Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata39

Syn pod prysznicem

Polecane posty

Gość Beata39

Witam panie. A więc mój problem wygląda tak mam syna w wieku nastoletnim który nie domyka drzwi do łazienki gdy bierze prysznic, zostawia lekko uchylone. A to że mamy ścianke prysznicową bez jakich kolwiek zakryć to gdy ide do kuchni lub salonu nie jest możliwe niezauważenie go gołego. Często widze jak sie tam masturbuje. Zdarza się że  gdy kończy sie myć wychodzi często w rozpiętym szlafroku lub samej koszulce (bez bielizny), pare razy poprosił mnie żebym przyniosła ręcznik myślałam że sie zakryje gdy wejde a on stoi sobie czyszcząc uszy z erekcją!Czy on nie ma wstydu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Bzdury wypisujesz durna osobo, jakies chore fantazje masz. ja mam nastoletniego syna , nie wiem czy się mastrubuje już (ma 13 lat 3 miesiące) czy jeszcze nie, jego sprawa, ale wiem jedno, dba o swoją prywatność  jak tylko może,  i w zaadzie każdy nastolatek i nastolatka tak miał, ma i miec będzie. prywatnosć rzecz święta w tym okresie.  więc nie pie..r...dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata39
11 minut temu, Gość Kasia napisał:

Bzdury wypisujesz durna osobo, jakies chore fantazje masz. ja mam nastoletniego syna , nie wiem czy się mastrubuje już (ma 13 lat 3 miesiące) czy jeszcze nie, jego sprawa, ale wiem jedno, dba o swoją prywatność  jak tylko może,  i w zaadzie każdy nastolatek i nastolatka tak miał, ma i miec będzie. prywatnosć rzecz święta w tym okresie.  więc nie pie..r...dol.

Spokojnie, szukam rozwiązania problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
20 minut temu, Gość Kasia napisał:

Bzdury wypisujesz durna osobo, jakies chore fantazje masz. ja mam nastoletniego syna , nie wiem czy się mastrubuje już (ma 13 lat 3 miesiące) czy jeszcze nie, jego sprawa, ale wiem jedno, dba o swoją prywatność  jak tylko może,  i w zaadzie każdy nastolatek i nastolatka tak miał, ma i miec będzie. prywatnosć rzecz święta w tym okresie.  więc nie pie..r...dol.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, u mnie w domu nagość zawsze była i jest normalna, do dziś zdarza mi się nocując u rodziców chodzić nago idąc z łazienki do pokoju i tym podobne, nie krępują mnie rodzice czy rodzeństwo, przebieramy się przy sobie i tak dalej. Mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata39
10 minut temu, Gość Natalia napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, u mnie w domu nagość zawsze była i jest normalna, do dziś zdarza mi się nocując u rodziców chodzić nago idąc z łazienki do pokoju i tym podobne, nie krępują mnie rodzice czy rodzeństwo, przebieramy się przy sobie i tak dalej. Mam 27 lat.

U nas nagość w domu też nigdy nie była tematem taboo lecz syn w nadmiarze z tego korzysta, nie krępuje mnie to w koncu to mój syn ale dziwi mnie to że nie wstydzi sie mi pokazać nawet ze wzwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
47 minut temu, Gość Beata39 napisał:

U nas nagość w domu też nigdy nie była tematem taboo lecz syn w nadmiarze z tego korzysta, nie krępuje mnie to w koncu to mój syn ale dziwi mnie to że nie wstydzi sie mi pokazać nawet ze wzwodem

Taboo?????? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

J.e.b.n.i.j. sie w sagan zboczona babo.Chcesz obciągnąć synowi?Masz fantazje z synem .Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×