Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

14 t c już czułam te motylki wyraźnie, teraz 15 t c nic nie czuje. Czy to normalne ?

Polecane posty

Gość Gość

Zawsze umiałam odczytywać sygnały z mojego ciała. W połowie cyklu wiedziałam z którego jajnika jest owulacja. Było to tez potwierdzone usg u ginekologa. Gdy zaszłam w ciąże na przełomie 13/14 t c zaczęłam czuć bąbelki/ motylki w brzuchu i wiedziałam, ze to jest płód. W 14 tyg czułam to bardzo dobrze. Od paru dni jestem w 15 t c o już tego nie odczuwam. Nie wiem czy związane jest to z tym, ze od paru dni boli mnie głowa i dolna cześć kręgosłupa. Czy to normalne, jest to moja 1 ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalne, do regularnie odczuwalnych ruchów jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może Ci się wydawało, 14 tydzień to chyba ciut za wcześnie na czucie ruchów dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lpl

Ja też czułam w 13,14 tygodniu.bo łożysko miałam na tylnej ścianie.2 ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może Ci się wydawało, 14 tydzień to chyba ciut za wcześnie na czucie ruchów dziecka.

Jestem pewna, były to bardziej muśnięcia/motylki/ bąbelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Lpl napisał:

Ja też czułam w 13,14 tygodniu.bo łożysko miałam na tylnej ścianie.2 ciąża.

Tez mam łożysko na tylnej ścianie potwierdzone w bad gen w 13 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelia

Ja zaczęłam czuć ruchy pod koniec 18 tygodnia ciąży, były to właśnie takie "motylki" przez trzy dni, a potem dwa tygodnie ciszy. Miałam w międzyczasie wizytę u lekarza ginekologa, więc wiedziałam, że wszystko jest dobrze. Regularniejsze ruchy zaczęły się dopiero od 21 tygodnia i były coraz śmielsze. Teraz jestem w 26 i dziecko okopie mnie regularnie rano oraz wieczorem, czasami tak daje po pęcherzu, że muszę iść oddać mocz, chociaż byłam kilka minut wcześniej. Ma też dni spokoju, muszę wtedy je prowokować i stukać w brzuch, by się odezwało. Dodam, że również jestem w pierwszej ciąży, ale mam łożysko na przedniej ścianie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×