Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula

Jak myślicie jest szansa na dziewczynkę ?

Polecane posty

Gość Paula

Lekarz w 19 tygodniu stwierdził że raczej jest to dziewczynka ale tylko mówił chyba w 26 stwierdził chłopca i tez mówi chyba żebym nic nie kupowała pod kolor bo może pomylić... jak myślicie jaka jest szansa że może jednak to dziewczynka ? Bardzo zależy mi by Była to dziewczynka wiem ze dużo ludzi pomyśli sobie ze ważne by było zdrowe i w ogóle ale zawsze marzyłam o dziewczynce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Skoro ja się pytam czy na 100% a on mi ze może pomylić jądra z opuchniętymi wargami sromowymi to czemu w ogóle zakłada ze to chłopak, teraz namieszał mi w głowie raz tak raz tak, postanowiłam ze pójdę do innego lekarza tylko czy inny nie powie tego samego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Dodam że mój lekarz nie jest kompetentny nie jest dokładny za to bardzo tani, i chyba muszę zmienić lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę,że 50% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślę,że 50% 

Za godzinę będę już wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

U mnie ginekolog stwierdzil dziewczynke w 16 tygodniu i potem tez mowil caly czas ze dziewczynka no i urodzila sie coreczka😍ale roznie to jest czasami moze sie lekarz pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak będzie syn, to wyrzucisz? Jepnięta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A jak będzie syn, to wyrzucisz? Jepnięta 

No pewnie że nie, będę kochać całym sercem ale zrozumieją mnie tylko kobiety które marzyły o dziewczynce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Paula napisał:

No pewnie że nie, będę kochać całym sercem ale zrozumieją mnie tylko kobiety które marzyły o dziewczynce 

Dorośnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

A może są tutaj jakieś kobitki które znają się na odczytywaniu ze zdjęcia usg płeć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym tyg jak dziecko się nie odwróci powinien odróżnić chłopca od dziewczynki.. zmień lekarza idź na USG gdzieś indziej, bo szanse to ty masz 50/50. Możesz wydać pieniądze na 3d jeżeli cię to uratuje. Tylko czy warto tak szaleć? Moja kuzynka ciągle słyszała o chłopcu (też lekarz jakiś niekompetentny) urodziła dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

W tym tyg jak dziecko się nie odwróci powinien odróżnić chłopca od dziewczynki.. zmień lekarza idź na USG gdzieś indziej, bo szanse to ty masz 50/50. Możesz wydać pieniądze na 3d jeżeli cię to uratuje. Tylko czy warto tak szaleć? Moja kuzynka ciągle słyszała o chłopcu (też lekarz jakiś niekompetentny) urodziła dziewczynkę.

Myśle że pójdę do lepszego lekarza już sobie wybrałam i zrobię po prostu jeszcze raz usg normalne i zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Dorośnij 

Sama dorosnij. Ja też marzyłam o dziewczynce i na szczęście mam córeczkę. Jakby syn się trafił to też bym się cieszyła, ale próbowałabym dalej 😉 Wiadomo, córeczki są fajniejsze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Sama dorosnij. Ja też marzyłam o dziewczynce i na szczęście mam córeczkę. Jakby syn się trafił to też bym się cieszyła, ale próbowałabym dalej 😉 Wiadomo, córeczki są fajniejsze ❤️

Ja prdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja prdl

Ja też, stąd się biorą dzieci. Ale nie ma czym się chwalić na forum dla mam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też, stąd się biorą dzieci. Ale nie ma czym się chwalić na forum dla mam 😉

To że ktoś marzył o dziewczynce to nic złego równie dobrze można marzyć o chłopcu nic w tym złego, ważne by kochać swoje dziecko nie ważne jakiej płoci jest, tutaj chodzi tylko o marzenie wymarzonej płoci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość sss
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też, stąd się biorą dzieci. Ale nie ma czym się chwalić na forum dla mam 😉

Riposty Andżeliki z blokowiska. 500 plus dają, to rozmnażałabyś się do upadłego, aby tylko mieć jakąś Dżenifer, czy inną Roksanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama dorosnij. Ja też marzyłam o dziewczynce i na szczęście mam córeczkę. Jakby syn się trafił to też bym się cieszyła, ale próbowałabym dalej 😉 Wiadomo, córeczki są fajniejsze ❤️

Coreczki nie sa fajniejsze, chyba, ze chcesz miec lalke do przebierania i strojenia, a nie dziecko. Mam parke i oboje sa tak samo wspaniali choc synek latwiejszy w obsludze od coreczki. 

Glupota jest faworyzowanie jednej z plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama dorosnij. Ja też marzyłam o dziewczynce i na szczęście mam córeczkę. Jakby syn się trafił to też bym się cieszyła, ale próbowałabym dalej 😉 Wiadomo, córeczki są fajniejsze ❤️

Coreczki nie sa fajniejsze, chyba, ze chcesz miec lalke do przebierania i strojenia, a nie dziecko. Mam parke i oboje sa tak samo wspaniali choc synek latwiejszy w obsludze od coreczki. 

Glupota jest faworyzowanie jednej z plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
3 minuty temu, Gość Gość sss napisał:

Riposty Andżeliki z blokowiska. 500 plus dają, to rozmnażałabyś się do upadłego, aby tylko mieć jakąś Dżenifer, czy inną Roksanę.

A co te imiona maja do tego może akurat mi podoba się imię Zofia albo Basia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Paula napisał:

To że ktoś marzył o dziewczynce to nic złego równie dobrze można marzyć o chłopcu nic w tym złego, ważne by kochać swoje dziecko nie ważne jakiej płoci jest, tutaj chodzi tylko o marzenie wymarzonej płoci 

No nie do końca, bo jeśli ktoś niezadowolony z płci pierwszego dziecka, majstrowałby następne z nadzieją, że tym razem się uda, bo inna płeć fajniejsza, to już nie jest zdrowe podejście. Współczuć należy tej mniej fajnej płci, bo będzie zawsze tym gorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grr

U nas też byle zdrowe, mąż że nie ważna płeć a jak usłyszał chłopak to krzyknął z radości. Każde się kocha, ale czasami liczy się na daną płeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Paula napisał:

A co te imiona maja do tego może akurat mi podoba się imię Zofia albo Basia 

Wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wątpię 

W co ? Że mi się podobają inne imiona 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Paula napisał:

W co ? Że mi się podobają inne imiona 😅

W to, że masz choć o jedną szarą komórkę więcej od wróbla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny górą! Mam porównanie po dzieciach znajomych. Córeczki to większa pociecha dla rodziców i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Ja marzyłam o córce, mam syna i przez to nie decyduję się na kolejne dziecko, bo nie chcę drugiego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matko, jakie dzbaniary z was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×