Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Miała któraś z was ropę w dziąseł w ciąży leczenie

Polecane posty

Gość Gość

Przed ciąża miałam zeby zaleczone, specjalnie przed staraniem zrobiłam leczenie kanałowe pod mikroskopem. 2 msc po leczeniu zaszłam w ciąże. Teraz jestem w 5 mscu i gdy już miałam objawy bólowe tego zęba, poszłam z tym do innego lekarza, który po zdjęciu wykonanym po leczeniu stwierdził, ze do zamknięcia kanału zostały 2 mm i nie jest on szczelnie zamknięty. Od tego czasu minęło pare dni, dentysta kazał wrócić w razie opuchnięcia. Od 2 h dziąsło mam napuchniete. Na 19 ta mam wizytę. Czy antybiotyk na zejście ropy est bezpieczny dla dziecka? Miała któraś z was taki problem ? Jesli tak jaki antybiotyk braliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba lekarz ci powiedział czy jest bezpieczny. A jak nie, to dlaczego nie zapytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To chyba lekarz ci powiedział czy jest bezpieczny. A jak nie, to dlaczego nie zapytałaś?

Na 19 ta mam wizytę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ropa sama zejdzie jak jej nie będziesz przeszkadzać. Nie trzeba się truć antybiotykiem. Chyba, ze bardzo Cię boli i nie możesz wytrzymać, to się wesprzyj lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Na 19 ta mam wizytę..

To lekarza zapytaj. To chyba bardziej kompetentna osoba w tym zakresie. Przecież nawet nie dostałaś jeszcze żadnego antybiotyku i nie wiadomo czy dostaniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Iubire napisał:

Ropa sama zejdzie jak jej nie będziesz przeszkadzać. Nie trzeba się truć antybiotykiem. Chyba, ze bardzo Cię boli i nie możesz wytrzymać, to się wesprzyj lekami.

Że co? Co Ty drugi Zięba jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Że co? Co Ty drugi Zięba jesteś? 

Może jej chodziło o to, ze np dentysta przetnie dziąsło i wtedy zleci ::/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Parz torebke herbaty rumiankowej albo szalwi i co 30 min kladz na to miejsce z ropa, nowa torebke za kazdym razem, za dzien lub 2 wszystko wyjdzie, moze na drugi dzien bo to zalezy od dziasel, to jest super sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×