Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość regrgw

Obżeram się w ciąży rano i wieczorami bo

Polecane posty

Gość regrgw

To moja druga ciąża, w pierwszej nie pamiętam żebym miała taki problem. A teraz jest: uczucie skakania, przewrotów w żołądku jest się nie najem. W efekcie rano muszę się pośpieszyć ze śniadaniem a prawdziwy problem jest wieczorem, gdy żołądek się buntuje co godzinę. Poszłam najedzona na kolację z kumpelą, zjadłam kawał ciasta, wróciłam do domu, jest noc a ja muszę zjeść... kolejną kolację. Oczywiście mogę się powstrzymać ale kosztem uczucia podchodzenia żołądka aż do gardła?

Czy znacie to? Można się utuczyć lub dorobić cukrzycy ciążowej przez dojadanie w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle było tak...

A ja ostatnio jem 4 talerze zupy, mase słodyczy i zmęczona jestem. Nigdy tak nie było, żebym takie ilości zjadała.  I te słodycze, to nie moja bajka, a teraz... myślę, że może to ciąża! Ale czekam do terminu miesiączki 😞 Ps. Obżarciuchy jesteśmy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regrgw

Hmmm... nie zapowiada się, żeby miało być zimniej, więc ze zmianą aury nie ma twój apetyt nic wspólnego. No, u mnie to były pierwsze objawy ciąży, taki apetyt. No to życzę wszystkiego dobrego. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

U mnie w ciąży podobnie. Starałam się jeść mało ale musiałam często. Czułam się jak cpun bez działki, a były dni że nie mogłam patrzeć na jedzenie. Jeżeli twoja waga nie wariuje jest w miarę ok bo jeżeli nagle zaczniesz tyć (drastycznie) to nie zdrowo plus sama będziesz się źle czula, im większa będziesz tym gorzej - a jeżeli przed ciążą twoje BMI było ok, to na prawdę w 3 trym będziesz żałowała swojego zdrowia. Staraj się jeść mniej ale częściej.  Lekarz powiedział mi jedno: je się DLA dwóch nie ZA dwóch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość byle było tak... napisał:

A ja ostatnio jem 4 talerze zupy, mase słodyczy i zmęczona jestem. Nigdy tak nie było, żebym takie ilości zjadała.  I te słodycze, to nie moja bajka, a teraz... myślę, że może to ciąża! Ale czekam do terminu miesiączki 😞 Ps. Obżarciuchy jesteśmy 😉

Nic dziwnego, że jesteś zmęczona, skoro tyle jesz. Tak, jesteś obzarciuchem. Pamiętaj, że otylym kobietom trudniej zajść w ciążę.

Autorko, też miewalam takie uczucie ssania w żołądku, że mogłabym jeść na okrągło 😄. Na szczęście, mój ginekolog miał fioła na punkcie wagi, więc musiałam uważać. Polecam Ci metodę malutkich posiłków i podgryzania zdrowych, lekkich przekąsek: słupki marchewki, jabłka itp. Zdrowia życzę Tobie i kruszynce, którą nosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Staraj się jeść zdrowo..

dzisiaj rano zjadłam bułkę pełnoziarnista z masłem, serkiem białym, szczypiorkiem, chuda wędlina i pomidorem do tego szklanka soku pomarańczowego ( 100%) 

wczoraj jak miałam ochotę na słodkie to upiekłam bułeczki serowe z piekarnika 😋 zjadłam 3 😏

nie kupuj tego badziewia ze sklepu, lepiej coś samemu przygotować.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×