, jak wszystkie czekoladki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaghz

Ja jadłem i dla mnie są ok. Jak ktoś je tylko żarcie z biedronki to może mu nie smakować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi nie smakuja a próbowałam kilku smaków. Ładnie wyglądają to prawda ale smak słaby. Ja osobiście bym wolała właśnie takie śliwki czy wisnie.  Pyszne są pralinki Lindt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kocham te ich duże czekolady na wagę. Jest tam taka biała z rodzynkami, chrupkami i nerkowcami i taka truskawkowa czerwona. Lubię też te ciasteczka piernikowe. Ale kiedyś kupiłam te czekoladki i zostałam poczęstowana i niestety ale są słabe. Gdybym miała dostać jakieś słodycze to wolałabym Rafaello albo już nawet te lindory, chociaż one szału też nie robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

No tak, ale zależy mi żeby komuś smakowało to co kupie, albo przynajmniej żeby nie było niedobre

Więc kup inne, które są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pralinki Lindt są ok, ale bardzo słodkie. Osobiście lubię sprawdzone Rafaello lub Ferrero Rocher. Śliwki czy wiśnie w alko nie każdy lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Więc kup inne, które są dobre

Chciałam coś specjalnego, a te czekoladki wyglądają obłędnie. Ale jednak kupię coś sprawdzonego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukierek

Dostałam je kiedyś w prezencie i fakt, są bardzo ładne, ale w smaku słabe. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jej lubię i często daje je jako prezent bo faktycznie są bardzo eleganckie i zawsze robią efekt wow. Lepsze karmelki niż Rafaello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×