Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piekne mieszkanie socjalne ale nuie stac nas na czynsz a nie chcemy zmieniac gdzie pisac aby nam zmiesli czysz

Polecane posty

Gość gość

Mieszkanie w pokoje, widna kuchnia, osobna lazienka z wc a nie na korytarzu, 4 pietro, balkon, swietne po prostu, mieszkam ja z facetem, moje 3 dzieci i jestem w ciazy ale nie stac nas na czynsz, aj nie pracuje to zajmuje sie dziecmi a facet nie ma pracy bo ukraincy zabieraja prace polakow i to go denerwuje. Pytanie czy mozemy gdzoies napisac aby czysz nam nie brali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Mieszkanie w pokoje, widna kuchnia, osobna lazienka z wc a nie na korytarzu, 4 pietro, balkon, swietne po prostu, mieszkam ja z facetem, moje 3 dzieci i jestem w ciazy ale nie stac nas na czynsz, aj nie pracuje to zajmuje sie dziecmi a facet nie ma pracy bo ukraincy zabieraja prace polakow i to go denerwuje. Pytanie czy mozemy gdzoies napisac aby czysz nam nie brali

Wymysl lepsze prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaa
13 minut temu, Gość gość napisał:

Mieszkanie w pokoje, widna kuchnia, osobna lazienka z wc a nie na korytarzu, 4 pietro, balkon, swietne po prostu, mieszkam ja z facetem, moje 3 dzieci i jestem w ciazy ale nie stac nas na czynsz, aj nie pracuje to zajmuje sie dziecmi a facet nie ma pracy bo ukraincy zabieraja prace polakow i to go denerwuje. Pytanie czy mozemy gdzoies napisac aby czysz nam nie brali

Do pracy ściero rozpłodowa. Oby Ci zdechł ten bachor w brzuchu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
15 minut temu, Gość gość napisał:

Mieszkanie w pokoje, widna kuchnia, osobna lazienka z wc a nie na korytarzu, 4 pietro, balkon, swietne po prostu, mieszkam ja z facetem, moje 3 dzieci i jestem w ciazy ale nie stac nas na czynsz, aj nie pracuje to zajmuje sie dziecmi a facet nie ma pracy bo ukraincy zabieraja prace polakow i to go denerwuje. Pytanie czy mozemy gdzoies napisac aby czysz nam nie brali

Nie ma takich rzeczy by nie brali!! Tępa strzało, ludzie na całym świecie płacą czynsze i podatki!! A Ty zamiast rozkładać nogi swojemu leniwemu bezrobotnemu facetowi, weźcie się do roboty. Mysl mózgem a nie piczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale bzdury. Pracy jest w bród dla młodych i silnych facetów.

Wymyśl lepsze prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wymyśl lepsze prowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale bzdury. Pracy jest w bród dla młodych i silnych facetów.

Wymyśl lepsze prowo.

taaaa chyba na magazynie z ukrolami albo na kuchni w kfc gdzie są przybysze z Bangladeszu, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

taaaa chyba na magazynie z ukrolami albo na kuchni w kfc gdzie są przybysze z Bangladeszu, powodzenia

No jak się nie ma kwalifikacji to czego się oczekuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

taaaa chyba na magazynie z ukrolami albo na kuchni w kfc gdzie są przybysze z Bangladeszu, powodzenia

Wymyśl lepsze prowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz ok 3300 na rękę z naszych podatków i z alimentów więc zamknij pysk i pogoń fagasa do pracy, a jak ci tak ciężko i na nic Cię mimo to nie stać to szykuj się na to, że odbiorą ci dzieci w końcu i nie będziesz.miala ani alimentow, ani rodzinnego, ani 500+.

Moja była bratowa ciągle płakała, że na nic nie ma kasy, a miała z moim bratem dwoje dzieci. Mój brat zmarł ale zostawił jej po sobie własnościowe mieszkanie w bloku 3 pokojowe, oszczędności 30.000 i lokaty dla dzieci, każda o wartości 13 tys. w dodatku dzieci miały rentę, rodzinne i 500+. Moi rodzice też nigdy na wnuki i na nią nie żałowali, dawali im pieniądze i robili im duże zakupy chemiczne i żywnościowe co tydzień, mama raz w tygodniu na obiad ich zapraszała, ja zabierałam ich na wakacje nad morze latem i zimą na ferie w góry, ubrania dzieciom też tylko ja od śmierci brata kupowałam, a ona wiecznie nie ma i nie ma ale do pracy nie szła w końcu za którymś telefonem mama zaczęła kontaktować się z opieką społeczną. Okazało się że ona wszystko przepuszcza na siebie, zlikwidowała dzieciom lokaty, przewaliła też oszczędności mojego brata i w dodatku popija, w domu syf, mieszkanie zadłużone, prąd i gaz odcięte... Szafa jej się od ciuhow i kosmetyków nie domyka, a ona kolejne zakupy robi na necie. Dwa naloty opieki i za drugim nalotem sami po moich rodziców zadzwonili, bo już miała media odcięte i zapytali czy rodzice zabierają dzieci czy dzieci idą do placówki i tak już od ponad roku chłopcy są u moich rodziców. Rodzicom szkoda było mieszkania mojego brata więc spłacili zadłużenie mieszkania i media i starają się żeby ją pozbawić tego mieszkania.

A ty autorko raczej masz dzieci z patusem albo z patusami nawet więc dzieci ci opieka zabierze odda do rodziny zastępczej albo do placówki i nie będziesz miała ani dzieci, ani kasy, ani mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Do pracy i zrezygnuj z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×