Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariniki

Dziecko a testy

Polecane posty

Mając 13 lat musiałam stać się dorosla. Mama zachorowała na depresję nie potrafiła nawet się wykąpać. Ojca nie miałam. I zaczęło się. Pranie sprzątanie zakupy gotowanie załatwianie wszystkich spraw urzędowych za mamę.jak miałam 15 lat poszłam do pracy więc szkoła po szkole ogarnąć dom i mamę potem do pracy przy sprzątaniu do 22 i powrót do domu. I rano znów od 6 śniadanie szkoła obiad ugotować i do pracy. Trwało to 3 lata. Potem poszłam do pracy od poniedziałku do piątku od 8do 20 , potem dom sprzątanie gotowanie itp. a w weekend szkoła liceum. Udało się skończyć nawet dobre wyniki... Poznałam obecnego partnera w wieku 15 lat. Więc jesteśmy razem od 14 lat.poznalismy się w pracy. Także całe życie na pełnych obrotach. Mamę udało się wyprowadzić na prostą już nie musiałam jej monitorować non stop.. No i po tylu latach po stosowaniu antykoncepcji zaszłam w ciążę.. Szok....Już w ciąży mama gadała że powinnam się wstydzić że nie ślubne dziecko itp Potem przepracowałam ciąże do 8 miesiąca i poród przez CC.No i właśnie taką ja z pełnych obrotów po porodzie załamanie depresja leczę już 4 miesiąc i wiecie co,już nie daje rady.. wszystko się poplątalo.. Już nie wierzę że będzie kiedyś lepsze jutro. Mam żal do losu że tak się stało.. Że mnie to spotkało że teraz jak mam dziecko to sama się załamałam że zapominam się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To Teraz niech Ci Mama pomoze...przykre To Ze nie mialas dziecinstwa...Jestes Juz dorosla kobieta po 30, przetrwasz jak wszystkiego kobiety daja rade.. Podejrzewam Ze skonczyc zna jednym dziecku Po tych przezyciach... Partner musi Cie Wspierac i wyreczac w niektorych obowiazkach domowych... bedzie dobrze 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×