Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jorge Masino

Mam jakiś beznadziejny nastrój dzisiaj, niby sobota, weekend, a od rana chodze jakby życie miało się zaraz skończyć

Polecane posty

Gość Jorge Masino

Ogólnie źle się czuje, reaguje mocno na zmiany cisnienia w pogodzie, dzisiaj jakoś tak ponuro, njak.. i momentalnie od rana źle się czuje, słabo-taki totalnie bez siły, znudzony..., do tego depresja, która mam od dawna, samotnosc.. , jakos tak sie dziwnie czuje, jakby zaraz mialo sie to wszystko skonczyc, wszystko mi jedno-pogodzilem się z beznadzieja i koncem, takie dziwne uczucie

nie wiem, musze otworzyć piwo bo notmalnie mam nastrój grobowy , a takto chociaz się upiję i będe mial doslownie wszystko w d|()pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sona
3 minuty temu, Gość Jorge Masino napisał:

Ogólnie źle się czuje, reaguje mocno na zmiany cisnienia w pogodzie, dzisiaj jakoś tak ponuro, njak.. i momentalnie od rana źle się czuje, słabo-taki totalnie bez siły, znudzony..., do tego depresja, która mam od dawna, samotnosc.. , jakos tak sie dziwnie czuje, jakby zaraz mialo sie to wszystko skonczyc, wszystko mi jedno-pogodzilem się z beznadzieja i koncem, takie dziwne uczucie

nie wiem, musze otworzyć piwo bo notmalnie mam nastrój grobowy , a takto chociaz się upiję i będe mial doslownie wszystko w d|()pie

jedz wit d na brak slonca i b12 daje energie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorge Masino
1 minutę temu, Gość sona napisał:

jedz wit d na brak slonca i b12 daje energie

błagam cię.. żre te g0wniane witaminy, suplementy itp od X lat i to tak naparawde wszystko g0wno daje.. nie widze zandej roznicy, a kasy wydalem na to juz pewnie pare tysiecy na przestrzeni zalozmy 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×