Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama z kilogramami

Czy można schudnąć w okolicach czterdziestki

Polecane posty

Gość Mama z kilogramami

Czy możecie mi poradzić albo podnieść na duchu że jest szansa zrzucić około 14 kg w okolicach czterdziestki?dodam że chyba przede wszystkim gubią mnie słodycze i mój typ budowy bo wszystko wchodzi mi w brzuch.nie cierpię ćwiczyć gdy ćwiczę i się zmęczę robię się po prostu agresywna i odbija się to na mojej rodzinie. Czy jest dla mnie jakaś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&d

Ja 35 lat. WGa w ostatnich 3 latach podskoczyla do 80 kg z 60kg.poszlam do pracy fizycznej i w ciągu 2 tyg. Polecialo mi 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aserasrasrsafsa

ahahahahahah to serio trza byc ...a zeby takie pytania zadawac dopoki oddychasz to ... spalasz kalorie dopoki spalasz kalorie to mozesz schudnac to ze jestes leniowa polka to nie moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z twoim podejściem autorko? Nie, nie ma szans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

U ciebie nie ma szans. Albo rybki albo akwarium. Przeanalizuj swoje priorytety, wolisz żreć batony przed tv czy wyjść na siłownie a potem szejk proteinowy i spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Kobieta bez ciałka to patyczak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

 Kobieta bez ciałka to patyczak .

W takie bajki wierzą tylko te które dwa siedzenia w pksie zajmują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

W takie bajki wierzą tylko te które dwa siedzenia w pksie zajmują 

 Jestem facetem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuju

Ja mam 38 lat, skończę 39 w kwietniu.  ważę 61-62 kg, mierzę 168 cm. wazylam  w zeszlym roku na początku wiosny jeszcze 67! okropne, sam tłuszcz. ale zaczęłam chodzić na fitness raz w tygodniu, poza tym hula hop w domu 3x po 20,25 minut w tygodniu, do tego pięć posilków dziennie,  bardzo ograniczone słodkie, alkohol, za to jaldam dużo jajek (mięsa ani nic z mleka nie jem), duzo awokado,  orzechy ale nie wieczorem, duzo razowego chleba , ale zero bialwgo ryzu zero bialeog makaronu, duzo warzyw. owoce tez ale nnie po 16stej - spać chodze o 23ciej. zeszło 5 kg w poltora miesiąca i trzymam to bo nadal na fitness 1x tyg  chodze. czasem rower 25-30 km, ale to 2x na miesiąc tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale autorka nie lubi ćwiczyć i lubi żreć słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co to znaczy, że robisz się agresywna po ćwiczeniach??? Brzmi jak chore prowo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Da się! W wieku 39 lat zaszłam w trzecią ciążę. Przyplątała mi się cukrzyca ciążowa i musiałam przejść na dietę.  Mocno ograniczylam przede wszystkim cukier, doszło tylko razowe pieczywo, duzo warzyw itp. W ciąży przybralam 9kg. Startowalam z wagą 60kg przy 168wzrostu.  Okazało się,  że w ciąży zniknął mi cellulit,  ręce zrobiły się szczuplejsze ( miałam trochę nalane ramiona i myslalam  że nic z tym już nie zrobię). Teraz 6m po porodzie trochę sobie pofolgowalam ze słodyczami i już widzę figura i stan skóry mi się pogorszyl.  Polecam taka dietę.  40 to nie koniec świata! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale autorka nie lubi ćwiczyć i lubi żreć słodycze.

Chyba jeść. Trochę więcej elokwencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość aserasrasrsafsa napisał:

ahahahahahah to serio trza byc ...a zeby takie pytania zadawac dopoki oddychasz to ... spalasz kalorie dopoki spalasz kalorie to mozesz schudnac to ze jestes leniowa polka to nie moj problem

Co to znaczy "trza"? Po jakiemu to? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 45

Autorko ! Puknij się w łeb z tymi słodyczami. Uzależnienie jak każde inne ! jesteś młoda to Twój czas. Znajdź siłownie bo to jest klub a nie stres. za pół roku będziesz mieć nowe znajomości i nowy tyłek ! ja jestem alkoholiczką chodzę tam by nie pić. Warzę 63 kg przy wzroście 170 i w końcu zaczynam się cieszyć z mojego większego tyłka i mniejszej tali bo tak działają ćwiczenia ! Boże jak mnie denerwują te wszystkie kobiet marnujące swój najlepszy czas. Popatrz w lustro jesteś młoda piękna i nieświadoma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia
14 godzin temu, Gość ona 45 napisał:

Autorko ! Puknij się w łeb z tymi słodyczami. Uzależnienie jak każde inne ! jesteś młoda to Twój czas. Znajdź siłownie bo to jest klub a nie stres. za pół roku będziesz mieć nowe znajomości i nowy tyłek ! ja jestem alkoholiczką chodzę tam by nie pić. Warzę 63 kg przy wzroście 170 i w końcu zaczynam się cieszyć z mojego większego tyłka i mniejszej tali bo tak działają ćwiczenia ! Boże jak mnie denerwują te wszystkie kobiet marnujące swój najlepszy czas. Popatrz w lustro jesteś młoda piękna i nieświadoma 

Pięknie napisane, ja chodze na siłownię by nie palić marihuany. Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×