Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jesli mezczyzna dajmy na to 38 letni, nigdy nie mial dziewczyny i bardzio rzadko spotykal sie ze znajomymi, to jest na etapie 21 latka..... a wiec powinien chyba randkowac bardziej z 21 latkami niz 38 latkami

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ja biore pod uwage takich 10-15 lat starszych jak mi sie podobaja, nie siedza w domu i maja jakas prace, czyms mi imponuja, a bo co w sumie robic z kims, kto siedzi w domu i nie ma o czym z nim gadac?

no jak to co, by ciebie grzmocił w przerwach na umycie przez ciebie podłogi, podstawienie żarcia i wypranie capiących skarpet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ja biore pod uwage takich 10-15 lat starszych jak mi sie podobaja, nie siedza w domu i maja jakas prace, czyms mi imponuja, a bo co w sumie robic z kims, kto siedzi w domu i nie ma o czym z nim gadac?

bo są fajni 30 i 40 letni,ale baaaardzo rzadko atrakcyjni,by chcieć się z nimi wiązać a jak juz to tak jak piszesz,musi czymś się wykazywać a nie tylko czekac bo staremu królewiczowi się należy taka młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

razem mozna isc do kina, ale samemu co mezczyzna ma robic wieczorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

razem mozna isc do kina, ale samemu co mezczyzna ma robic wieczorami?

iść samemu do kina, umyć prącie mimo że nie użyje go w tym miesiacu, poczytać książkę, pobiegać, znaleźć znajomych, posprzątać chałupę, . dokładnie to samo co baba jak jest sama- poza myciem prącia, bo może akurat umyć co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

znaleźć znajomych

jak samotny mezczyzna 38 letni ma nagle znalezc znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

jak samotny mezczyzna 38 letni ma nagle znalezc znajomych?

znalezc mozna w kazdym wieku 😛 jakos widze nawet i babcie i dziadkow co sobie razem laza... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

jak samotny mezczyzna 38 letni ma nagle znalezc znajomych?

tak jak kobieta w tym wieku, ja w tym wieku zapisałam się na studia podyplomowe i mam stamtą kilka koleżanek i kolegę,  zapisałam się na forum dla singli, gdzie ludzie wrzucaja rózne wydarzenia, np wypad na łyżwy, do kina, na koncert i zbierają chętnych  do towarzyszenia  im w tym - i to działa, czasem jest kilka, czasem kilkanaście osób, zapisałam sie  na forum tematyczne na fb i  po paru miesiaćach pisania zgadaliśmy sie grupą z  naszego miasta, ze będziemy sie spotykać raz na miesiać realnie na jakiejś kawie itp . I tak powstają znajomości. I tak 38 , a nawet 50 letnie chłopy też tam są, jest grupa pow. 45 roku zycia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

10 minut temu, Gość gosc napisał: razem mozna isc do kina, ale samemu co mezczyzna ma robic wieczorami? X obejrzeć film na blu-ray w domu albo pograć na konsoli 👌😙

wymarzony facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

jak samotny mezczyzna 38 letni ma nagle znalezc znajomych?

ale jak jesteś nudnym  capem bez zainteresowań i realnej potrzeby  zrobienia czegoś ze swoim zyciem, bez pomysłu, bez podejmowania prób , szukania opcji, tylko liczysz na to , zę ktoś ciebie znajdzie w piwnicy między karrtoflami a węglem i zaoferuje ci siebie  i  wachlarz rozrywek, to faktycznie sie nie doczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Leżaczek napisał:

12 minut temu, marawstala napisał: Niech randkuje z tymi które chcą pójść z nim na randkę... jeśli 21latka się zgodzi to czemu nie : ) X no, ciekawe co u Twoich kotów zielona 😘

Majka śpi na parapecie... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość gosc napisał: wymarzony facet X 😏😘

oczywiście ironia, babka z podstawowym instynktem samozachowawczym zwieje gdzie pieprz rośnie od konsolowego dzikusa, który na tyle już swoje życie spisał na straty że nawet jedyne reprezentacyjne ubranie wyrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość lol napisał:

Ale o czym my piszemy? Nie widać takich przystojnych 40 latków. Nawet mało sie zdarza żeby 30 letni był przystojny i atrakcyjny a co dopiero 40 letni...często ich brak jak się jeździ konunikacją miejską: autobusem,pociągiem,czy nawet na przystanku stanie czy w sklepie stanie. Może dwóch takich starszych po 30stce widziałam zadbanych i fajnych w ciągu roku 2019: płaszcz,ładnie ułożona fryzura,gęste włosy,ładne perfumy,styl chodzenia...dwóch! Reszta to jak siada koło mnie taki 30 paro letni czy 40 letni to modlę się żeby jak najszyciej wysiadł bo nie czuję się komfortowo,nie dość że brzydki to jeszcze śmierdzi papierosami i potem..fu...i tacy myślą  że poderwą ,,laseczkę 21-24"? Nie...no chyba że mają kasę albo młoda jest głupia i wiąże się z takim capem żeby tylko kogos mieć albo brakowało jej ojca. Wtedy uzupełnia ojcowskie braki takim właśnie starym...mówię mam te 20 i rzadko się zdarza żeby mi się któryś podobał jakiś 30 40 latek...niestety polacy są mało zadbani,takich jest garstka...ale jak widzę takiego zadbanego,ale NAPRAWDĘ zadbanego i zdrowego czego świadczą ładne zęby i zdrowe gęste włosy i prosty chód,nie zgarbiony,to takiego to mmm 🙂

No ale to rzadkość...😕

Więc nie rozumiem jak tutaj mogą pisać faceci o sobie takie superlatywy a w rzeczywistości to wiać się chce od takiego. 

I nie mówię że wszystkie kobiety po 30 są zadbane. Ale jest ich dużo,dużo więcej niż facetów...starsi faceci mają to do siebie,że jak myślą że mają 40 a mentalnie się czują młodo na 20 lat to tak wygląda. A prawda jest taka że taki faktycznie przez braki w młodości coś mu się przestawia w tępej główce i taki chory psychicznie 40 latek ugania się za 20 latką...a czas leci...

Ja też myślę tak jak Ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość gosc napisał:  babka z podstawowym instynktem samozachowawczym zwieje gdzie pieprz rośnie od konsolowego dzikusa, który na tyle już swoje życie spisał na straty że nawet jedyne reprezentacyjne ubranie wyrzucił X kto bogatemu zabroni 😏😁

no ale ty nie jesteś bogaty, więc o czy mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

patrze na portal randkowy, kobiety ok 40 lat, wygladaja staro

i przeszly w zyciu duzo wiecej niz ja, bo one zyly, a ja wegetowalem

mnie by cieszyla randka w kinie z dziewczyna, bo jestem na etapie studentow a nie dojrzalych 40 latkow

Facet, weź nie rób z siebie pajaca. Dorośnij wreszcie bo następne lata ci uciekną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
9 minut temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, marawstala napisał: Majka śpi na parapecie... : ) X pogłaskać od leżaczek 😍

Ok. To akurat lubi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze, czy ty jesteś chory psychicznie czy taki infantylny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorze, czy ty jesteś chory psychicznie czy taki infantylny? 

mialem z...e zycie, malo  doswiadczen przezylem, wiec logiczne ze chcialbym isc na randke do kina albo wyjechac w gory na weekend z dziewczyna, bo ominelo mnie to na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

mialem z...e zycie, malo  doswiadczen przezylem, wiec logiczne ze chcialbym isc na randke do kina albo wyjechac w gory na weekend z dziewczyna, bo ominelo mnie to na studiach

to bądź z kimś trochę starszym niż 26 lat a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, marcin_wawa napisał:

Ja to 26 i jak stary chooj się czuję 😞  Czasem głupio rozmawiać z 20-tką.

a kuśka dyga? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Tak juz rzucam mojego młodego uroczego chłopaka (25 lat)  i pędze do ciebie stary dziadu 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Uważam, ze to ty powinienes iść na  terapię i dojrzeć do swojego wieku.

jak dojrzec do wieku jesli przezylem duzo mniej niz moi rowiesnicy? metrykalnie mam tyle lat, co oni, ale oni sa lata swietlne przede mna!

ja bym byl wniebowziety gdybym w piatek mial randke z dziewczyna a w sobote wyjscie na piwo z czworka znajomych a w niedziele wyjazd z tą samą dziewczyna do lasu w sasiedniej miejscowosci na spacer z psami. Gdybym przezyl taki weekend, to bym czul sie panem swiata (a te rzeczy sa przeciez calkiem prozaiczne i dla wiekszosci ludzi normalne). Stad tez tytulowe twierdzenie, ze czuje sie bardziej na 21 lat, bo nie przezylem w zyciu wiecej niz 21 latkowie (pomijając pracę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

up, @Kobieta, odpisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek

malo kto dał konkretną radę autorowi tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

jak dojrzec do wieku jesli przezylem duzo mniej niz moi rowiesnicy? metrykalnie mam tyle lat, co oni, ale oni sa lata swietlne przede mna!

ja bym byl wniebowziety gdybym w piatek mial randke z dziewczyna a w sobote wyjscie na piwo z czworka znajomych a w niedziele wyjazd z tą samą dziewczyna do lasu w sasiedniej miejscowosci na spacer z psami. Gdybym przezyl taki weekend, to bym czul sie panem swiata (a te rzeczy sa przeciez calkiem prozaiczne i dla wiekszosci ludzi normalne). Stad tez tytulowe twierdzenie, ze czuje sie bardziej na 21 lat, bo nie przezylem w zyciu wiecej niz 21 latkowie (pomijając pracę).

Rada dla ciebie, chłopie dorośnij masz 38 lat. A gadanie, że ty się czujesz na 21 lat jest śmieszne i żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Rada dla ciebie, chłopie dorośnij masz 38 lat. A gadanie, że ty się czujesz na 21 lat jest śmieszne i żenujące

Facet ogarnij się, i tak żadna 21 latka cię nie zechce.

Poszukaj takiej 35+ może cie życia trochę nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

absolutnie ostatni raz podbijam ten temat

licze ze ktos da jakies dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

absolutnie ostatni raz podbijam ten temat

licze ze ktos da jakies dobre rady

1. Schudnij i wyrzezbij sylwetkę na siłowni. 

2. Zrób przeszczep włosów albo gol sie na 0. Posklejone potem i łojem łoniaki na głowie doprowadzają do wymiotów u obserwatorow. 

3. Wygraj te 50 mln 😂 😂 😂 

4. Popracuj nad charakterem. Potrzebna tutaj zmiana o 180stopni. 

5. Zweryfikuj swoje oczekiwaniach adekwatnie do swojej oferty. 

 

Nie musisz dziękować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
Dnia 18.01.2020 o 15:14, marcin_wawa napisał:

No nie, przemek uważa, że źle wygląda, wie o tym i szuka akceptacji. Mięśnie ma, ale twarz ch.ujowa 😛

Bez przesady nie jest brzydki jego twarz jest oryginalna ( taka trochę nieziemska😄 To chyba przez te oczy, bo ma ciemne tęczówki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość paris napisał:

Bez przesady nie jest brzydki jego twarz jest oryginalna ( taka trochę nieziemska😄 To chyba przez te oczy, bo ma ciemne tęczówki).

Będąc szczerym, te jego oczy są zabójcze... w ten zły sposób 😕 Ale Adept Szabelski też ładny nie jest... Myślę, że Przemek mógłby teoretycznie nadrobić charakterem, ale w tym wieku za późno na kobiety 😞 Uroda Przemka faktycznie może podejść pod oryginalność, jakby się głęboko zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×