Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MłodaMama

Pierwszy raz po ciąży... stres!

Polecane posty

Gość MłodaMama

Dzisiaj ma to nastąpić a ja się stresuje bardziej niż przed pierwszym razem. Powiedzcie szczerze, jest inaczej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po jakim czasie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMama
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Po jakim czasie? 

Po 6 latach. To dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMama
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po jakim czasie? 

3 miesiące, i dwa ostatnie miesiące ciąży nic. Wcześniej naprawdę sporadycznie. Bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka:)

Ja nie robię przerwy jestem w czwartym miesiacu a przeciwwskazań brak.Apetyt na sex mam taki jak niedźwiedź na miód;)Mój mężczyzna ma ze mnie ubaw:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość MłodaMama napisał:

3 miesiące, i dwa ostatnie miesiące ciąży nic. Wcześniej naprawdę sporadycznie. Bardzo rzadko.

Ja po 3 miesiącach nie dałam rady, po CC byłam za sucha i za ciasna i bolało 😐 żadne żele nie pomagały... Dopiero po pół roku było normalnie. 

Po SN to pewnie zależy czy cie nacieli, jak zszyli, jak duże dziecko itd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama
3 minuty temu, Gość Miśka:) napisał:

Ja nie robię przerwy jestem w czwartym miesiacu a przeciwwskazań brak.Apetyt na sex mam taki jak niedźwiedź na miód;)Mój mężczyzna ma ze mnie ubaw:)))

Nijak ma się to do mojego pytania i tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMama
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja po 3 miesiącach nie dałam rady, po CC byłam za sucha i za ciasna i bolało 😐 żadne żele nie pomagały... Dopiero po pół roku było normalnie. 

Po SN to pewnie zależy czy cie nacieli, jak zszyli, jak duże dziecko itd

 

Rodzinna SN, niestety musieli naciąć. Po 6 tygodniach gin już dał zielone światło, ze wszystko piękne ale jakoś nie mogę się przemoc. Do tego karmie, wiec seks tylko w staniku wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie był inaczej. Miałam ciężki poród,  dużo szwów i mimo zielonego światła od lekarza, zwyczajnie się bałam.  W końcu już oboje z mężem się z tych moich obaw smialismy.  I delikatnie jakoś poszło. Po ponad miesiącach . Co do bólu,  to odczuwałam w środku po jednej stronie. Nie był silny , ale nieprzyjemny i tak było przez ponad rok. Lekarz mówił, że nerwy mogą się regenerować nawet półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

U mnie był inaczej. Miałam ciężki poród,  dużo szwów i mimo zielonego światła od lekarza, zwyczajnie się bałam.  W końcu już oboje z mężem się z tych moich obaw smialismy.  I delikatnie jakoś poszło. Po ponad miesiącach . Co do bólu,  to odczuwałam w środku po jednej stronie. Nie był silny , ale nieprzyjemny i tak było przez ponad rok. Lekarz mówił, że nerwy mogą się regenerować nawet półtora roku.

Po ponad 3 miesiacach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie po ponad 2 miesiącach od porodu sn było ok, byłam nacieta, dziecko prawie 3800 a było bardzo dobrze, nic nie uwierało, szwów pewnie już nie było więc było normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Gdyby któreś panie cierpiały na bolesność krocza po nacięciu to polecam smarować maścią nagietkową. Najlepsze efekty gdy mąż wmasowuje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja się czułam jakbym miała tracić dziewictwo :D 6 tygodni po porodzie SN, nie byłam cięta tylko pękłam i miałam dwa szwy. Wrażenia nawet lepsze niż przed porodem, tylko nie wiem czemu boli bardzo w pozycji od tylu. A szkoda, bo to byla moja ulubiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My jakoś 7 tygodni po porodzie SN. Byłam nacieta, 4 szwy, dziecko niecałe 2800g. Pierwsze dwa razy chyba nie dałam rady. Zrezygnowałam. Kolejne też nie były super, ale zagryzalam zeby. Teraz wiem, że trzeba było poczekać jeszcze dłużej. I tym razem tak zrobię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×