Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

6,5 miesiąca i staje sama na nogi. Czy to zdrowe dla niej

Polecane posty

Gość Mama

Witam córka ma skończone 6,5 miesiąca od 2 tygodni sprawnie i szybko raczkuje po całym mieszkaniu od tygodnia siedzi a 2 dni temu zaczęła stawać na nóżki i stać nawet przez 5 minut trochę nieporadnie ale stoi, według mnie to strasznie szybko i trochę się martwie ze to za szybko i nie  jest to zdrowe dla jej kręgosłupa i nóżek. To moje pierwsze dziecko wiec nie mam porównania. Czy wasze dzieci tez tak szybko stawały ma nogi ? Wydaje mi się ze skoro robi to sama to nic złego bo najwidoczniej ma już do tego warunki ale jestem ciekawa czy wasze dzieci tez tak szybko się rozwijały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli

Ja jak miałam 7 miesięcy wstałam i poszłam. Bez raczkowania 😂😂   minęło 30 lat i nadal jestem zdrowa. Niektóre dzieci pomijają pewne etapy i nie ma to wpływu na ich dalszy rozwój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

dużo dzieci tak robi staje np w łożeczku ,od takiego stania do samodzielnego utrzymywania równowagi i chodzenia to jeszcze trochę drogi jest.myśłę że to całkiem normalny rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są takie dzieci, podobno ja też chodziłam na 7 miesięcy, co wydaje mi się mało prawdopodobne, ale tak twierdzi moja babcia. Natomiast jeśli coś Cię niepokoi, to idź do lekarza. Ja z kolei martwiłam się w drugą stronę - syn wstał na nogi jak miał 9 miesięcy, ale poszedł dopiero po skończeniu 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×