Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

LUDZIE CZEPILI SIĘ, ŻE NA WOŚP DZIECI OGLĄDAŁY TANIEC NA RURZE

Polecane posty

Gość gosc

Już ze śmiechu padam, czego to sie nie czepią nawiedzeni ludzie. na WOŚP był dla dzieci pokaz tańca artsytycznego na rurze, wszystkim się podobało, nie było w tym nic niestosownego, a od wczoraj cały internet o tym grzmi, bo ktoś sobie ubzdurał, ze mu się to z klubem nocnym kojarzy.  Ludzie już nie mają sie czego czepić, dzieciaki były zachwycone pokazem akrobatycznych umiejętności, a a ludzie szukają dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czekalam na ten temat 😁, nie chciało mi się zakładać nowego. Dla niektórych ta pani miała pół cycków na wierzchu. Chciałabym zapytać ile ludzi jest tego zdania co w temacie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem o co chodzi. Ale wielu osobom taniec na rurze kojarzy się jednoznacznie i nic tego nie zmieni. Można przygotować inne wsytąpienie i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby ta kobieta wystąpiła w jakichś leginsach i zakrytej bluzce nie byłoby problemu. Ale ona była w bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby ta kobieta wystąpiła w jakichś leginsach i zakrytej bluzce nie byłoby problemu. Ale ona była w bieliźnie.

Głodnemu chleb na myśli! Dzieci tak tego nie postrzegają tylko stare katolskie zboki. Jakoś nikt nie mial problemu kiedy identycznie ubrane nastolatki, dwa lata temu wyginały się przed topowymi PiSowcami, biskupem i prezydentem na stadionie narodowym. W ogóle przecież gimnastyczki tańczące z piłką albo szarfą na zawodach też mają obcisłe body z majtkami, nikt nie nosi leginsow przecież więc ogarnij się sfrustrowana, niespełnione seksualnie i zawistna dewoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość alka napisał:

Głodnemu chleb na myśli! Dzieci tak tego nie postrzegają tylko stare katolskie zboki. Jakoś nikt nie mial problemu kiedy identycznie ubrane nastolatki, dwa lata temu wyginały się przed topowymi PiSowcami, biskupem i prezydentem na stadionie narodowym. W ogóle przecież gimnastyczki tańczące z piłką albo szarfą na zawodach też mają obcisłe body z majtkami, nikt nie nosi leginsow przecież więc ogarnij się sfrustrowana, niespełnione seksualnie i zawistna dewoto!

No bardzo Ci dziękuję, kultura pierwsza klasa.

Nie napisałam, że ja mam problem z jej strojem, tylko że nie byłoby problemu ogólnie, nikt by się nie czepiał, nie byłoby dyskusji. Tyle. I wybacz, ale wtedy (nastolatki na podłodze przed politykami) też był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby ta kobieta wystąpiła w jakichś leginsach i zakrytej bluzce nie byłoby problemu. Ale ona była w bieliźnie.

I tu się mylisz. To nie była bielizna. To były spodenki z zabudowanym na przodzie topem. Okulary włóż i się przyjrzyj. Wpisz sobie w przeglądarkę strój do pole dance, to zobaczysz top z szortami. 

Z akrobatyki na drążku w koszulce i legginsach zrobisz tylko kilka figur. Jak chcesz bardziej rozbudowany układ, to musisz być w odpowiednich miejscach goła, bo spadniesz. Tyłka ta kobieta miała na wierzchu tyle, co każda siatkarka, czyli wcale. Wiesz kiedy nie miałabyś problemu? Jakby przyjechała pani z Brazylii i zatańczyła sambę w stroju w jakim tańczy się sambę na paradzie karnawałowej. Wtedy stringi i skąpy biustonosz by przeszedł, bo z cekinów. Wtedy byłby to dla ciebie taniec, sztuka, a strój taki ma być. 

47 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem o co chodzi. Ale wielu osobom taniec na rurze kojarzy się jednoznacznie i nic tego nie zmieni. Można przygotować inne wsytąpienie i nie będzie problemu.

Bo pole dance był wprowadzony do klubów nocnych jako urozmaicenie striptizu. Więc może nie było by głupie zobaczyć prawdziwy, czysty pole dance, a zaraz potem ten połączony z rozbieranką, jak się ma takie durne podejście i nie widzi różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze jedno. Pole dance jest w tej chwili na liście dyscyplin sportowych. Będą miały ślepe dewoty teraz używanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

I tu się mylisz. To nie była bielizna. To były spodenki z zabudowanym na przodzie topem. Okulary włóż i się przyjrzyj. Wpisz sobie w przeglądarkę strój do pole dance, to zobaczysz top z szortami. 

Z akrobatyki na drążku w koszulce i legginsach zrobisz tylko kilka figur. Jak chcesz bardziej rozbudowany układ, to musisz być w odpowiednich miejscach goła, bo spadniesz. Tyłka ta kobieta miała na wierzchu tyle, co każda siatkarka, czyli wcale. Wiesz kiedy nie miałabyś problemu? Jakby przyjechała pani z Brazylii i zatańczyła sambę w stroju w jakim tańczy się sambę na paradzie karnawałowej. Wtedy stringi i skąpy biustonosz by przeszedł, bo z cekinów. Wtedy byłby to dla ciebie taniec, sztuka, a strój taki ma być. 

Bo pole dance był wprowadzony do klubów nocnych jako urozmaicenie striptizu. Więc może nie było by głupie zobaczyć prawdziwy, czysty pole dance, a zaraz potem ten połączony z rozbieranką, jak się ma takie durne podejście i nie widzi różnicy. 

Matko, jakaś nawiedzona jesteś. Mnie się to nie podoba i nie musi się podobać. Za bardzo się rozsierdziłaś z powodu jakiejś głupoty, serio. I ja tam nie widzę zabudowanego przodu, laska ma majtki i sportowy biustonosz. A jak to się fachowo nazywa, to guzik mnie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbvv

Półnaga kobieta tańczy rurze... jest tyle innych pokazów które można było zrobic dla dzieci... i nie chodzi tu o dewotyzm, bo sama jestem osoba niewierząca. Dobrze ktoś napisał ze mogła przynajmniej wystąpić w legginsach, zamiast w tym czymś. Ale ktoś chyba sam tańczy w klubie i założył ten temat żeby utwierdzić się w przekonanIu ze wcale nie robi nic niestosownego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Matko, jakaś nawiedzona jesteś. Mnie się to nie podoba i nie musi się podobać. Za bardzo się rozsierdziłaś z powodu jakiejś głupoty, serio. I ja tam nie widzę zabudowanego przodu, laska ma majtki i sportowy biustonosz. A jak to się fachowo nazywa, to guzik mnie obchodzi.

Ja nie jestem nawiedzona. Ty się plujesz jakby było o co. Laska ma szorty i sportowy biustonosz. Nie musi ci się to podobać. Nikt cie nie zmusi, ale pier/dol głupot, że to bielizna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ja nie jestem nawiedzona. Ty się plujesz jakby było o co. Laska ma szorty i sportowy biustonosz. Nie musi ci się to podobać. Nikt cie nie zmusi, ale pier/dol głupot, że to bielizna. 

Dobrze, nie ma majtek i stanika, ma "profesjonalny strój do pole dance", jaka to do diaska różnica, skoro jest pół naga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Bbvv napisał:

Półnaga kobieta tańczy rurze... jest tyle innych pokazów które można było zrobic dla dzieci... i nie chodzi tu o dewotyzm, bo sama jestem osoba niewierząca. Dobrze ktoś napisał ze mogła przynajmniej wystąpić w legginsach, zamiast w tym czymś. Ale ktoś chyba sam tańczy w klubie i założył ten temat żeby utwierdzić się w przekonanIu ze wcale nie robi nic niestosownego. 

To nie była impreza dla dzieci, tylko dla chętnych i zawsze można było swojego bąbelka wyprowadzić. Praca w nocnym klubie? Weź się nie kompromituj, tylko się przejedź na zawody. W mam talent ci to jakoś nie przeszkadza, a na widowni też są dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Bbvv napisał:

Półnaga kobieta tańczy rurze... jest tyle innych pokazów które można było zrobic dla dzieci... i nie chodzi tu o dewotyzm, bo sama jestem osoba niewierząca. Dobrze ktoś napisał ze mogła przynajmniej wystąpić w legginsach, zamiast w tym czymś. Ale ktoś chyba sam tańczy w klubie i założył ten temat żeby utwierdzić się w przekonanIu ze wcale nie robi nic niestosownego. 

To nie była impreza dla dzieci, tylko dla chętnych i zawsze można było swojego bąbelka wyprowadzić. Praca w nocnym klubie? Weź się nie kompromituj, tylko się przejedź na zawody. W mam talent ci to jakoś nie przeszkadza, a na widowni też są dzieci. Nie doczyatal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dobrze, nie ma majtek i stanika, ma "profesjonalny strój do pole dance", jaka to do diaska różnica, skoro jest pół naga?

Taka jak pomiędzy strojem kąpielowym, a koronkową bielizną. Więcej golizny się naoglądasz na plaży i na basenie. Napisałam ci, żebyś sobie wpisała strój do pole dance po to, żebyś zobaczyła, że to po prostu sportowy strój. Każdy sport wymaga odpowiedniego do tego stroju. Jakoś nikomu nie przeszkadza jak wychodzi półnaga grupa taneczna do jakiegoś wokalisty. No, ale tu jest rura, no woow.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zobaczcie sobie jak są ubrane gimnastyczki na pokazach i zawodach albo nawet tancerki do tańców latynoamerykańskich. No wybaczcie ale ja tam leginsow nie widziałam. Są ubrane bardzo skąpo. To już na plaży i na basenie niektóre mają bardziej skąpe stroje niż ta tancerka z wośpu, a przecież chodźcie z dziećmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Zobaczcie sobie jak są ubrane gimnastyczki na pokazach i zawodach albo nawet tancerki do tańców latynoamerykańskich. No wybaczcie ale ja tam leginsow nie widziałam. Są ubrane bardzo skąpo. To już na plaży i na basenie niektóre mają bardziej skąpe stroje niż ta tancerka z wośpu, a przecież chodźcie z dziećmi. 

Wiesz jak to jest. Same się na plażę odwalą w bikini typu stringi i dwa trójkąty ze sznurkiem przy swoim i cudzym dziecku, albo 3 latka zostawia na plaży bez majtek, a tu widzą Sodomę i Gomorę. 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bbvv napisał:

Półnaga kobieta tańczy rurze... jest tyle innych pokazów które można było zrobic dla dzieci... i nie chodzi tu o dewotyzm, bo sama jestem osoba niewierząca. Dobrze ktoś napisał ze mogła przynajmniej wystąpić w legginsach, zamiast w tym czymś. Ale ktoś chyba sam tańczy w klubie i założył ten temat żeby utwierdzić się w przekonanIu ze wcale nie robi nic niestosownego. 

Nie znam się, ale się wypowiem, tak? Nie mogła w legginsach bo w tym się nie da pole dance ćwiczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem facetem i byłbym szcześliwy, jakbym mógł w dzieciństwie podziwiać tak piękne widoki. Zazdroszczę tym dzieciakom, ze dorastają w normalnych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Każdy powód dobry by naskoczyć na Owsiaka, pokaz nie wymyśliła WOŚP tylko jakaś gmina. Moim zdaniem niechby i goła tańczyła byle kasa dla szpitali się zebrała :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość olka napisał:

Każdy powód dobry by naskoczyć na Owsiaka, pokaz nie wymyśliła WOŚP tylko jakaś gmina. Moim zdaniem niechby i goła tańczyła byle kasa dla szpitali się zebrała :). 

No właśnie, dzieci nie takie przeciez rzeczy w necie oglądają, nie raz widziały gołą babę, to nie żadna zbrodnia. Skoro ma to służyć dobru szpitali, zbierać pieniądze to nie ma w tym niczego złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Też uważam że tancerka mogła założyć bardzo sportowy strój. Mnie to akurat nie gorszy ale wiadomo w jakim kraju żyjemy. 

Gdyby się ubrała skromniej byłoby tylko podziwianie jej umiejętności a tak jest goownoburza o byle co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×