Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moja siwizna

Polecane posty

Gość Gość

Mam 33 lata i mam już mnostwo siwych włosow,miejscami pasma, które trudno zafarbowac ale wiecie co... kocham ta siwizne 🙂 jest piękna, pokazuje dojrzałość i doświadczenia... cudo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam 30 lat i na przedziałku wychodzą siwe włosy, mnie to doprowadza do szału, bo jestem brunetką i bez farbowania się nie da...... One wychodzą już po 15 dniach od farbowania! Straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez tak mam ja farbuje na ciemny blond,karmel.Ale rzadko uda sie zafarbowac siwe i zwykle po prostu są blond,a nie w kolorze. Ale ostatnio cos mi sie pogorszyło,bo pomiedzy tym karmelem mam mnostwo PASMA srebrno-białych włosow. Ma to swoi urok. Jeszcze niedawno z meza sie smialam,bo on ma ciemne wlosy i na skroni pojawiło sie piękne siwe pasmo. MOJE OSIAGNIECIE ZYCIOWE :d i masz, karma mnie dopadla! tak gapie sie w lusterko i sie zachwycam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też tak mam ale niestety nie zachwycają mnie.... Farbuje co 3-4tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Też tak mam ale niestety nie zachwycają mnie.... Farbuje co 3-4tyg.

Ja też farbuje, bo zaraz czuje się zaniedbana na tle innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonie
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też farbuje, bo zaraz czuje się zaniedbana na tle innych

Ja tak samo. Tym bardziej, że mam ciemnobrązowe włosy i wszelką siwiznę widać jak na dłoni. Najgorzej jest ze skroniami - tu siwe odrosty widać już po tygodniu. Próbowałam, ale nie mogę na razie tego zaakceptować. Źle się czuję, gdy inni mi się bacznie przyglądają, a zdarza się to najczęściej w pracy, gdzie pracuję z dużo młodszymi osobami, wtedy ta przepaść pokoleniowa (jakieś 10-15 lat) jest przeze mnie jeszcze bardziej odczuwalna. Nie noszę hybryd, makijaż bardzo oszczędny i nie co dzień, nie stroję się zbytnio, więc jeszcze bardziej odstaję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

 jest piękna, pokazuje dojrzałość i doświadczenia... cudo. 

😂 dowcip roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

😂 dowcip roku!

A dlaczego? Czas leci, my sue starzejemy i wszyscy sie tego wstydzą i oszukują siebie i innych,ze jest inaczej. Wypelniacze,naciagacze, farbowanie i kobieta im starsza tym młodsza udaje. A czy starzenie się jest brzydkie i straszne? Nie. Zmarszczki mimiczne sie poglebiaja, włosy siwieja, twarz sie zmienia, dzieci rosną. Piękne to jest. Można się oszukiwać i tuszowac oznaki starzenia, a można się pogodzić z upływającym czasem i poszukax w tym piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego? Czas leci, my sue starzejemy i wszyscy sie tego wstydzą i oszukują siebie i innych,ze jest inaczej. Wypelniacze,naciagacze, farbowanie i kobieta im starsza tym młodsza udaje. A czy starzenie się jest brzydkie i straszne? Nie. Zmarszczki mimiczne sie poglebiaja, włosy siwieja, twarz sie zmienia, dzieci rosną. Piękne to jest. Można się oszukiwać i tuszowac oznaki starzenia, a można się pogodzić z upływającym czasem i poszukax w tym piekna

Jak będę miała 60 lat to może będę szukać w siwiźnie "piękna", a i to niepewne. 😉

Można sobie wmawiać, co się chce, ale siwizna to jest zwykły proces fizjologiczny, który w żaden sposób człowieka nie nobilituje. A już na pewno nie osobę metrykalnie młodą (są osoby, które pierwsze siwe włosy czy zmarszczki mają już w wieku 20 paru lat, faktycznie to musi "dojrzałość" i doświadczenie oznaczać, nie ma bata!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

Jak będę miała 60 lat to może będę szukać w siwiźnie "piękna", a i to niepewne. 😉

Można sobie wmawiać, co się chce, ale siwizna to jest zwykły proces fizjologiczny, który w żaden sposób człowieka nie nobilituje. A już na pewno nie osobę metrykalnie młodą (są osoby, które pierwsze siwe włosy czy zmarszczki mają już w wieku 20 paru lat, faktycznie to musi "dojrzałość" i doświadczenie oznaczać, nie ma bata!).

A dodaj sobie do tego co Ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×