Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Roksi24

On chce u mnie nocować, uważam ze to za wcześnie..

Polecane posty

Gość lol

Bolek, daruj sobie bo o dojrzałości seksulanej to akurat wiesz niewiele

Gość Gość

Do mnie kiedyś jeden też chyba na 5 spotkaniu zaczął mówić, o sexie, że mus się podobam i on już by ze mną coś chciał. Więcej się z tym palantem nie umówiłam

Ogarnięty facet nie ma problemu z przygodnym sexem,  tylko ciamajda i uczestnik kółka różańcowego nie bzyka. A jak ktoś się przyzwyczai do częstego sexu to tak łatwo nie zrezygnuje a jest to na wyciągnięcie ręki. Ciamajdy was nie interesują więc zostają chóry kościelne itp. No może trafi się rodzynek ale to jak wygrana w totka.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Do mnie kiedyś jeden też chyba na 5 spotkaniu zaczął mówić, o sexie, że mus się podobam i on już by ze mną coś chciał. Więcej się z tym palantem nie umówiłam

Dobrze zrobiłaś, że go zostawiłaś. Jeszcze by Cię czymś zaraził jak taki szybki z niego bil

Gość lol
1 minutę temu, Bolek napisał:

A jak ktoś się przyzwyczai do częstego sexu to tak łatwo nie zrezygnuje a jest to na wyciągnięcie ręki.

a to jest człowieku kompletna słabość

słaby jesteś facet i tyle

Gość Gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Ogarnięty facet nie ma problemu z przygodnym sexem,  tylko ciamajda i uczestnik kółka różańcowego nie bzyka. A jak ktoś się przyzwyczai do częstego sexu to tak łatwo nie zrezygnuje a jest to na wyciągnięcie ręki. Ciamajdy was nie interesują więc zostają chóry kościelne itp. No może trafi się rodzynek ale to jak wygrana w totka.

Nie myl ogarniętego faceta z jakimś zarażeńcem. Tfu 

Gość gosc
37 minut temu, Bolek napisał:

Jestem starej daty, po rozwodzie

a to już wszystko wyjaśnia 🙂 tacy najgorsi, bo nie zostało już nic tylko w łeb sobie palnąć albo pałą w jakąkolwiek przygodnie poznaną

Bzdura. Ogarniety facet , ktory nie ma problemu z bzykaniem nie obraza sie i nie zmienia relacji bo nie moze nocowac u 22 latki , z ktora nawet nie jest w zwiazku. Facet opisany przez autorke na pewno nie nadaje sie do jakiejkolwiek relacji zwiazanej z erotyka i to widac.

Nie myl ogarniętego faceta z jakimś zarażeńcem. Tfu 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Czyli normalny nie myśli o sexie, jak idzie do klubu na browara i zagaduje go panna grzecznie odmawia, mówi że czeka na tą jedyną...  Nie mam zamiaru udowadniać wam że białe jest białe,  autorka się przekona jak ten ja zostawi, następny też, i kolejny a ten jedyny który wytrzyma okaże się zdrajcą... 

Gość Gość

znam starego przegrywa po rozwodzie, gorszy sort niż młodzi napaleńcy, bo poza problemem z seksoholizmem jeszcze na kobietach się wyżywa, u Bolka zaraz by się znalazło jeszcze pewnie parę innych nałogów.

Gość Gość

Masz dopiero 22 lata - facet jest nie fair wymagając zostawania na noc (i seksu, bo o to mu chodzi). 

Masz prawo "stawiać granice" aż nie poczujesz się komfortowo, on to może zaakceptować albo nie. Jak nie zaakceptuje - trudno. Nie jesteście dla siebie

Gość Gość

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Czyli normalny nie myśli o sexie, jak idzie do klubu na browara i zagaduje go panna grzecznie odmawia, mówi że czeka na tą jedyną...  Nie mam zamiaru udowadniać wam że białe jest białe,  autorka się przekona jak ten ja zostawi, następny też, i kolejny a ten jedyny który wytrzyma okaże się zdrajcą... 

Facet walnij się w łeb kto na 1 spotkaniu uprawia sex? Chyba taki pustak i zarażeniec jak ty

2 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Bzdura. Ogarniety facet , ktory nie ma problemu z bzykaniem nie obraza sie i nie zmienia relacji bo nie moze nocowac u 22 latki , z ktora nawet nie jest w zwiazku. Facet opisany przez autorke na pewno nie nadaje sie do jakiejkolwiek relacji zwiazanej z erotyka i to widac.

Obraza się, bo się zauroczył i nie chce bzykać na boku a już go jaja bolą i chciałby z nią, jak go nie dopuścić to odejdzie lub przestanie się obrażać a zacznie bzykac inne

Gość gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Nie mam zamiaru udowadniać wam że białe jest białe

nic nie udowodnisz tu, mędrcu bo jesteś taka sama ciapa ja te ciapy-faceci, których krytykujesz

a była żona pewnie po nocach się śni heheh.. skrzywdzony błedny rycerz.. tragedia

Facet walnij się w łeb kto na 1 spotkaniu uprawia sex? Chyba taki pustak i zarażeniec jak ty

Pokaż mi faceta który odmówi atrakcyjnej kobiecie kiedy sama tego chce. Ja nie odmawiałem 🙂

Przed chwilą, Gość gość napisał:

nic nie udowodnisz tu, mędrcu bo jesteś taka sama ciapa ja te ciapy-faceci, których krytykujesz

a była żona pewnie po nocach się śni heheh.. skrzywdzony błedny rycerz.. tragedia

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

4 minuty temu, Bolek napisał:

a ten jedyny który wytrzyma okaże się zdrajcą... 

Zdradziles kiedys swoja zone ? Nie pytam o mzonki zazdrosnych histeryczek. Poszedles konkretnie do lozka z inna w trakcie trwania malzenstwa ? Pisales , ze wierzyles w milosc wiec na pewno nie poszedles. Wiec o co i do kogo ta cala gadka ?

Gość Gość

Pokaż mi faceta który odmówi atrakcyjnej kobiecie kiedy sama tego chce. Ja nie odmawiałem 🙂

Dziewczyny tego zarażeńca należy omijać on z każdą pierwszą sypia, nawet nie wie czy jest zdrowa.

Bo on to na pewno zarażeniec

6 minut temu, Bolek napisał:

Obraza się, bo się zauroczył i nie chce bzykać na boku a już go jaja bolą i chciałby z nią, jak go nie dopuścić to odejdzie lub przestanie się obrażać a zacznie bzykac inne

No to nie ma problemu z bzykaniem na boku czy jaja go bola bo nic nie bzyka ? Moze sie zdecydujesz ?

Edytowano przez ZUZANNA

Gość Gość
9 minut temu, Bolek napisał:

No cóż. Typowy facet. Jak daje to bierze. Tylko jakim prawem ktoś taki ma czelność oceniać kobiety pod względem praworządności bądź nie? 

3 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Zdradziles kiedys swoja zone ? Nie pytam o mzonki zazdrosnych histeryczek. Poszedles konkretnie do lozka z inna w trakcie trwania malzenstwa ? Pisales , ze wierzyles w milosc wiec na pewno nie poszedles. Wiec o co i do kogo ta cala gadka ?

Co innego zdradzić żonę gdy np jest w ciąży a co innego bzykać kogoś a spotykać się z kimś innym. Sama pisze że to jeszcze związek nie jest...

Gość Kobieta
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja z mężem chodziłam ok. 2 lata i nie było sex przed ślubem, więc można. Bo jak facet chce to poczeka na kobietę. Mój mnie kochał więc to poczekał

I jaki teraz macie seks? Tak z ciekawości dlaczego siedzisz na forum?

Gość Gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Co innego zdradzić żonę gdy np jest w ciąży a co innego bzykać kogoś a spotykać się z kimś innym. Sama pisze że to jeszcze związek nie jest...

A co ma ciąża do tego?

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

I jaki teraz macie seks? Tak z ciekawości dlaczego siedzisz na forum?

O mój sex się nie martw, tylko zacznij sama myśleć głową a nie dupą. Mój mąż jest programistą i jest w domu ze mną. Natomiast gdzie twoje chłopy z którymi się kochałaś, że siedzisz na forum?

8 minut temu, Gość Gość napisał:

A co ma ciąża do tego?

Co innego partnerka z którą się jest x lat i nagle jest brak sexu (ciąża, choroba) a co innego ktoś kto niedawno był obcy i luźno się spotykamy bo jeszcze związek to nie jest. W sumie to nawet nie zdrada jeśli nie ma zadeklarowanego związku - tak jak w przypadku autorki

Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Co innego partnerka z którą się jest x lat i nagle jest brak sexu (ciąża, choroba) a co innego ktoś kto niedawno był obcy i luźno się spotykamy bo jeszcze związek to nie jest. W sumie to nawet nie zdrada jeśli nie ma zadeklarowanego związku - tak jak w przypadku autorki

Jest czy nie jest to w dobrym tonie jest nie sypiac z nikim jeśli jest się w trakcie poznawania osoby. Chyba że się mówi to wprost. Chyba że to ja żyję na jakiejś innej planecie. Nie moje małpy i nie mój cyrk 😊

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jest czy nie jest to w dobrym tonie jest nie sypiac z nikim jeśli jest się w trakcie poznawania osoby. Chyba że się mówi to wprost. Chyba że to ja żyję na jakiejś innej planecie. Nie moje małpy i nie mój cyrk 😊

Mój cyrk też to nie jest. Wiem jak powinno być ale czasy rycerzy minęły i nikt już nie dba o "dobry ton"

17 minut temu, Bolek napisał:

Czyli nie zdradziles. Tak myslalam. Skad w takim razie ta nienawisc do kobiet ? Twoja wlasna zona kreci tylkiem do kazdego napotkanego faceta , mizdrzy sie do kazdych portek , ubiera wyzywajaco lub prowokujaco ,  nie moze odpuscic jakiegos faceta z przeszlosci i ciagle sie kolo niego kreci ? Stad te jazdy po kobietach tutaj ? Bo nie chcesz pogodzic sie z faktem , ze inne moga kochac swoich mezow ? O to chodzi ? Stad ta nienawisc ?

Przed chwilą, ZUZANNA napisał:

Czyli nie zdradziles. Tak myslalam. Skad w takim razie ta nienawisc do kobiet ? Twoja wlasna zona kreci tylkiem do kazdego napotkanego faceta , mizdrzy sie do kazdych portek , ubiera wyzywajaco lub prowokujaco ,  nie moze odpuscic jakiegos faceta z przeszlosci i ciagle sie kolo niego kreci ? Stad te jazdy po kobietach tutaj ? Bo nie chcesz pogodzic sie z faktem , ze inne moga kochac swoich mezow ? O to chodzi ? Stad ta nienawisc ?

Co ty bredzisz? Jaka nienawiść? Trochę przeżyłem i pisze o tym co widzę i jak się teraz ludzie zachowują, fajnie by było gdyby wszystko było jak 20 lat temu ale to już nie te czasy, teraz panuje rozwiązłość i czy chcesz czy nie ludzie łączący się w pary muszą w takim świecie żyć

Gość Gość
4 minuty temu, Bolek napisał:

Mój cyrk też to nie jest. Wiem jak powinno być ale czasy rycerzy minęły i nikt już nie dba o "dobry ton"

Aha. To przykre że dobry ton kojarzy się niektórym ludziom z czasem rycerzy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować