Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irene

Kiedy Miesiączka jest zbyt bolesna?

Polecane posty

Gość irene

Witam , Chciałabym się dowiedzieć kiedy mogę stwierdzić że mam zbyt bolesne miesiączki? Bo właściwe zawsze mam jakoś tam bolesne w pierwszym dniu i Lepiej mieć tabletki przy sobie bo często trudno wytrzymać ale nie wiem czy to normalne czy nie i czy mówić o tym Lekarzowi bo w sumie jestem przyzwyczajona, ale że idę z innym problemem to może mogłabym też o tym wspomnieć, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

możesz wspomnieć oczywiście a przy okazji może dałby ci jakieś przeciwbólowe na recepte. ja od kiedy mam s$#$x regularny to juz nie boli az tak bardzo, a kiedys byly cyrki pod czas okresu, ale nie wiem dlaczego sie tak zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak cykle? Może też powinnaś zaobserwować kiedy i czy występuje owulacja. Ja sprawdzam na testerze owu Afrodyta. A lekarzowi musisz zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj czegoś naturalnego Krople kobiece Ojca Grzegorza Sroki

Składniki: wyciąg alkoholowy z ziela krwawnika (Achillea millefolium L.); wyciąg alkoholowy złożony (Extractum compositum fluidum) z: kłącza pięciornika (Potentilla erecta L.), ziela jemioły (Viscum album L.), ziela skrzypu (Equisetum arvense L.), ziela tasznika (Capsella bursa-pastoris L.), ziela rdestu ostrogorzkiego (Polygonum hydropiper L.), liścia brzozy (Betula pendula Roth vel Betula pubescens Ehrh.), liścia borówki czernicy (Vaccinium myrtillus L.), owocu niepokalanka (Vitex agnus castus L.); ekstrakt z owocu kasztanowca (Aesculus hippocastanum L.).

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (10 ml) zawiera:

Wyciąg alkoholowy z ziela krwawnika (1:1) 5 g Wyciąg alkoholowy złożony (0,3:1) (Extractum compositum fluidum) z: kłącza pięciornika, ziela jemioły, ziela skrzypu, ziela tasznika, ziela rdestu ostrogorzkiego, liścia brzozy, liścia borówki czernicy, owocu niepokalanka (4/4/4/4/4/4/4/0,8) 4,9 g Ekstrakt z owocu kasztanowca (2-3:1) 0,1 g

Porcja produktu zalecana do

spożycia w ciągu dnia: 10 ml (2 razy dziennie po 5 ml).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć że jest coś takiego, może to pomaga bo szczerze mówiąc tabletki przeciwbólowe to różnie działały, spokój mam dopiero po tabletkach vines ale wiadomo, przy antykoncepcji hormonalnej nie masz normalnego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Bolesne miesiączki to może być też objaw groźnej endometriozy, więc ja bym nie ryzykowała i poszła z tym do lekarza, miesiączka wcale nie musi boleć. Przekonałam się o tym kiedy trafiłam do szpitala medicover, tam mają najlepszych specjalistów od endometriozy, wykonują skomplikowane zabiegi i przede wszystkim mają specjalny sprzęt diagnostyczny. Można też liczyć na pomoc dietetyka i fizjoterapeuty a dieta i ćwiczenia są bardzo ważne bo przynoszą ogromną ulgę i mogą zahamować rozwój choroby

Edytowano przez paramonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×