Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmm

Młodsze dziecko ma 3 miesiące a żona chce kolejne.

Polecane posty

Gość Hmm

Nie wiem czy to taki dobry pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak

Jak nasz synek miał 3 miesiące to mój mąż też chciał kolejne dziecko, żeby między nimi był równy rok różnicy, ale ja nie czułam się wtedy gotowa ,powiedziałam że chcę odpocząć, że będzie mi ciężko.I zdecydowaliśmy się na drugie dziecko jak synek miał 14 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
3 minuty temu, Gość Jak napisał:

Jak nasz synek miał 3 miesiące to mój mąż też chciał kolejne dziecko, żeby między nimi był równy rok różnicy, ale ja nie czułam się wtedy gotowa ,powiedziałam że chcę odpocząć, że będzie mi ciężko.I zdecydowaliśmy się na drugie dziecko jak synek miał 14 miesięcy.

Tez uważam, ze to lepsza różnica. Niestety żona uważa, ze jest gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiii

Ja bym powiedziała że ja jeszcze nie chce ze myślę o tym gdy skończy 15 miesięcy to będziemy działać no ty też masz coś do powiedzenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL

Ja na twoim miejscu bym się zgodziła .Przecież to żona będzie chodziła w ciąży, ona będzie rodziła,karmiła i wstawała w nocy do dziecka.Facet tak naprawdę ma luz blues.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może z rok bym jeszcze odczekała, ale patrząc z mojej perspektywy, im dłużej się zwleka, tym trudniej jest się potem zdecydować. Moje dziecko ma już 5 lat i coraz mniej mi się chce po raz kolejny pakować w pieluchy. A gdybym nie zwlekała, to już drugie miałoby kilka lat i najcięższy okres mielibyśmy za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może z rok bym jeszcze odczekała, ale patrząc z mojej perspektywy, im dłużej się zwleka, tym trudniej jest się potem zdecydować. Moje dziecko ma już 5 lat i coraz mniej mi się chce po raz kolejny pakować w pieluchy. A gdybym nie zwlekała, to już drugie miałoby kilka lat i najcięższy okres mielibyśmy za sobą.

Kochana, myśmy się 12 lat nie mogli zdecydować 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mlodsze ma 3 miesieca czyli jest jeszcze starsze to chce kolejne trzecie to chyba musi sie w macierzynstwie odnajdywac skoro chce jeszcze i ja nie przeraza wizja pieluch 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Wiele kobiet ma jakieś problemy w ciąży, są zagrożone i trzeba leżeć i nie dźwigać. Jak wtedy poradzicie sobie z opieką nad niemowlakiem? Czy macie kogoś kto w razie czego mógłby się do was wprowadzić i pomóc? Niestety trzeba brać pod uwagę różne warianty przebiegu ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

ostatnio w jakieś sniadaniówce był temat, że kolejne dziecko jesli juz to przynajmniej po 6 miesiącach od poprzedniego porodu, powód zdrowie o kondycja kobiety, organizm musi się zregenerować, a to jest niby minimalny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata
2 godziny temu, Gość URL napisał:

Ja na twoim miejscu bym się zgodziła .Przecież to żona będzie chodziła w ciąży, ona będzie rodziła,karmiła i wstawała w nocy do dziecka.Facet tak naprawdę ma luz blues.

Co? Jeszcze nie spotkałem takich ludzi, żeby odpowiedzialność za dziecko spadała tylko na kobietę. W normalnych związkach ciężar opieki spoczywa jednako na obojgu rodzicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata

Przede wszystkim pytanie dlaczego ty chcesz poczekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Megan napisał:

ostatnio w jakieś sniadaniówce był temat, że kolejne dziecko jesli juz to przynajmniej po 6 miesiącach od poprzedniego porodu, powód zdrowie o kondycja kobiety, organizm musi się zregenerować, a to jest niby minimalny okres.

Mi ginekolog kazała odczekać 1,5 roku. Ciąża bliźniacza, zakończona cc. Zaraz po porodzie pojawiła się również nadżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile ma starsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie włączyła jej się opcja krowy rozplodowej i nie patrząc na swoje zdrowie, istniejące już dzieci i zdanie męża, chce bezwzględnie zajść w kolejną ciąże bo tylko wtedy czuje się spełniona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

A czy nie jest tak, ze najpierw trzeba przestac karmic zeby zajsc w druga ciaze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik

Szwagierka ma dwóch chłopców, teraz dwa miesiące po porodzie znowu jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik

I cały czas karmi, trzeci rok leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ewa19087 napisał:

A czy nie jest tak, ze najpierw trzeba przestac karmic zeby zajsc w druga ciaze? 

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Wow 🙂

To niezle. Nie wiem jak bedzie z nami ale ja chce jedno po drugim bo latka leca. wiec teraz albo nigdy. moze zona autora ma to samo.

Raz a dobrze i pozniej spokoj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ewa19087 napisał:

A czy nie jest tak, ze najpierw trzeba przestac karmic zeby zajsc w druga ciaze? 

Nie, nie jest tak, można karmić w ciąży, a pozniej dwójkę naraz 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym bez gadania zalała formę. Skoro chce, to jej problem jak pogodzi opiekę nad obojgiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jak jest kasa i czas to rób. Ja mam dzieci z jednego roku, Na początku kiedy bywało trudno zatrudniliśmy dziewczynę do pomocy, teraz Luzik. Oboje odchowane w tym samym czasie w szkole pół dnia a my mamy drugą młodość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×