Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasa to nic

Czy tylko ja mam gdzieś kase

Polecane posty

Gość Kasa to nic

Zarabiam te 3500 i to mi wystarcza, myślę że jak bym miał więcej wcale bym nie był szczęśliwszy. Chciałbym tylko własne mieszkanie i ukochana kobietę, prawdziwa miłość która możliwe że znalazłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfasf


XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Super 🙂

ja jestem trochę bardziej wymagająca, ale też mam inne potrzeby, bo mam rodzinę. Mimo to wcale nie mam motywacji gonić za kasą u na dłuższą metę mnie ona nie uszczęśliwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dla mnie kasa jest ważna i gość że średnią krajową to dla mnie dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa to nic
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Super 🙂

ja jestem trochę bardziej wymagająca, ale też mam inne potrzeby, bo mam rodzinę. Mimo to wcale nie mam motywacji gonić za kasą u na dłuższą metę mnie ona nie uszczęśliwia. 

Poznałem biedę od podszewki, jadłem suchy chleb i kradlem by coś zjeść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
4 minuty temu, Gość Monia napisał:

Dla mnie kasa jest ważna i gość że średnią krajową to dla mnie dno

Heh, typowe mięso do dymania.

Autorze, ja mam 3900 netto a mam 29 lat raptem, mam wlasne mieszkanie, auta poki co nie bo mieszkam w Wawie przy metrze. Nie narzekam jest ok, ale dokształcam się dalej pod kątem awansu, bo większa kaska zawsze sie przyda. Ale z głową wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
11 minut temu, Gość rozsądny napisał:

Heh, typowe mięso do dymania.

Autorze, ja mam 3900 netto a mam 29 lat raptem, mam wlasne mieszkanie, auta poki co nie bo mieszkam w Wawie przy metrze. Nie narzekam jest ok, ale dokształcam się dalej pod kątem awansu, bo większa kaska zawsze sie przyda. Ale z głową wszystko

A skąd masz to mieszkanie przy tych zarobkach? Od rodziców? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
22 minuty temu, Gość rozsądny napisał:

Heh, typowe mięso do dymania.

Autorze, ja mam 3900 netto

Nie stać cię na to mięso, fraajeerzee🖕🖕🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomysł na biznes to prawie cały sukces. Mój mąż dużo zarabia, a pracuje mało, już od dawna ma ludzi od roboty, więc ciężko jego "pracę" nazwać pogonią gdy czasem z domu cały dzień nie wychodzi. Robiąc i kogoś to faktycznie na każde 100 zł trzeba sie narobić, wiem po sobie, taka pogoń może zabierać radość życia. Przyznam szczerze, że wychodziłam za mąż za zarabiajacego średnią, ale tyłek szybko się przyzwyczaja do wygody i luksusu, zwłaszcza jak są dzieci i można je trochę porozpieszczac, a przede wszystkim zapewnić mieszkania, bezpieczny samochód, ciekawe podróże, które poszerzą horyzonty itp. Sam papierek szczęścia nie da, ale poczucie bezpieczeństwa, dobry start dla dzieci dają mi szczęście i spokój wewnętrzny, natomiast wartości emocjonalne, miłość, szacunek w rodzinie to podstawa, bez tego i pieniądz nie cieszy. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa to nic
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pomysł na biznes to prawie cały sukces. Mój mąż dużo zarabia, a pracuje mało, już od dawna ma ludzi od roboty, więc ciężko jego "pracę" nazwać pogonią gdy czasem z domu cały dzień nie wychodzi. Robiąc i kogoś to faktycznie na każde 100 zł trzeba sie narobić, wiem po sobie, taka pogoń może zabierać radość życia. Przyznam szczerze, że wychodziłam za mąż za zarabiajacego średnią, ale tyłek szybko się przyzwyczaja do wygody i luksusu, zwłaszcza jak są dzieci i można je trochę porozpieszczac, a przede wszystkim zapewnić mieszkania, bezpieczny samochód, ciekawe podróże, które poszerzą horyzonty itp. Sam papierek szczęścia nie da, ale poczucie bezpieczeństwa, dobry start dla dzieci dają mi szczęście i spokój wewnętrzny, natomiast wartości emocjonalne, miłość, szacunek w rodzinie to podstawa, bez tego i pieniądz nie cieszy. Dobranoc. 

Mnie to wszystko nie kręci, jest mi obojętne, chciałbym tylko być zdrowy (mam przewlekla chorobe) i to co napisałem wyżej. Wolałbym to niż miliony na koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &&&&&
7 minut temu, Gość Kasa to nic napisał:

Mnie to wszystko nie kręci, jest mi obojętne, chciałbym tylko być zdrowy (mam przewlekla chorobe) i to co napisałem wyżej. Wolałbym to niż miliony na koncie. 

Przewlekła choroba i 3,5k to marne szanse żeby jakaś fajna laska cię chciała. A na co chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa to nic
2 minuty temu, Gość &&&&& napisał:

Przewlekła choroba i 3,5k to marne szanse żeby jakaś fajna laska cię chciała. A na co chorujesz?

A właśnie zechciała. Mojej choroby nie widać i się nią nie chwale. Nie jest śmiertelna ani zarazliwa po prostu jest ciężej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &&&&&
5 minut temu, Gość Kasa to nic napisał:

A właśnie zechciała. Mojej choroby nie widać i się nią nie chwale. Nie jest śmiertelna ani zarazliwa po prostu jest ciężej 

A nie możesz powiedzieć? Nikt tu cię nie zna przecież. To ona nie wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

HAHAHAH 3 I POL TO MOJA DNIOWKA I TO JAK SIE OPIERDALAM TRZA BYLO ROBIC COS Z SOBA TO BYS ZARABIAL JAK CZLOWIEK TERAZ SOBIE TLUMACZYSZ ZE CI WIECEJ NIE JEST POTRZEBNE I JESTES SZCZESLIWY Z TEGO CO MASZ TYPOWY POLACZEK Z KOMPLEKSEM MNIEJSZOSCI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
1 godzinę temu, Gość Kasa to nic napisał:

Zarabiam te 3500 i to mi wystarcza, myślę że jak bym miał więcej wcale bym nie był szczęśliwszy. Chciałbym tylko własne mieszkanie i ukochana kobietę, prawdziwa miłość która możliwe że znalazłem. 

Jak byś miał więcej byłbyś szczęśliwszy bo chcesz mieć własne mieszkanie a większe pieniądze dają ku temu większe możliwości. Nie zapeszaj z prawdziwą miłością bo różnie może być, z tego co widać to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

PLUS JAK TY NAWET PRZECINKOW W JEZYKU KTORYM SIE POSLUGUJESZ NA CODZIEN NIE UMIESZ STAWIAC TO SIE NIE DZIWIE ZE ZARABIASZ JAK BEZDOMNY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izz
1 godzinę temu, Gość Kasa to nic napisał:

Zarabiam te 3500 i to mi wystarcza, myślę że jak bym miał więcej wcale bym nie był szczęśliwszy. Chciałbym tylko własne mieszkanie i ukochana kobietę, prawdziwa miłość która możliwe że znalazłem. 

No to módl się żeby taką prawdziwą miłością się okazała i nie spieeprz tego bo p.i.z.d.y żadna nie chce, a ty taką niestety wydajesz się być. Jak to zrozumie to ucieknie od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa to nic
1 minutę temu, Gość Izz napisał:

No to módl się żeby taką prawdziwą miłością się okazała i nie spieeprz tego bo p.i.z.d.y żadna nie chce, a ty taką niestety wydajesz się być. Jak to zrozumie to ucieknie od ciebie

Bo kasa dla mnie jest nie ważna to jestem ...ą? Ludzie są naprawdę dziwni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrj

Na co chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
14 minut temu, Gość Kasa to nic napisał:

Bo kasa dla mnie jest nie ważna to jestem ...ą? Ludzie są naprawdę dziwni 

Mam nadzieję że twoje przyszłe dziecko nie zachoruje na taką chorobę, gdzie leczenie będzie możliwe tylko gdzieś w USA za jakąś mega kwotę, a ty nie będziesz musiał jak ta sierota żebrać od ludzi. Jesteś oderwany od rzeczywistości i tyle. Żadna kobieta która poważnie myśli przyszłościowo o życiu cię nie zechce. Jak chcesz znaleźć miłość życia to trzeba mieć coś konkretnego do zaoferowania niż samo marzenie o miłości. Ale wiadomo, zostają jeszcze idiootkii. No a ta twoja obecna mam nadzieje szybko się otrząśnie i kopnie cię w 4 litery, w przeciwnym razie przy tobie przegra życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Mam nadzieję że twoje przyszłe dziecko nie zachoruje na taką chorobę, gdzie leczenie będzie możliwe tylko gdzieś w USA za jakąś mega kwotę, a ty nie będziesz musiał jak ta sierota żebrać od ludzi. Jesteś oderwany od rzeczywistości i tyle. Żadna kobieta która poważnie myśli przyszłościowo o życiu cię nie zechce. Jak chcesz znaleźć miłość życia to trzeba mieć coś konkretnego do zaoferowania niż samo marzenie o miłości. Ale wiadomo, zostają jeszcze idiootkii. No a ta twoja obecna mam nadzieje szybko się otrząśnie i kopnie cię w 4 litery, w przeciwnym razie przy tobie przegra życie

Ale jesteś żałosna i pusta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa to nic
6 minut temu, Gość Xyz napisał:

Mam nadzieję że twoje przyszłe dziecko nie zachoruje na taką chorobę, gdzie leczenie będzie możliwe tylko gdzieś w USA za jakąś mega kwotę, a ty nie będziesz musiał jak ta sierota żebrać od ludzi. Jesteś oderwany od rzeczywistości i tyle. Żadna kobieta która poważnie myśli przyszłościowo o życiu cię nie zechce. Jak chcesz znaleźć miłość życia to trzeba mieć coś konkretnego do zaoferowania niż samo marzenie o miłości. Ale wiadomo, zostają jeszcze idiootkii. No a ta twoja obecna mam nadzieje szybko się otrząśnie i kopnie cię w 4 litery, w przeciwnym razie przy tobie przegra życie

Nie wiem kim jesteś, kobieta? Faceta? Bije od Ciebie materiałom i to taki totalny, wyrachowane i błędnie myślisz, że miłość można kupic, że zdrowie można kupić. Jesteś w błędzie. Ciekawy czy będzie ciebie stać na leczenie dziecka za 9 mln w USA, teraz o takich kwotach się mówi. Może 1 %Polaków by było na to stać więc twoje teorie są głupie i nietrafione. I nie martw się o mnie widocznie mam coś do zaoferowania innego niż kasę a tobie życzę powodzenia z takim podejściem do życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igi
1 godzinę temu, Gość Kasa to nic napisał:

 

 

28 minut temu, Gość Kasa to nic napisał:

Bo kasa dla mnie jest nie ważna to jestem ...ą? Ludzie są naprawdę dziwni 

Oby twoje dzieci zdeechły na nieuleczalna chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
8 minut temu, Gość Kasa to nic napisał:

 I nie martw się o mnie widocznie mam coś do zaoferowania innego niż kasę a tobie życzę powodzenia z takim podejściem do życia 

To co masz do zaoferowania?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa to nic
2 minuty temu, Gość Igi napisał:

 

Oby twoje dzieci zdeechły na nieuleczalna chorobe

Ludzie to są naprawdę ameby, jestem zwolennikiem teorii co komu życzysz wróci do ciebie, i oby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa to nic
2 minuty temu, Gość Xyz napisał:

To co masz do zaoferowania?😁

Straciłem ochotę na rozmowę z patologia umysłową i de/bilami. Widzę te wasze miliony dolarów na koncie z taką inteligencja. Nie pozdrawiam 8 bez odbioru  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igi
Przed chwilą, Gość Kasa to nic napisał:

Ludzie to są naprawdę ameby, jestem zwolennikiem teorii co komu życzysz wróci do ciebie, i oby 🙂

A ja jestem zwolennikiem teorii "złego diabli nie biorą" biedaaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 minutę temu, Gość Kasa to nic napisał:

Straciłem ochotę na rozmowę z patologia umysłową i de/bilami. Widzę te wasze miliony dolarów na koncie z taką inteligencja. Nie pozdrawiam 8 bez odbioru  

Takie było moje założenie, że oprócz bycia cipeuszem nie masz nic do zaoferowania. Nie czuję rozczarowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiech na sali
2 godziny temu, Gość Kasa to nic napisał:

Zarabiam te 3500 i to mi wystarcza, myślę że jak bym miał więcej wcale bym nie był szczęśliwszy. Chciałbym tylko własne mieszkanie i ukochana kobietę, prawdziwa miłość która możliwe że znalazłem. 

Ojojoj, a na kolankach u Mikołaja siedziałeś w minione święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wypisują biedak bo zarabiają 1500 albo żyją z 500 + XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×