Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość querry

problem z dziewczyna

Polecane posty

Gość querry

Moja dziewczyna dość często na imprezach w klubach caluje się z innymi dziewczynami. Twierdzi, ze nie jest lesbijka, po prostu to lubi.

Zupelnie jej to nie przeszkadza, ze jest ze mna. Jak podoba jej się jakas dziewczyna, to gada z nia i czasem do tego dochodzi. Nie wiem,

co o tym myslec. Mowilem, ze mi się to nie podoba, ale ona twierdzi, ze jak chce z nia być to musze to zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość querry

napiszecie cos? może znacie podobne przypadki, same tak robilyscie/robicie nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Ale jak sie caluja? W policzek czy namietnie w usta moze nawet z jezykiem? Bo to jest duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrau

to drugie, gdyby calowaly się w policzek to raczej nie byłoby tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość querry

odpiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dld

jestes zazdrosny o dziewczyny?serio? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Jesli to drugie, to moze ona jest bi, to znaczy, ze podniecaja ja zarowno kobiety jak i mezczyzni. Gdyby byla typowa lesbijka to raczej nie bylaby z toba w zwiazku. A jak dlugo jestescie juz razem i jak wyglada wasze zycie intymne, seks, pocalunki, pieszczoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość querry

jesteśmy od roku razem, seks wygląda normalnie  tak jak w związkach hetero. Ona  mowi, ze nie jest les tylko lubi takie zabawy z innymi dziewczynami, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacoczekasz

O kobiety będziesz zazdrosny xd może masz szansę na trójkącik w takim wypadku 😄 zagadaj swoją i niech przyprowadzi Ci jakąś lalkę z klubu. Ona się ucieszy skoro lubi, a Ty się zabawisz z dwiema dziurkami na raz, a później będą Ci ssać na zmianę ahhh Marzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobnie, lubię się bawić z dziewczynami i nie widze w tym nic złego, ale mam faceta i jakoś nie mam ochoty bawić się z innymi dziewczynami będąc w związku, jeśli by cos takiego przyszło myśle ze nie był by zły aczkolwiek to trochę lipa jak dziewczyna bawi się z innymi mając chłopaka, może po prostu jest młoda i chce się jeszcze wybawić, albo ja to kręci takie urozmaicenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobnie, lubię się bawić z dziewczynami i nie widze w tym nic złego, ale mam faceta i jakoś nie mam ochoty bawić się z innymi dziewczynami będąc w związku, jeśli by cos takiego przyszło myśle ze nie był by zły aczkolwiek to trochę lipa jak dziewczyna bawi się z innymi mając chłopaka, może po prostu jest młoda i chce się jeszcze wybawić, albo ja to kręci takie urozmaicenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrau

oboje jesteśmy młodzi, mamy po 19 lat, ale ja nie szukam jakos takich urozmaiceń.

w jakim sensie jesteś podobna, skoro nie bawisz się z innymi dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Popisuwka przed innymi, mysli ze jest,cool, dorosnie, przejdzie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell....

Obrzydliwe takie postepowanie. Normalna, zdrowa emocjonalnie kobieta nie obsciskuje sie z innymi kobietami, nie caluje sie z nimi. 

Znajdz dziewczyne hetero, a nie jakos ze sklonnosciami les. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Hahah napisał:

Popisuwka przed innymi, mysli ze jest,cool, dorosnie, przejdzie jej.

też tak mysle, raczej jest głupia, niedojrzała i wydaje jej się takie zachowanie nowoczesne i ekscytujące przez to , ze trochę szokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×