Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baskaaaaa

Pozytywną bardzo cienka linia test

Polecane posty

Gość Baskaaaaa

Hej dziewczyny nie jestem pewna czy wszystko jest ok. Zrobiłam test 3 dni przed spodziewaną miesiączka. Wyszedł pozytywny. Bardzo cienutka kreska. Dzień 2. Pozytywny . Dzień 1 pozytywny. I dzisiaj spóźnia mi się okres. Test pozytywny. Tylko że ta kreska jest strasznie słaba blada. A słyszałam że powinna się robić ciemniejsza wraz ze wzrostem hormonu i dni. Boję się że ta ciąże stracę że ta kreska zniknie. Co robić? Czy ktoś tak miał z was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Jesteś w ciąży i na pewno wszystko będzie dobrze. Nie rób już testów z moczu, tylko sprawdzaj przyrost z krwi (badanie beta hCG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna, która robi 50 testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

No właśnie - zrób 2x betę w odstępie 48h. Ja zrobiłam test 3 dni przed spodziewaną miesiączką - druga kreska była dość wyraźnie widoczna (test czułości 25). Następnego dnia zrobiłam dla pewności drugi test, tym razem czulszy (czułość 10) i druga kreska była widoczna, ale baaardzo słaba. Zrobiłam po tym 2x betę i był piękny przyrost. Także dla mnie kolor kreski na teście jest drugorzędną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co tyle testów?Ja zrobiłam jeden miałam blada kreskę i po kilku dniach poszłam na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×