Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka

Dzidzia

Polecane posty

Gość Staraczka

Witam kobietki potrzebuje porady 8 i 9 stycznia kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia od 11 miałam kłucia w jajnikach ogólnie złe się czułam dzisiaj mi doszły bóle brzucha takie jakby na okres czuje ze mam brzuch wzdety mam mrowienie w piersiach dużo śluzu jasno żółtego i teraz moje pytanie czy mogę być w ciąży ? Miała któryś takie objawy póki co testy negatywy beta również 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geh

Badania krwii najszybciej dadzą ci odpowiedź. Testy kupuje się różnej firmy 2/3 i robi się je około tydzień po stosunku. Nie wszystkie kobiety od razu widzą zmiany i nie zawsze one następują. Czasami woda w organizmie sprawia u nas cuda z piersiami. Idź na badania ginekologiczne i w ten sam max następny dzień będziesz mieć odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Staraczka napisał:

Witam kobietki potrzebuje porady 8 i 9 stycznia kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia od 11 miałam kłucia w jajnikach ogólnie złe się czułam dzisiaj mi doszły bóle brzucha takie jakby na okres czuje ze mam brzuch wzdety mam mrowienie w piersiach dużo śluzu jasno żółtego i teraz moje pytanie czy mogę być w ciąży ? Miała któryś takie objawy póki co testy negatywy beta również 🙂

Hejka, ja miałam takie igiełki w piersiach na pare dni przed okresem. 3 dni przed okresem zrobiłam test o czułości 10 i wyszedł pozytywny. Monitorowalas owulacje paskami ? Ja od siebie dodam, ze przed okresem testy owul pokazały 2 kreskę ( podobno podobnie działają do testów ciążowych). I pamiętaj test ciążowy o czułości 10 ja kupiłam takie w drogerii i aptece. Nakupowalsm tez te k czułości 25 ale we wczesnej ciąży szkoda kasy, bo takie pokazują 2 kreskę z dzien albo 2 po planowanej miesiączce. Chyba, ze najszybciej to beta w lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no to po chuuj sie ruuchasz tępa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×