Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Spotkanie z bylym, jak to odzyskać?

Polecane posty

Gość Olga

Od jakiegos czasu próbuje nawiazac relacje z bylym...rozstalismy sie w gniewie ponad pół roku temu - pozwoliłam swojej bylej już przyjaciółce mieszać mi w życiu, co doprowadziło do rozstania- tak wiem jakie to dziecinne, byla w nim zakochana i zazdrosna o to ze z nim jestem, a ona jest wciąż sama....

Sadzilam że nic już do niego nie czuje, jednak nie potrafie o nim zapomnieć...

Spotkalismy się kilka razy, niestety rozmowy konczyly sie wypominaniem jak krzywdzilismy siebie wzajemnie...ostatnio powiedział mi, że przemyślał to wszystko i nie wie czy widzi sens w powrocie, że chyba wolałby spotykać się z kimś innym... jak się zachować przy kolejnym spotkaniu? Co powiedzieć by jednak zechciał czegoś więcej znowu....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zostaw go w pisdu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Dlaczego? Zależy mi na nim bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie można bez przerwy i nieustannie wracać do przeszłości. Jak piszesz miałaś z nim parę spotkań i każde kończyło się wypominkami, nawet jak wyszły z jego strony powinnaś je przeciąć.

Przeszłość to przeszłość, nie da się tego zmienić. Działaj bez wspominania tego co było, jeżeli chcesz budować nowe.

Nie słuchaj podszeptów osób trzecich , bo jak się przekonałaś nie zawsze są szczere.

I wiesz, trochę się mu nie dziwię, też bym nie chciała spotkać sie z byłym i maglować tego co było.

Życzę Ci kolejnej szansy. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet mówi ci wprost że wolałby inna a ty się pytasz co zrobić? No nie wiem. Pałę mu wyliz 😒 zero honoru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×