Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam dość

Moje dziecko w ogóle nie spi

Polecane posty

Gość Mam dość

Córka 2 miesiące 

Śpi od ok 21 do 3-4 rano, w międzyczasie minut 5 pobudek na pierś 

W dzień ma jedna drzemkę 15-minutową i to nie zawsze 

co zrobić z takim dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje też takie było. Poprawiło się w okolicach 6 miesiąca jak zaczęła raczkowac. No ale później zaczęły się zęby więc częste pobudki w nocy wróciły, nawet i co 15 minut. Ze spaniem unormowalo się w okolicach 4 urodzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic, co chcesz zrobić?Środki nasenne  dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najwidoczniej ta długa drzemka w nocy jej wystarcza. Jak chcesz coś zrobić w ciągu dnia wsadz dziecko w mate, do lozeczka wlacz karuzele, do bujaczka jak jesteś w kuchni i nie wymyślaj sobie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam takie samo dziecko. W nocy jako tako ok więc wyspałam się ale w dzień tragedia. 15 minut drzemki to wszystko. No chyba, że na spacerze to spał nawet 2 godziny ale wystarczyło, że nie jechałam, albo wjechałam do piekarni po pieczywo i już był obudzony i ryk w tym wózku. Zaczął spać 2 razy dziennie po około godzinie, czasem, któraś drzemka pół godziny po chyba 7 miesiącu. Potem zmieniło się to w jedną ale długą drzemke nawet do 3 godzin. Teraz ma 2,5 i nie ma mowy żeby go położyć w dzień spać, a efekt jest taki, że po 17-18 zaczyna być nie do zniesienia. Takie typy z naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heidi

Moja coreczka gdy skonczyla dwa miesiace tez bylo to samo. Teraz ma 5 miesiecy i niestety nadal jest bez zmian no ze chyba trzymam ja na rekach albo wyjde na spacer a gdy wejde do sklepu to odrazu oczy duze i pobudka.. w aucie tez pospi troszke, ale w domu w dzien dzemki trwaja po 10-15 min. wykancza mnie to, denerwuje sie.. ale tlumacze sobie ze to kiedys minie.. nie ma chyba na to sposobu. Chociaz ostatnio zadzialalo u nas to ze klade ja po karmieniu do naszego lozka w nasza koldre ktora dotyka ja z kazdego boku i z tylu glowy a tak to jest przykryta swoim kocykiem..sprobuj! Moja corka tak pospala pare razy godzinke a to juz cos 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój starszy syn byl taki w nocy, a młodszy nie spał w dzien prawie wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×