Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Esti

Co robić?

Polecane posty

Hej, nie wiem co mam robic znam sie z moim chlopakiem 6lat razem jestesmy 2lata na poczatku wiadomo staral sie mowiel ze mnie kocha itd.. od dluzszego czasu jest dziwnie powiedzial ze on pierwszy nie pisze ja musze pisac, ja zazwyczaj zaczynam i robie mu przyjemnosc, byl u mnie w poniedzialek zamienikismy moze ze soba pare slow i ogladalismy film on sie wiele nie odzywal..i od 3dni nie piszemy poniewaz ja pomyslalam ze nie zawsze ja musze pisac poczekam az on to zrobi ale 3 dzien mija a tu cisza bo przeciez ja nie pisze a on powiedzial ze pierwszy nie pisze..dzisiaj jest czwartek jutro wyjezdzam nie bedzie mnie caly weekend a on nie napisal zeby sie spotkac bo znowu mnie nie bedzie.. nie wiem czy to dobry pomysl ale mam zamiar poczekac dzisiaj do wieczora i napisac mu czy wie ze jade jutro i czy mu nie zalezy zeby sie zobaczyc.. a druga sprawa jest taka ze od bardzo dawno nigdzie nie jezdzimy razem jedynie sie widujemy co drugi dzien u mnie na filmie ale jak zaproponowalam zeby jechac na termy to powiedzial ze on nie lubi i nudne sie iuz robi takie lezenie nic nie robienie.. nw co mam myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Dla mnie to tu juz nie ma zadnego zwiazku. Jemu wszystko powiewa a ty rozpaczasz ze stalas mu sie obojetna. Podejrzewam, ze jakbys zaproponowala rozstanie to by sie wrecz ucieszyl. Bo co to niby za wypowiedz: ty masz pisac pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to on jest chlopakiem i powinien sie starac i pisac.. nw co mam myslec bo naprawde nieraz jest kochany a kiedy indziej taki dziwny on ma taki charakter ciezki ale ja tez nie moge sobie na to pozwalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Esti napisał:

Wlasnie to on jest chlopakiem i powinien sie starac i pisac.. nw co mam myslec bo naprawde nieraz jest kochany a kiedy indziej taki dziwny on ma taki charakter ciezki ale ja tez nie moge sobie na to pozwalac

Dlatego do niego nie pisz. Nie bądź na kazde jego zawołanie. Zobacz co on zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×