Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja

Przez lenistwo ciągle wyrzucają mnie z pracy

Polecane posty

Gość Patrycja

Przestałam sobie z tym radzić. Przez lenistwo wylatuję z każdej pracy. Albo mnie przyłapują jak w godzinach pracy siedzę w internecie, albo nie wywiązuję się z obowiązków. Wiem, że mam coś pilnego do zrobienia, a potrafię oglądać głupie filmy w internecie. Trochę mnie to przeraża. Na razie mąż mnie utrzymuje, a moja praca to zawsze był dodatek, ale sama mam dosyć siebie, że ciągle tracę szanse przez lenistwo. Nie wiem już gdzie szukać pomocy? U psychologa? Jakieś motywacje w internecie? Sama nie wiem. Może to jakiś głębszy problem we mnie. Tak trudno zebrać mi się nawet do wysłania cv. Potrafię 2-3 godziny spędzić na bezsensownym włóczeniu się po internecie, zanim zbiorę się do tego wysłania CV... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ha ha, dobre sobie.To nie pracuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvjj

Maz jakby Cie przestal utrzymywac i musialabys zarobic na jedzenie to raz dwa byś szanowala prace. Nawet ciezka fizycznie. Jakby Cie codziennie wyzywal od nieroba i niedudacznicy i wypominal ze musi na Ciebie pracowac tez bys zaczela szanowac prace. Tobie jest potrzebny porzadny wstrzas! Ale zycie Cie jeszcze nauczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

To niedorzeczne. Widać nikt od ciebie nic nie wymagał i nie wymaga. Dziwne tylko, że sama od siebie nie wymagasz. Wstyd by mi było przed samą sobą, gdyby mnie ktoś z pracy wyrzucił za takie podejście, o jakim piszesz. To uzależnienie i lenistwo. Zmień na jakiś czas telefon na zwykłą komórkę bez internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może porozmawiaj z rodziną może ona coś zaradzi. Potrzeba ci dużego wstrząsu .Może byłaś traktowana przez rodzinę jak rodzynka a ty ich wkrecalas i to dobrze.Teraz może wyjdą twoje oszustwa . Ale tak jest jak ma się dobre gadanie a się jest dnem.Wiem jak pracodawcy traktuja ludzi ale nie da sie zarobić jak się caly czas sciemnia.To dla ciebie powinna być hańba że Cię z każdej pracy wyrzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale nisko upadłaś. Widocznie nigdy nie byłaś odpowiedzialna za opłacenie rachunków, kupno jedzenia, zawsze ktoś na to zarobił, kiedyś rodzice, teraz mąż. Dorosłe niedojrzałe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.01.2020 o 12:30, Gość Patrycja napisał:

Przestałam sobie z tym radzić. Przez lenistwo wylatuję z każdej pracy. Albo mnie przyłapują jak w godzinach pracy siedzę w internecie, albo nie wywiązuję się z obowiązków. Wiem, że mam coś pilnego do zrobienia, a potrafię oglądać głupie filmy w internecie. Trochę mnie to przeraża. Na razie mąż mnie utrzymuje, a moja praca to zawsze był dodatek, ale sama mam dosyć siebie, że ciągle tracę szanse przez lenistwo. Nie wiem już gdzie szukać pomocy? U psychologa? Jakieś motywacje w internecie? Sama nie wiem. Może to jakiś głębszy problem we mnie. Tak trudno zebrać mi się nawet do wysłania cv. Potrafię 2-3 godziny spędzić na bezsensownym włóczeniu się po internecie, zanim zbiorę się do tego wysłania CV... 

biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×